18. 5. 2024

8 příspěvků u článku “Všem Čechům se 1. ledna 2024 propadnou čisté platy. Tak to je síla, na účet vám bude chodit méně peněz

  1. Tahle vláda si už pomalu uřezala pod sebou velký kus větve. Jen tak dále. Volby jsou tu co by dup. Konečně se Fiala propadne na smetiště dějin. A s ním snad i ty 2 pidistrany. No a Polsko, Německo a Rakousko to jistí. Jsem na zvědavý, až jim ještě více spadne, diky nákupům v techto státech, výběr DPH, co potom budou ti blbi říkat.

    1. Já bych se ještě moc neradoval. Pekarová-svetrová se v českém rozhlase s úsměvem chlubila, že aby zase vyhráli volby, tak zavedou korespondenční volbu. Dala nám vlastně teď signál, že příští volby budou zfalšované.

  2. To víte, Fialova protektorátní vláda musí z něčeho financovat americkou válku proti Rusku do posledního Ukrajince a americký zbrojní průmysl (F-35). Jinak by se zaoceánský protektor velice zlobil.

    1. Nemůžete dát hloupému peníze, nakoupí vždy to nejdražší i když existuje levnější i kvalitnější. To platí konkrétně o naši Valkýře, ale není sama.

  3. Jo jo stát lidem čím dal víc krade peníze ! Mě se zdá ze začíná otroctví !! Pro mě je už Česka republika totálně na bliti !

  4. Takové ekonomické skoky nedokázal ani kdys ministr financí Rašín. Je konečně nutné sáhnout i na ty “drobné” a tím myslím platy politiku, Parlamentu i Senátu a prezident by měl být příkladem. Právě z drobných se dokáže našetřit miliardy. Nevěříte, zkusme to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *