20. 6. 2024

18 příspěvků u článku “Všechny obchody v Česku brzy zavřou krám. Nakupte si včas, ať nezůstanete o hladu

 1. Za komunistu bylo na svátky otevřeno jen 12,00a šlo to taky jenomže dneska nejsou svátky klidu a míru jsou to svátky nenazranosti a kdo více utratí jsou i takový který si na pujci

  1. Přesně, tak.Zavedla bych to jak za sociku .V tydnu do 18h.sob.12h a neděle zavřeno .Si laskavě hlavně státní zaměstnanci uvědomte že tito lidé mají právo si odpočinout jako vy.Oni na rozdíl od určitých st.zamestnancu musí makat.Ne s hrnkem kafe v ruce po kancelářích.

 2. Všem, kdo nadávají, bych přála pracovat jeden měsíc v marketu. Nikdo z nich si neumí představit tu dřinu a chaos. Z 90% tam pracují ženy, které mají rodiny a na svátky také chtějí mít uklizeno a navarěno a odpočívat. Nebuďte sobci!

 3. Nemyslím si, že někdo umře hlady, když jsou obchody na svátky uzavřené 🤣Prodavačky mají také právo na klidné svátky. Byli jsme si nakoupit 22.12. a pak až 30.12. brzy ráno a všude byl klid. Nikdo nám doma hlady opravdu neumrel😜

 4. Tak mě jsou hypermarkety u zádele. Nakoupila jsem si u č. prodejců. Těm nadnárodním zlodějským společnostem vydělávat nehodlám. A jinak jezdím o 9 km dál nakupovat do Polska.

 5. Pán a jemu podobní by si měli zkusit pracovat v obchodě aby si uvědomili že i pracovníci obchodu jsou lidi kteří si chtějí užít svátku. Je sobecké toto chování a smýšlení!!!!

 6. Je mi ze všech těch nenažraných lidí co pár dní nevydrží doma bez obchodů.Drive se plánovalo a šlo to.Dneska nevíte co by jste snědli a polovinu stejně vyhodíte

 7. Dříve byla sobota odpoledne až nedele zavřená a nikomu to nevadilo. Teď všichni jen spohodlneli a budou remcat na vše

 8. V kritice otvírací doby je nehorazná rozcapenost. Za minulého režimu byly obchody denně otevřeny do 18 hodin, v sobotu do 12 a neděle zavřeno a nikomu to nevadilo. Když jsem před lety jel na dovolenou autem do Španělska, tak markety měly v neděli zavřeno na základě nařízení EU.

 9. Byly doby,že soboty byly otevřeny do 12:00 dopoledne, neděle a veškeré svátky zavřeno a všichni to zvládly. Dneska je to rozmazlené a nemá to nikdy dost.Prodavačky by nenechaly vůbec vydechnout oni jsou taky lidé a chtějí být s rodinami. Ty co mají věčné připomínky bych posadila za kasy a nechala kmitat za prodejními pulty, aby jste věděly co to je. Kulový vydrží.

  1. Naprosto souhlasím všichni by chtěli být doma ale prodavačky ty ať pracuji ale mají taky právo si odpočinout taky jsem prodavačka a jsem ráda že mám volno jako všichni a nikdo hlady neumře vždy se doma něco najde

 10. Prodavači totiž nejsou lidé a nemají rodiny. Tudíž jak si vůbec dovolují si zavřít, když jsou svátky a lidi chtějí nakupovat. Že to tak berete vážení zákazníci?

 11. Oni i ty prodavačky si chtějí užít svátky v Klidu. Takže to že je zavřeno jen uvítají. Jsou to svátky klidu a neeee nenazranosti. Ono i s minimem potravin jde přežít 2-4 dny. Nemusí být každý den čerstvé pečivo a pod tíhou jídel nemusí praskat stůl.

 12. Kulhánek ty trpíš nějakým postižením že
  Psát takový bludy. Nikdo hlady neumře. Dřív bylo zavřeno celý víkend a všichni jsme živý.
  Kulhánek = labilní osoba

 13. Kdyby tu nebyla taková rozezranost až nenazranost tak se to neděje tuny potravin se vozí s prdele a na úplný hovno naco jeden člověk potřebuje tolik jídla který stejně ani nesní všechno je tu prdelí ke zdi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *