18. 5. 2024

25 příspěvků u článku “Velký obchodní řetězec prodával Čechům úplně prolezlé maso. Bylo z Ukrajiny, lidé bohužel všechno snědli

 1. Noo, to je OK. Salmonela sem, salmonela tam. Alespoň se dá posrat i z něčeho jiného, než z této doby.

 2. Věřím tomu že do Německa a dalších západních zemí se ten ukrajinský hnus nedostane.,..To jen z Polákú a Čechů ti šmejdi za dobrotu dělají ještě veřejně blbečky

 3. Ve jménu Ukraji y klidně český národ vymře pan Fiala to zařídí . A vše co je z UA je naprosto nezávadné. Tak nechápu co si to tu vymýšlíte! A Ministr zemědělství to potvrdí!!!

  1. A nemůže za to spíš debilita lidí, kteří “v akci” koupi i hovno zabalený v pěkným pozlátku???

 4. Kdopak z českých zbohatlíků má konexe u kámošů ve vládě?Ukrajinci jsou chudáci,jim v jejich domovině vlastně už pomalu nic nepatří,půdu,provozuschopné podniky vlastní Američani,Němci,Angličané a dokonce Češi.Ale ti nevadí,pokud to není Babiš,je to OK.Ne Ukrajina,Západ a USA je ten,kdo dělá z bývalého východního bloku druhořadého hlupáka…tohle je jen kapka v bordelu korupce a vycuranosti politiků po převratu..

  1. Které podniky konkrétně tu vlastní Američani? Kolik českých miliardářů vlastní podniky v usa, anglii i v eu? Začněte Burešem.

 5. Za úplatky nám tato vláda prodá i zdechlé krávy za 350 Kč Voliči petikoalice a pražáci sežerou vše já jezdím za kvalitou do Polska to je jiná liga ale žádné hypermarkety

  1. Co na nás záleží? Hlavně když si nahrabou. A my, co to máme do Polska daleko, máme smůlu. Z Ukrajiny dovezou jakýkoli šunt. Pro blbé Čechy dávno dobré. Divím se, že tolik lidí jim ještě fandí. Hlava mi to nebere.

 6. To je prostě paráda. A naše vláda je ještě podporuje. Darmožrouty, podvodníky, je to pakáž. Všechny co jsou tu bych okamžitě vyhostil a ať táhnou domů!

  1. Tak pak příprav manželku a dcery na ruSSké vojáky. Ty dostaneš kulku a ony budou muset dělat co jim nařídí. A pak skončí jako ty. Ty jsi hlava.

  1. Kontroly provádí na slovensku potravin,které jdou na jejich trh a ne co se preprodava dál mimo jejich území. To asi platí i u nás, ale jistý si nejsem.

 7. No jo no, co na to říct. Slováci to vědí jakej to je šmejd. Oni si to už ale zařídili, že z UA už nic nebudou brát a tohle co nám sem poslali zabalený je jejich zdroj, který jim říká “oni česi to zbaští”, tak proč by nám to sem neposlali ne😏

 8. No tak zrovna v Tescu moc nekupuji maso, jsem dělal příjmového skladníka a občas když jsem přišel večer do práce tak maso stálo venku na sluníčku, všem to bylo jedno. Prý chlaďák byl plný a potřebuji se tam hnout, z těch pět palet se nakonec dvě palety úplně vyhodili.
  Maso už delší čas kupuji od soukromého řezníka.

 9. Tak teď tomu nějak nerozumím. Pořád se říká jak je válka na Ukrajině a přitom se dováží maso ,tak je a nebo není válka a z nás dělaj blbce .

 10. Němci tvrdí že české prase všechno spase, proč by si to i jiné státy neměli myslet? Od toho tu přeci máme státní kontroly,které by měly pracovat, za to jsou z našich daní plaveni@

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *