21. 6. 2024

54 příspěvků u článku “Všichni se musí uskromnit. Němci mají jíst čtyřikrát méně masa než dosud, požaduje úřad. Místo mléka náhražky

 1. Německo oplotit, odříznout od dovážené energie a nechat vychcípat. Řádi tam nemoc šílených krav.

  1. Vy jste opravdu reprezentativní ukázka lidí, kteří volí komunisty, ať už z ANO nebo KSČM. Váš příspěvek sice nemá hlavu ani patu, ale nenávistný je dostatečně. Jste ubožák.

 2. “Od roku 2026 by měl začít platit zákaz zřizování topení plynem v budovách.”…No, tak proto se teď dávají dotace na výměnu kotlů za ty plynové, plynofikace stála obce a vesnice miliardy, aby nám to za 5 let zase zakázali. Větrník do každé domácnosti na výrobu el. a když nebude vítr, tak všichni povinně foukat. Zakážou nám jíst maso, pít mlíko….co bude dál? Dostaneme limity na počet prdů, k prdeli plynoměr a za nadprodukci plynu budeme platit emisní povolenky? To ať táhnou mezi půlky a vezmou i naše slavné politiky, kteří jsou zavrtáni v jejich rektu až po kotníky. Tohle už nejde komentovat slušně.

  1. Prdů co nejvíc, prdama se taky dá topit v kotli … závazek brigády socialistické práce – “Prdama k lepší budoucnosti”

   1. JJ…ale prdy musí být plánované, aby jste byl zrovna u toho kotle a stihl si zavést plynovou trubku – neb spalování musí být 100%ní…ani prd mimo.

 3. Tady o ochranu klimatu nepůjde. Tu půjde o zavádění nové diktatury s totální kontrou obyvatelstva, zotročení a ožebračení lidí vládnoucí třídou. To už bylo naplánováno globalistickými elitami někdy v roce 1995 (agenda 21) a doplněno v roce 2015 (agenda 2030 udržitelného rozvoje). Asi se to do roku 2030 nedalo stihnout, tak ještě byla vymyšlena agenda Green deal a Great reset, které mají chudnutí (především bílého) obyvatelstva urychlit.Vypadá to, že Německo bylo globalistickými elitami zase vybráno jako lídr destrukce Evropy. To si piště, že ty zelené nesmysly se budou z Německa šířit do celé Evropy, tedy i k nám, pokud zůstaneme v EU.

  1. A známe z historie, že když si elity usmyslely, že budou lidem řídit život, dopadly velmi špatně.

 4. Každý zlo vždy přišlo z Německa. Víte odkud přišel Lenin do Ruska,až se vyškolil u Marxe? Války už nejsou in. Nejlíp žádný maso ,žádný teplo,no to už praktikovali v koncentrácích. Tady nebudu moct dojet na nákup, k lékaři,na hřbitov? A na západě lítaj letadla jak diví, kolik toho spálí raketa,aby se pár lidí podívalo na Zemi z výšky a zažilo beztíž?

  1. Konečně někdo něco o letadlech a raketách, děkuji. Největší škůdce a ničitel letadlo. Jak budem tedy žít. Nebude maso, mléko, čím se bude hnojit, když nebude dobytek. Nic nám neporoste, vlastně vodík bude honit stroje a nebude voda, tu nalejem do těch strojů.
   Jen ještě jedno, letadla nelítaly a vše se začlo navracet do starých kolejí, ovšem opět lítají a bude zle.

 5. Včera se handrkoval p.Kupka s P.Havlíčkem o stavění dálnic! A na co? Nebude se smět jezdit ,nebude na co. Nebude kamionů ,stejně jen navážej díly na auta a ty nikdo nebude kupovat,tak se nebudou dělat. Auto,co nejezdí 20let,si “nevydělá”
  na svoji uhlíkovou stopu při výrobě.Tak na co si tu přírodu zabetonováváme?
  A na co elektrokola,to je vlastně největší zvěrstvo.

  1. na ty dálnice tlačí hlavně z vojenského hlediska. Stejný důvod má i navyšování nosnosti mostů

 6. Ať přestane Čína vyrábět ty šmejdy, které se po půl hodině používání ihned rozbíjí. Na jednu stranu se bude omezovat množství dobytka, na druhou v Africe a Asii bude stále víc obyvatel. To je pak neřešitelné. Evropa má aspoň rozumný počet obyvatel i potomků.

  1. Já to říkám už dlouho, že hlavní ekologický problém je přemnožení lidí…. od toho se vše odvíjí.

 7. Čím dřiv od nich utečeme jen lépe.Tohle už je jak za války oni se úplně pomátli a čekat až jim Němci nabijou držky nebudu. Nepřipomíná vám to něco, fašismus jak vystřiženej z válečných letáků:::: a tam se cpeme?

 8. Tak přesně tohle u nás chtějí Piráti. Ale piráti to nemají ze své hlavy, jsou něčí loutkou. Na to aby to sami vymysleli jsou až moc vyhulení.

 9. EU vyrobí problém aby měli co řešit. Němec je od pradávna autoritářsky pošahanej, rok jsem tam žil a potřebuje vůdce. Pak poslechne bez váhání každou hovadinu a ochotně splní přání vrchnosti.

 10. Pryč z Eurosojuzu a co možná největší izolace od Deutschistánu, jak to jen bude možné a dokud je ještě čas.

 11. Nejlepší ale je, že krávy produkují hnůj – přírodní hnojivo. Čím pak budou hnojit pole pro ty rostlinné náhražky masa, chemií? No dobrou chuť.

  1. Pole nepotřebujeme, fabriky, dálnice a skladová překladiště jo, vše bude ze skleníků bez slunce, chuti, místo výživy budeme brát umělé vitamíny a lidi, co budou mít doma vlastní dobytek budou králové, avšak vláda i je zkrouhne barokracií a povoleními, hlášeními kolik kusů máš, bojím se docela budoucnosti.

 12. Vyhraje ten, kdo bude maximálně soběstačný a bude si střádat cihličky a cenný kov. (krom jiného)

 13. Netuším, jestli je tento článek pravda, ale pokud zjistím, že začínají němci něco z tohoto ekonomického blábolu realizovat tak to znamená odjezd natrvalo z této části světa. Myslím a píši velmi vážně.
  průmysl uhlí
  pokud průmysl nebude moci používat uhlí tak končí celá metalurgie pro technologickou neschopnost vytvořit některé produkty (litina, ocel, fosfor, křemík, vápník, …….) uveďte jak bez uhlíku
  stavebnictví cement, vápno, konstrukční železo a ocel
  Chemie – celá dehtová chemie (nebude dehet), benzen, anylín, polyaromáty heterocykly (léčiva, barvy, postřiky, hnojiva)

  Doprava

  • docela by mne zajímalo, jak se bude dopravovat (nejsou ani předprodukční kusy technologie výroby zeleného vodíku. Není infrastruktura na vodík, jsou 3 nebo 4 ukázkové kamiony. Mimochodem máte zajištěnu platinu na palivové články? Není nic jen kecy.

  Zemědělství

  • pokud bude traktor na vodík možná OK. Problém jsou hnojiva (nebudou) potřeba mít tzv dobytčí jednotky na plochu, aby bylo hnojení a alespoň nějaký výnos. 16 kg na osobu nepokryje dobytčí jednotky – nepohnojíš.
  • když nepohnojíš nemáš úrodu. Spočítal někdo kolik potravin potřebujeme jen pro přídělový systém aby obyvatelstvo přežilo. A navýšení aby bylo alespoň nějaké zdání dostatku?

  Energetika a bydlení
  Vytvoření takovéhoto objemu fotovoltaiky 10GW a to je instalovaný nebo produkovaný. Pokud instalovaný tak produkovaný je cca 15% instalovaného tj 1,5GW více z toho nedostaneš. Nebo pokud by to byl užitý výkon potřebuješ instalovaný 66,67GW tj (200wP/m2) 333 350 000m2 zasklené plochy. Celkově ekologicky OK. zasklím jen 333,35 km2
  Větrníky 7 Gw, zatím největší turbíny mají instalovaný 2 MW tj 3500 kusů v rozponu 60x 60 km aby se neovlivňovali.
  Zatím největší turbína má 16,4MW a průměr cca 246 m
  Toto chtějí dělat každý rok do naplnění energetické soběstačnosti.

  Bydlení
  pokud budu topit jen elektřinou tak se to v zimě zblázní. V létě je elektřina ale není topení. V zimě není slunce někdy i nefouká, ale je chladno .- nutno se trochu ohřát. Jaký bude tepelný standard budovy prosím upřesnit.

  Tato blbost bude stát neuvěřitelné prachy které musí někdo zaplatit a hádejte kdo.
  Nejhorší na tom je to rozhodování od stolu bez odpovědnosti k penězům a lidem.
  Eko se musí rozvíjet, ale bez dotací a rychlostí odpovídající penězům ne vlhkým přání m politiků. Pak bude lidmi přijímáno jako rozvoj a výzva. Pro mne je to ožebračení a diktát.
  Proto nesouhlasím s takovými pitomostmi.

 14. No nádhera, asi nám začnou vládnout býložravci. Až nám sáhnou na jídlo, budeme jim muset sáhnout do úsměvu. Dopadne to pak tak, že vlky z lesů znovu vyžene hlad a pak světe div se!

 15. EU se bude uskromňovat, ale Amíci,Indie,Čína,Korea si vesele pojedou dál a ještě na tom vydělají když u nás se auta vyrábět nebudou,tak je budou dovážet k nám,fajn,a ještě to mají vychytaný že ani elektomobily nebudou vyhovovat normě,takže chodit pěšky,pan Schwab prohlásil že nám stačí na pohyb rozptyl 15 km,nenakupovat,nejíst,nepít ,neprdět a až budeme úplně v řiti tak pohlaváři zmizí do svých daňových rájů a sbohem šáteček..

  1. no vono , zase kdybychom zakazali hovezi ,drubez a skopovy , tak si spousta lidi rozmysli imigrovat s predstavou , ze jime jen veprovy..))

 16. Takže my budeme jíst náhražky a chodit pěšky a mrznout, a globalisté pěkně kaviár,lety soukromými tryskáči,plnotučné mléko – mají to dobře vymyšleno…

 17. Docela masakr,číst v komentářích názory Němců.Revoluce,generální stávka,atd.Volby nic nevyřešily.

 18. Jakákoliv snaha nahradit trh řízenou ekonomikou vedla k hospodářskému krachu a následné genocidě vlastních občanů. Fašisté, nacisté, komunisté, maoisté, polpotovci, zelení …

 19. Zakažte si výměnu plynů, pošahaní skopčáci! Igelitovej sáček na palici a špunt do prdele!
  Aspoň bude o pár milionů západních negramotů méně!
  Pryč z unie, než se z nás stanou stejní idioti jako z němců a jinejch euroovcí.

  PS: Nejsem proti ekologii, ale taky nejsem proti matematice a fyzice! Na rozdíl od těchhle europindů, které matematiku a fyziku úplně ignorují.

 20. v první řadě odstřihnout dráty od nás do německa a do rakouska,a bude elektřjny pro nás dost,a přestanou ty bejkárny vymýšlet a lézt bruselu do zadnice.

  1. Chtělo by to darkery (co tu byli v 90. letech a “zhasínali” města vyřazením VN a VVN vedení), co by v zimě, v noci a za bezvětří vyřadili dráty do Německa. Z toho by se Němci vyhrabávali dny, možná týdny. Třeba by alespoň některým došlo, že volit zelené je pitomost.

 21. Konec světa se blíží ,ale ne proto že používáme naftu, uhlí , benzín atd. Ale protože tomuto světu vládnou blázni a je vidět že jich tu je dost a jsou všude

 22. To je mazec. Moje Babička zažila II.WW a říkala že se Němci nikdy nezmění v touze ovládat ostatní. Smál jsem se. Už mě to přešlo.

 23. vždyť je to jednoduché… uměle vyráběné maso pro všechny, sýry z oleje. Prachatí si pořídí eko farmu, nebo si holt zaplatí za maso třeba 10c víc. Mohou si to dovolit. lidi nebudou mít možnost cestovat(auta, letadla..), jen bohatí budou mít eauta a svoje letadla. Začne nová doba, kdy lidé budou mít jen státem garantovaný příjem. Nebude potřeba lidí do výroby, budou roboti. Zemědělství bude jen řízené na dálku. Zvířata nebudou, nebo jen minimum. A lidé budou žrát umělé náhrady jako úlitbu ekologii. Boháči budou žít skvělý život, nikdo je nebude prudit, budou mít maso a ovoce a zeleninu jen pro sebe. Finále bude úplný zákaz konzumace masa, s výjímkou vlastního pěstování. Levicová a ekologická hnusárna na pochodu. A není obrany. 1% bude žít svůj sen, ostatní budou pomalu chcípat. Zeměkoule si stejně bude dělat svoje. Ale v případě, že se něco v řetězu výroby masa posere, bude hladomor takové sily, že to historie nepoznala. A odtud jen krůček k tomu, že nejbohatší chtějí zredukovat lidstvo na 10%. Jak to asi chtějí udělat?

 24. Však ti staří jsou zvyklí z války a po válce v NDR a ti mladí si zvyknou – příprava na třetí světovou.

 25. CZEXIT – nic jiného.
  A ať si soudruzi v Německu žerou maso třeba z bambusu.
  Rozpoutali dvě války a teď chtějí lidi utlouct i náhražkami mléka.
  Od německa čím jak nejdále.

 26. Kam se hrabe socialismus. Cim jezdit , topit, energie na pridel, co jist to si nedovolili ani soudruzi.

 27. Někdo kdysi bědoval, že když vystoupíme z blahodárné EU, tak o třetinu zchudneme. To by za mě bylo ještě v pohodě. Pokud však nevystoupíme, tak zchudneme minimálně o dvě třetiny, spíš o víc. Tak si to u urny dobře rozmyslete. První 3 bandy schvalují green deal – buď to v Bruseli potichu odkejvali (Bureš) a tady dělaj, že nesouhlasí, nebo to aktivně podporujou (piráti) či to podporujou potichu (spolu). Bych blil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *