22. 5. 2024

67 příspěvků u článku ““Vylejte vakcíny do kanálu.” Očkovaní lidé se bouří, že by se měli nechat testovat. Podle expertů totiž šíří virus

 1. To by mne zajímalo, kde Luděk Staněk přišel na to, že neočkovaní někde dělají chybu? Dušek prostě jen ve vzácném ,,záchvatu upřímnosti”, řekl něco co bude zanedlouho skutečností a jasně naznačil kudy povedou ,,cesty boje za lepší Covid”.

  1. Ona je to smutná pravda, ale pokud netestovat, tak také postrádá smysl testovat děti ZŠ, protože přenos i průběh je tam stejný, jako u očkovaných 🙁

  1. Je to jediný Slovák na světě, který má Čechy opravdu rád. Dokonce snad i víc, než německý RH.

  2. Aby také ne. Rozbourat nerozborné přátelství se SSSR, zrušit StB, nebo snad nedej bože chtít ho ,,stíhat” za zločiny. No nedivím se, to prostě n@sere.

 2. pro nastavení nového globálního systému musí být dle USA _ WHO a celé EU všichni naočkovaní , aby mocní měli po celém světě pod kontrolou občany. Chudí v Africe se očkovat nemusí , protože ti umírají hlady bez vakcín. Mocným nejde o lidské zdraví , ale o jejich mocnářství a chtějí z nás udělat otroky jejich novému systému G5 a G7.. Až se to spustí , tak už bude pozdě!!!
  Nechtějí testovat očkované, protože by se prokázalo , že roznáší virus a mocní se toho obávají, že by nastaly velké demonstrace. Už nyní jsou v různých státech nepokoje a to může vyustít i ve válku mezi národy.

  1. USA nebudou mít nikdy celý svět pod kontrolu. Jsou celé národy které si nenechají píchnou západní sajrajt

 3. Už toho je dost. Tady jde o staré rozděluj a panuj, ne o zdraví občanů. bohužel ale někteří ,,ovčané” to nadále politikům nadále baští i s navijákem.

 4. Dělají vše pro to, aby svedli všechno na neočkované. Jejich “Pokud nebude proočkovanost 75 %, budou se testovat i očkovaní” a pod. Poštvat očkované lidi proti těm neočkovaným a donutit všechny k nebezpečné injekci. Proč? Co za tím je? Určitě ne covid. Je třeba se ptát.

 5. Je zde docela dobře vidět, jak se očkování považují za lepší lidi,přičemž k tomu není jediný racionální základ. Jen se jim těžko smiřuje s faktem, že se nechali oblbnout. Virus chytají a šíří dal stejně jako to bez injekce.

  1. virus šíři ti i ti, jen očkovaní “chrání” sebe, tak co pořád prudí do neočkovaných_ Je to mé zdraví, tak ať si hlídají svou další vakcínu

   1. Přesně, je třeba aby si hlídali ,,kalendář”, co kdyby promeškali svou 7246 tečku? Nebude dlouho trvat a i ,,smažky” budou míň ,,rozpíchaný”.

 6. Jsem očkovaná a nevadí mi se nechat testovat… To, že se očkovaní mohou nakazit, vím a je logické testovat i je.

  1. Souhlas, v naší firmě se testujeme všichni a nikomu to nevadí. Je to jen o osobní odpovědnosti k sobě, k firmě a k ostatním lidem. To bohužel zejména odpíračům očkování chybí a oni si jen hledají zdůvodnění pro svoje sobecké jednání. Kdyby v jejich okolí několik lidí zemřelo byli by na injekci jako první a ještě by nadávali, že to trvá tak dlouho. Ale co není ještě může být tak si mudrujte čas ukáže.

  2. Souhlasím.Ale pak i řidiči s řidičským průkazem se musí testovat z vyhlášky , protože i oni můžou bourat!!!že?☝👮

 7. kdepak soudruzi udělali chybu že se jim to provalilo že jsou ty šmakulády na malý kulový že prý pomáhají ale nikdo neví na co

  1. Snad každý ví, k čemu šmakuládka ,,slouží”. Jak říkají ,,icikové”, kšeft je kšeft.

  1. To ,,prozření” je pro mnohé opravdu bolestivé, no a naše ,,menšina” neočkovaných, se má alespoň čím ,,bavit”.

 8. Prosím vás lidičky, nechali jste se někdo vlastně naočkovat kvůli zdraví, nebo všichni jenom z vychcanosti kvůli testům a dovoleným?

  1. Ja jsem se nechal ockovat kvuli zdravi. Takze jsem zdravy a nevidim jediny duvod si nechavat strkat klacek do nosni sliznice. To mi tak zdrave nepripada.

  2. Narovinu?
   Hlavně kvůli nutnosti se jinak testovat, neříkám, že nevěřím, že vakcína zmírní případný průběh, ale u mě byl hlavní důvod testování.

 9. Nejhorší na tom je to, že lidi oblbli a vnutili jim představu, o jejich nesmrtelnosti po naočkování. Jenže ouha, přenos viru nemá nic společného s očkováním. A v tom jsou ti očkovaní nebezpeční pro zbytek populace. Stali se vlastně pošťáky Covidu. Celý tento humbuk, se nekoná ve znamení záchrany lidstva, ale o výší kont výrobců ochranných prostředků a sér. Vždyť co svět světem stojí, tak peníze jsou až na prvním místě.

 10. Očkování nebrání přenosu, takže by se měli testovat jako neočkovaní , a nebo to celé zrušit.

 11. Očkovaní se bouří? A proč? Měli možnost se nenechat zbbnout a této šance nevyužili. Nyní navíc budou muset být očkováni trvale a to minimálně každý rok jednou a možná i dvakrát. Proč? Protože si tímto očkováním v zásadě oslabili vlastní obranný systém svého těla.

  1. statisticky je už očkovaných víc, tak chtějí rozpoutat nenávist mezi oběma skupinama, ale mají smůlu, mě očkovaní nevadí a jestli vadím já očkovaným tak to je jich stres.

 12. Než zavádět povinný testování očkovanejch, bylo by třeba trochu zalepit díry v “systému” – kontroly nasazení roušek/respirátorů, důsledné a časté kontroly podmínky OTN (restaurace, mhd atd.), rovněž důsledné a časté kontroly dodržování karantény a izolace, v neposlední řadě POVINNÉ očkování pro všechny, kdo k tomu nemají zdravotní kontraindikaci. A pak by se vidělo, jestli je opravdu nutné posíat očkované na testování.

  1. A jak by jsi si to představoval? Neexistuje zákon, podle kterého by mne někdo donuti se ,,waxit”. Nebudu vůbec řešit to že umím a mám z čeho střílet, ale fakt by mne to ,,pobavilo”. Sice v paneláku nemám krb, ale ,,vycpaných hlav” bych ,,vyrobil” za den docela velice mnoho.

  2. Prosím tě, buď odpovědný. Nalej si sekunďák do rypáku a do huby a nedovol, aby se ti tam dostal covid! Musíš být zdraví a takto se chránit. Pokud to neuděláš, měl bys dostat trest smrti za šíření.

   Ovšem ve tvém případě šíření strachu a totálních sraček po internetu.

 13. Pan Dušek má pravdu,očkovaní také přenášejí virus,viz článek na Slovensku,všichni očkovaní,personál i klienti a ejhle mají 50% klientů nakažených a 2 zemřeli,ti co se nechali naočkovat tak většinou jen pro výhody které stejně mít nebudou,naopak ještě si oslabí imunitu,takže asi opravdu vakcíny vylít do kanálu a bude po pandemii.. a hlavně 75% naočkovat mají přikázáno od farmac.firem,o tom nerozhoduje vláda,tak jim do toho byznysu hodíme vidle..

 14. No počkám ještě rok co to s ovečkama udělá a pak se teprve rozhodnu jestly se nechám píchnout, ale myslím že už teď mám jasno že je to celé podvod. Ostatně jako vše.

  1. Vždy když je na cokoliv ,,převeliká” reklama, tak to obvykle ,,stojí za exkrement”. A dnes už ,,povinovakcinovačům” chybí jen ,,probudit” Horsta Fuchse.

 15. Lidi už se konečně probuďte,už máte tolik informací že vám musí dojít o co tady jde,ti co to vymysleli se musí plácat smíchy když vidí jak se lidi dobrovolně likvidují vakcínami a stojí na ně fronty,no Češi,když je to zadarmo..

 16. Testovat očkované,to nikdy nebude,a testovat zdravé neočkované furt dokola,to jo??takže infekční naočkovaní mohou vesele běhat všude,co si to dovolujete to už je fakt vrchol drzosti…

 17. Za provozování genocidy a vytváření podmínek pro ni,včetně trávení lidí injekčními jedy a rejpadly v nose by měli všechny ty vládní zmetky a jejich přisluhovače okamžitě odstřelit nebo pověsit.

 18. Jeden Izraelský profesor: Už v prosinci jsem věděl, že se bude očkovat nejméně čtyřmi dávkami.
  Redaktor: Jak jste to mohl vědět?
  Vědec: Vláda koupila 40 milionů dávek, A nás je jen deset milionů.

 19. Zkrátka nakecali lidem, že očkování odpuzuje virus. Neodpuzuje, virus se může zachytit jak na očkovaném, tak neočkovaném. Očkování pouze snižuje případný těžký průběh případného onemocnění, tedy příznaků. Jenže těm očkovaným nakecali, že být očkován = důkaz bezinfekčnosti, což není. Důkazem, ale je v dané chvíli je testování, jenže jde o to, že otravují každého. Správně by se měl prostě testovat a následně léčit člověk s příznaky, pokud mu ony příznaky ztěžují život, to by ale neudali vakcíny. Takže chtějí bzüzerovt každého. Prostě, žádná epidemie již není a k těm samým výsledkům ohledně pozitivity by došli u kdejajé jiné nemoci, pokud by ji takto masivně sledovali

  1. Jj, ale ,,kšefty se musí hejbat”, přece nechceš aby ,,fajzr” přišel o tak dlouho připravovanou investici?

 20. Vždyť to se ví od samého počátku, že očkovaní mohou virus dál šířit, jen při nakažení by měli mít mírnější průběh. Takže testování je nutné, jiná cesta bohužel není.

 21. Tak člověku, který se nechal testovat pro ochranu svého zdraví asi testování vadit nebude. Ale takových u nás moc není,co?

 22. jasně že očkovaní virus šíří. Očkovali se aby se testovat nemuseli nikoliv kvůli zdraví . aleskutečnost je , že testovat se budou muset tak at si tio užijí aktivisté.

 23. Kunda Dušek řekl pravdu. Pokud to potvrdí, jsem přípravek zaplatit za jeho a rodiny za likvidaci

 24. V tomhle prohnilém státě už neplatí vůbec nic. Nemůžete věřit nikomu nic. V tuhle chvíli si připadáme jako pokusná morčata těch “chytrolínů” typu Maďar, Dušek a další spolek. Jak dlouho si nechají lidi toto jednání líbit. To se můžeme tisíckrát očkovat až nám to úplně rozvrátí imunitní systém. Hlavně, že farmaceutické konglomeráty budou vydělávat miliony milionů…. Už se očkovat dál nenechám. Pravdu mají už věřím tomu ti, že všechno je to na nic a k ničemu. Už se dál očkovat nenenechám. Myslela jsem to dobře se sebou a druhými, ale čím dál víc nabývám dojmu, že všechno je to na nic.Prat do sebe látky a k ničemu to není. Jen to ublíží.

 25. Očkovaní mě pěkně serou, když nám neočkovaným zabírají na JIP místa, která budeme prý potřebovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *