19. 6. 2024

22 příspěvků u článku “Velká česká banka má problém. Utíkají od ní klienti. Dělá totiž opravdu nepěknou věc

 1. To je bouře ve sklenici vody a budme upřímní !!!!!!Prachy vždy na prvém místě!!!!!

 2. Tak toto je fraska. Me je jedno jakou mam banku. Hlavne ze ma kvalitni sluzby, kvalitni internetbank a kvalitni mobilnibank. Podnikatelsky ucet zadarmo a k tomu soukromy ucet. Vybery zdarma a za 20 kacek mesicne (myslim) smenarnu v jine mene. A na ukrajinu i rusko kaslu z vysoka co si rikaji. KB ani jine z techto kvalitnich bank by mi tyto sluzby nenabidli a na nejake banky pomalu bez pobocek kaslu. RB je kvalitni banka a kde pusobi je jen a jen jejich vec. To je jak kdyby me nekdo zakazoval delat zakazky v cechach bo su moravak. No bezte do zadele.

 3. Raifka se řeší, ale situace kolem Globusu utichla. Globus má z Ruska prakticky stejné zisky jako Raifka. Jenže, Globus patří Němcům. Proto asi veškerý mediální humbuk utichl. A kdyby ti co útočí na Raifku trochu mysleli, uvědomili by si, že Raifka vydělává na Rusku, ne Rusko na Raifce. Vždyť Raifka pumpuje prachy z Ruska, ne do Ruska!

 4. Proč by někdo měl prokazovat nebo dokonce zakazovat jak ma podnikat kde investovat a dokonce ukončit z podnikáním v některé zemi uvesomte AI ze rusko je největší velmoc kde jsou opravdu veliké miliardy a proč by mela ukončit Když se ji vede na ruském tři zkvele .pvim vám proč evropská unie a USA chcou zničit rusko různými sankcemi jenže to je hloupost a nevědomost neboť od doby co byli uvalené sankce rusko je na tom ještě lépe naopak EU je na tom hůř nakupují ruskou naftu pres prostředníky a ta je potom dtahsi komu pak ubližuje EU ?nám lidem hahah rusko nikdy nikdo neznici Když ukončí jedna banka přijde třeba čínská z ještě větším kapitálem a investicemi a lidi ale hlavně politici měli by jste zrušit Všechny sankce k ničemu to není a začít z ruském obchodovat ve všech směrech rusko ma nerostné bohatství všeho druhu a neprobádané území rusko bude největší velmocí a nikdo to nezmění USA ze svou politikou zlodejskou a vraždící a EU se za prodala škoda lidi v EU se mohli mít mnohem lépe Kdyby neposlouchali USA

 5. Článek má vyvolávat tlak na RFB, ovšem je to nedocenění základní zásady, že peníze a business aktivity by neměly být ovlivňovány politikou. Co nám platné chválení od USA, když nás dopady takové politiky posouvají k africkým rozvojovým krajinám.

 6. Samozřejmě každý má svoji volbu. Z podobného důvodu jsem nešel do Sberbank. Jako klient Equa bank, kterou koupila Raiffeisen bank, vím, že svojí internetbankou Raifka je horší jako Equa. Pro běžného občana je téměř jedno,ve které bance je. Z důvodu komplikovanější internetbanky asi odejdu z Raifky a zároveň předejdu podobným starostech jak měla Sberbank.

 7. Co bychom si nalhávali, díky Green Dealu a sankcím EU upadá, nepřiměřeně se zadlužuje a chudne, s ní i občané. Kdežto východní trhy bohatnou, západní banky většinou odešly a pro ty, které tam zůstaly, to je finanční ráj a pravděpodobně bude i nadále.

 8. Chytrá to banka, vydělává a já ji to přeju. EU je proti Rusku a my všichni na to doplatime. Je mi fialově špatně.

 9. Jestli někdo mění banku z tak hloupého důvodu , je to idiot. Banka nemá s politikou nic společného. Řeší kapitál a ne nějakou blbou Ukrajinu.

  1. Banka se má starat o peníze a nikoli o politiku, vyjma případu, že by politika mohla ohrozit její podnikání a tím třeba i její závazky vůči klientům. Začínám mít pocit, že někteří jedinci již nějak nechápou význam slova svoboda…

 10. Raiffeisenbank jsou zločinci. Mě okradli v roce kdy převzali tzv. Agrobanku o část stavebního spoření, takže jsem od nich okamžitě odešel.

 11. Naprostou většinu zisku, který RB realizovala v rusku je způsobený růstem úrokových sazeb ruské centrální banky na depozitech a posílením ruského rublu. Zajímalo by mě kdyby autor nainvestoval někde takový balík peněz do nějakého businessu a jestli by jej potom jen tak odepsal. Tohle jednou určitě skončí, je to válka jednoho muže a potom snad bude zase svět normální a budeme se k rusům zase chovat jako lidé a budeme s nimi zase normálně vycházet. Pokud bychom je izolovali situace by lepší určitě nebyla. A bude potřeba, aby tam nějaká západní banka byla, která bude schopna co nejdříve podpořit obchod mezi západem a východem.

 12. V tom případě převádím oba své účty (osobní i firemní) do RB. Zřejmě tam mysli mozkem a ekonomicky. Nikoli pod tlakem idiotů. Děkuji za informaci, ihned si sjednám schůzku. 🙂 A navíc.. I tahle válka jednou skončí. Je to válka jednoho muže a až Zelensky padne, popřípadě v USA vyhraje Trump… nebo prostě až Rusko vyhraje… tak bude po všem, sankce opadnou a zas se všichni hezky vrátí zpět. Tak jako tak. EU padá na úroveň Afriky, rekordním tempem ztrácíme sílu konkurovat Asii či USA… takže tohle pokrytectví nechejme finančním negramotům, ti ať si klidně odchází. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *