Zákazník zastřelil zaměstnance Burger Kingu. Nelíbilo se mu, že na objednávku čeká příliš dlouho

Ve Spojených státech amerických došlo k další ukázce toho, že právo na držení střelných zbraní by mělo být radikálně omezeno. Jde o chladnokrevnou vraždu 22letého zaměstnance řetězce rychlého občerstvení Burger King. Vrahem byl jeden ze zákazníků. Tomu se nelíbilo, že na svou objednávku čeká příliš dlouho, a tak se rozhodl tuto nespokojenost řešit radikálně. Nyní stane před soudem a pravděpodobně jen tak neopustí vězení.

Přetížená pobočka a naštvaná zákaznice

O případu informoval zpravodajský portál ClickOrlando. Případ se stal v sobotu v americkém státě Kalifornie v místní pobočce oblíbeného Burger Kingu. Na Twitteru tragický případ potvrdila kancelář šerifa v oblasti Orange County.

V inkriminovaný den měli zaměstnanci fast foodu opravdu napilno. Pobočku totiž navštěvoval výrazně vyšší počet lidí, než na jaký je zvyklá a tím pádem i kapacitně dimenzovaná. V důsledku toho mnoho zákazníků muselo na své objednávky čekat delší dobu. Většina to nesla smířeně, ale jednu ženu to rozčililo k nepříčetnosti. Stěžovala si zaměstnanci restaurace Desmondu Armondu Joshuovi a vyhrožovala mu, že pokud objednávku urychleně nevydá, přivede si svého manžela. Joshua jí následně vrátil peníze a vyzval ji, aby opustila restauraci.

“Máš dvě vteřiny”

O chvíli později žena skutečně naplnila svou výhrůžku a vrátila se na místo se svým manželem, kterým je 37letý Kelvis Rodriguez-Tormez. Muž následně vyzval Joshuu, aby s ním bojoval. Následně ho začal škrtit, dokud se mu nepostavil jeden ze svědků celé situace.

Tím celý incident bohužel neskončil. Rodriguez vytáhl svou zbraň. “Máš dvě vteřiny než tě zastřelím,” řekl na adresu nebohého zaměstnance. O okamžik později už padl výstřel. Joshua byl okamžitě převezen do nemocnice, ale zde už lékaři mohli pouze konstatovat smrt mladého muže.

Střelec se bezprostředně po svém činu dal na útěku spolu se svou ženou. Policie ale oba brzy dopadla. Kelvis Rodriguez-Tormez čelí obvinění za vraždu 1. stupně.

Foto: Freepik

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments