Vyzdobte si letošní Vánoce domácnost levně a stylově

Vánoční dekorace použité na výzdobu domu vás nemusí stát celou výplatu a ani je nemusíte složitě sestavovat. Pohádkovou atmosféru vaší domácnosti dodají i ručně dělané produkty nebo levné a stylové doplňky zakoupené v obchodech. Pojďme se podívat na konkrétní tipy, jakou letos obstarat vánoční výzdobu, aby byli spokojení jak členové domácnosti, tak vaše peněženka.

Jako první si obstarejte stromeček

Ať už žijete v bytě nebo v baráku, každému prostoru dodá nejvíce vánoční atmosféry právě stromeček. Pokud jste se rozhodli vsadit na ekologickou volbu, kterou je umělý stromek, nic vám tak nebrání se vrhnout do zdobení již v průběhu podzimu. Otázkou je, kde zakoupit cenově příznivé vánoční ozdoby. Jednou z možností je například Primark e-shop, kde si vysněné ozdobičky vyberete, a následně je v kamenné prodejně zakoupíte. 

Oblíbené jsou zejména baňky s motivem Disney postav, nicméně k dostání jsou i o něco tradičnější vzory. Zdali je v současné době k dostání v Primarku nějaká akce, informuje zákazníka buď slevový portál Kaufino.com, nebo přímo Primark e-shop. Nicméně stejně tak se na internetu nachází spousta návodů, jak si vyrobit vlastní dekorace na stromeček. Zároveň se jedná o příjemnou rodinnou aktivitu, která je ve dnech, kdy venku vládne nevlídné počasí, senzační volbou. 

Zaměřte se na textil

Významný podíl na celkovém dojmu může mít i textil, konkrétně povlečení, dekorační potahy na polštářky nebo deky. Už jenom samotná, vánočně zdobená deka, která se poskládá na pohovku, vdechne domácnosti útulný podtón. Chcete-li mít jistotu, že pořídíte nejen vkusné, ale ještě navíc cenově příznivé zboží, prolistujte si akční letáky na slevovém portálu Kaufino.com. Stejně tak se porozhlédněte po prostíráních, dečkách, záclonkách nebo po světýlkách, která spoustu parády udělají nejen na vánočním stromečku, ale také na rámu od dveří nebo na zahradě na keříku. Taktéž se s vánočním motivem prodávají prostěradla, utěrky na nádobí nebo oblečení. Důležité je si počkat na slevové akce, nebo jim jít díky Kaufinu naproti. 

Tipy na další vánoční doplňky

Další nepostradatelnou vánoční ozdobu představují svíčky, ty si navíc můžete vyrobit sami. Nejen, že se tak dá ušetřit pár korun, ale hlavně si vytvoříte ekologickou verzi, kterou můžete využít jak pro ozdobu vlastní domácnosti, tak jako dárek pro vaše blízké. Na škodu nebude ani zakoupení vychytávek do kuchyně, zejména formiček na cukroví. Jestliže se řadíte ke vzručným jedincům, vytvořte si vlastní okrasný věnec, na jeho základ využijte ideálně větvičky jehličnanu a jako ozdoby na věnec můžete opět zvolit přírodní materiály. Parádně vypadají šišky, ořechy, šípky nebo žaludy. Při zdobení domácnosti nezapomeňte ani na pletené skřítky, dřevěné svítící dekorace nebo na dětské vánoční obrázky.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments