Zemanovo okolí provádí asistovanou sebevraždu prezidenta, prohlásila lékařka. Dávají mu alkohol v neomezeném množství

Zdravotní stav Miloše Zemana je stále nejasný, ale množí se informace o tom, že byl hospitalizován s komplikacemi, které nastaly v důsledku toho, že trpí jaterní cirhózou po nadměrné konzumaci alkoholu.

Lékařka a bývalá ministryně Džamila Stehlíková z tohoto stavu prezidenta obvinila jeho okolí. Podle ní pučisté provádějí asistovanou sebevraždu prezidenta a mezitím si dělají, co chtějí. Dosahují toho tím, že Zemanovi poskytují neomezené množství alkoholu, v němž se prezident utápí. “Ten člověk neví, kolikátého je dnes a nepoznává okolí,” prohlásila Džamila Stehlíková v rádiu Benešovský Impuls.

Celá záležitost podle Stehlíkové zašla tak daleko, že Miloš Zeman začal upadat do bezvědomí. Jeho okolí však nedokáže rozpoznat spánek od opilosti a kómatu. Lékařka podezírá také premiéra Andreje Babiše z toho, že se s těmito lidmi spojil a rozehrál politickou hru ve snaze udržet se u moci.

Podle Stehlíkové je Zemanův mozek poškozen alkoholem. Jaterní cirhóza u něj měla probudit demenci. “Skláním se před prací lékařů, kteří odvádí špičkovou práci, aby zachránili Zamanův život. Ovčáček z toho dělá komedii, což je nedůstojné nejen k prezidentovi, ale i k jejich práci,” řekla lékařka.

Bývalá ministryně pro lidská práva se také pustila do mluvčího hlavy státu Jiřího Ovčáčka. Ani on podle ní není duševně v pořádku a měl by být vyšetřen lékařským konziliem.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
20 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments