Volbiště – rozhodujte o své budoucnosti svědomitě

Ať se nám to líbí nebo ne, politika přímo i nepřímo ovlivňuje naše osobní životy. Rozhodnutí, koho volit by proto mělo být založeno na svědomitém zvažování úplných a nezkreslených informací. Jak se ale mezi tolika politickými subjekty objektivně rozhodnout? Kde a jak posbírat dostatek kvalitních informací? Zkuste si virtuální souboj politických stran na webu volbiste.cz.

Volbiště je víc než jen volební kalkulačka

Volební kalkulačky jsou poměrně známou a oblíbenou metodou, jak porovnat osobní politické názory s názory politických stran. Volbiště jde však v tomto ohledu ještě dál! Otázky, odpovědi a celý koncept jsou totiž důmyslně sestaveny tak, aby co nejvíce odhalily vaše volební preference. Kromě toho volbiště přináší ucelený přehled doplňujících a vysvětlujících informací, které pomáhají lépe porozumět konkrétnímu tématu.

Vítejte ve volební aréně aneb jak to funguje

Základní koncept spočívá v tzv. volebním ringu o 30 otázkách. Otázky jsou rozděleny do 6 tematických sekcí a seřazeny tak, aby na sebe logicky navazovaly a nenutily vás přeskakovat v myšlenkách od tématu k tématu.

Odpovídat budete v kategoriích Státní zřízení, lidská práva a vnitřní bezpečnost; Zahraniční politika, vnější bezpečnost a obrana; Rozpočet, daně a podnikání; Systém sociálního a zdravotního zabezpečení; Místní rozvoj, infrastrukturní projekty a zemědělství; Školství, vzdělávání a kultura.

Pokud budete odpovídat zodpovědně a dle svého nejlepšího uvážení, získáte ucelený přehled svých volebních preferencí. Po skončení souboje v základním volebním ringu zjistíte, se kterým politickým subjektem sdílíte nejvíce podobné či stejné názory a postoje. Zároveň díky přehlednému grafickému znázornění na první pohled uvidíte, do jaké míry se vaše názory s tou kterou politickou stranou potkávají.

Důmyslný a nezávislý volební koncept volbiště můžete vyzkoušet zcela anonymně a bezplatně.

Rozšířená verze pro přesnější výsledek

Stále nevíte, koho volit nebo jen chcete svůj výsledek co nejvíce zpřesnit? Neváhejte a vyzkoušejte si speciální rozšířený volební ring. Tato rozšířená verze je dostupná po krátké registraci, která je rovněž zdarma. Po registraci na vás čeká dalších 10 otázek v každém z 6 tematických okruhů.

Kromě toho, že s pomocí dodatečných otázek zpřesníte své volební priority, a tím také výsledek volebního souboje, bude pro vás i samotné zodpovídání otázek pohodlnější. Ty totiž můžete libovolně přeskakovat. Během volebního souboje v rozšířeném volebním ringu budete také informováni o průběžných svých výsledcích a nemusíte na ně čekat až na ukončení souboje ve všech tematických okruzích.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments