19. 7. 2024

27 příspěvků u článku “Výhodné nákupy v Polsku definitivně končí. Češi se tam už nedoplatí, lepší je nakupovat v předraženém Česku

 1. Co to je za komentar? v polsku nakupuji a nakupovat budu, nejen kvuli cene, ale i kvuli kvalite. aby polska kaiserka dosahla ceske ceny 4.90 bez akce, tak by zloty musel stat 15 kč, zatym zdrazel na 5.6, z puvodnych 5.3.kupte si polske mleko 3.2% a ceske 3.5% a srovnajte si chutove …… a plno jiných prikladu….

 2. Mě je úplně jedno jestli se to vyplatí nebo ne, jezdíme tam nakupovat kvůli kvalitě a ne, protože je to levnější,jezdili jsme tam i v době kdy zlotý bylo za šest korun. Odmítám tady kupovat předražené hnusy se salmonelou a pesticidy dovezené z Ukrajiny.

   1. Tak to si myslím, že máte špatný pocit. Ale dejme tomu, že kvalita je stejná jako v Česku, rozhodně není horší. Takže se dostáváme k k otázce, proč za stejnou kvalitu u nás musíme platit o, dejme tomu, 20%víc?

   2. V Polsku si obchodník nedovolí to co tady některé rádoby obchodní subjekty! A i když se v Polsku zdraží o 15% pořád se mi bude líbit utratit peníze v Polsku kam jedu cca 100km! Než tady podporovat tento hnus!

 3. Byl jste si tam nakoupit vážený pisálku? Vždy se tam vyplatí nakupovat. Pro 3 rodiny 5.500 Kč + 40 l benzínu 1x měsíčně.

   1. Milá paní , je vidět že patříte k Fialkovu klanu. Když neumíte nakupovat tak tam nejezděte a nešiřte zde blbosti . Již několik let tam jezdím pravidelně a za ty roky jsem na nákupech ušetřil deseti tisíce .s pozdravem Dušan

 4. Rádoby redaktore..Našinec už tam nejezdí jenom pro lepší cenu ale i pro daleko větší kvalitu skoro všeho. To mě můžeš ty chytráku věřit. Jsem z Liberce, v Polsku a NDR 😁 2Xtýdně. Než kupovat ty hnusy i nás, pojedu si raději do Biedronky, Netta atd.

 5. Nojo ,teď bude v Polsku vše o korunu dražší ! To aby jsme si snad podřezali žíly ! Tyto články si musí objednávat obchodní řetězce ,protože nikdo normální by se snad nesnížil napsat takový slabomyslný článek!!!

 6. Tak se nám tady jeden pisálek vyzvracel a já si zase rád zajedu do Polska a Německa utratit své koruny, tuhle pakáž, v čele s profesorem, podporovat nebudu

 7. V Polsku bylo vždy levněji a to se tady píše je jenom pro zasmání. Tam je to zatím normální na rozdíl od nás.

 8. Zas redaktor desinformator kdy tady budou poradny redaktoři a ne lidi který jsou podplaceny aby psaly lží

 9. Raději pojedu do polska kde kupuju kvalitní a chutné jídlo než tady v cz co ani prase nesezere.jsme odpad evropy.

  1. Tak Fialův chudobinec podporuje cca 2% obyvatel. Čili statisticky řečeno Fialka a pár podobně postižených osob.

 10. Bla bla bla, jestli o 10% zdraží a ještě si něco obchodník přihodí tak to bude pořád ještě o 40% levnější než u nás a v některých případech i o víc, Třeba gouda v Polsku kilo do stovky a u nás v Hrušce 280 Kč, a mohl bych psát dal a váš by měli vyhodit za šíření nepravd progresivisticka pisatelko…

  1. Gouda 280? Nevěřím, dnes v Ratiboři 150, žádná stovka, chléb 600g 40 Kč , mlěko plnotučné 22, hrubozrná metka 230 Kč za kilo, kuŕecí stehna 70, kolik jsem ušetřila? Nic, benzín jsem odečetla stovku a jsem na nule. Benzín stál dnes 6,22 zl. To je o pět méně, ale to mi nestálo za to protože moc nejezdím a cigára nekouřím, to jsem zbohatla😂

 11. Tak milí diskutéři, povím vám to z mé dlouhodobé zkušenosti, nikdy se nedalo s kupováním potravin v Polsku zbohatnout, když se odečetl benzín u mě stovka byla jsem na nule a ti co tu zblbli národ neumí asi násobit a brali zloté jako koruny😀, Občas si zajedu na výlet, jsem v důchodu mám čas a koupím to co potŕebuji a v akci trochu ušetřím, prodavačka říká i u nás se zdražuje. Zboží je trochu jiné tak ho odzkouším ale na zbohatnutí to nikdy nebylo, ono jak se platí kartou tak to někdo ani nepočítá, cigarety nekouřím kdyby někdo srovnával.

  1. Vážená paní asi si neuvědomujete, že se tam jezdí pro velký čtrnácti denní nákup a né pro vaše tři rohlíky. Jinak na jednom takovém nákupu a to projedo tam i zpět asi 400 korun, tak i ušetříme na nákupu asi tři tisíce. A o kvalitě se nedá hovořit, jelikož vše je podstatně chutnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *