19. 6. 2024

6 příspěvků u článku “Velká česká banka rozdává 10 000 korun každému, kdo se přihlásí. Naprostá pecka, Češi jsou nadšení, mají peníze zadarmo

  1. Obávám se,že tak jedoduché to nebude,že nám autor maže med kolem huby a že v tom bude nějaký podvodný chyták!!!!!!!!!!!!Obvykle platí,že ďábel je skryt v detailu!!!!!!!!!!!

    1. Je tam. Při výběru Start a posléze souhlasu s kontokorentem (dechberoucich 750 Kč, urok pouhých 350% ročně) se žádost o zřízení účtu automaticky změní na žádost o účet ne Start, ale Open ,a to je již placená služba za 89 Kč měsíčně. České banky jsou zábavné, proto mám hlavní € účet v Nizozemí, na cesty Revolut a v ČR několik různých účtu pro legraci a srovnání. Takový figle na mě ale ty zahraniční nezkoušejí, holt Česko je Česko. :)))

    2. Hahaaahaaa přesně tak. Proč by to asi nabízely lidem ?? Zamyslete te se….! Vše dělají jen pro sebe nee pro lidi !! Naprosto stebou souhlasím Honzo 😉

  2. I těch 10 tisíc je málo. UniCredit je banka s naprosto příšerným mobilním bankovnictvím, neumí posílat okamžité platby, platby o víkendu (ani mezi svým sporicim a normálním účtem), nastavení limitu je několika hodinová záležitost (takže když potřebuje člověk poslat okamžitě více peněz má smůlu), navíc se nedozví kolik z limitu chybí a limit změní jen v internetovém bankovnictví, ne v mobilním. Každou platbu na internetovém bankovnictví musí nazvat jménem příjemnce apod. Prostě banka z minulého století. Jediné co má fajn je hypotéka (aktuálně).

    1. Naprosto souhlasím s se vším výše uvedeným. Jen bych doplnil, jak náročné je s nimi něco řešit. Chtějí po vás vyplnit spoustu, dle mě zbytečných, papíru a o době trvání vyřízení se raději ani nezmiňuji. Prostě katastrofa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *