20. 6. 2024

7 příspěvků u článku “Vzniká nová strana. Stojí za ní Kalousek. Češi jsou nadšení, konečně se tady bude šetřit ve velkém

  1. Zrovna Kalousek může mluvit o úsporách. Kalousek s Drábkem obrali občany a důchodce. Potom prosadili Církevní restituce. Nijak jim nevadilo, že to stálo stovky miliard. Nevadilo jim ani, že to naše děti a vnoučata budou platit až do roku 2042. Na Pandury a Casy peníze byly. Kalousek je farizej.

  2. To snad ani ty lidi nemyslí vážně že by tohoto z….e největšího,obrali lidi,důchodce , církevní restituce,většina jim ani nepatří!Nojo a je o něj i vnoučata do smrti vystaráno .Doufám že lidi nemají krátkou paměť !!

    1. Kalousek ha ha. Kdo tohohle inteligenta může volit??????. Ten si chce napakovat tak akorát vlastní kapsu. Jsem se poblil z něj 👎😨🚽🚽🚽🚽.

  3. Tak doufám, že lidi ví co je p. Kalousek zač a nebudou volit to co už tu jednou bylo a neosvědčilo se

  4. Dobrý vtip Kalousek a spol tak akorát do vlastní kapsy. To jim jde !!!!! Kteří Češi jsou nadšení? Vždyť jsou to samí jako Fiala a ten spolek chudáků co pořád mají málo. Jediný co umějí je obrat normální lidi. Co miliard se cpe do církevních restitucích neziskových organizací o tom ani slovo bleju 🚽🚽🚽🚽🚽

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *