Zoufalý trenér spáchal sebevraždu kvůli koronaviru. Jeho manželka čeká trojčata

Koronavirus dokáže změnit životy lidí i tehdy, když jím přímo neonemocní. Přesvědčil se o tom mladý manželský pár z australského Brisbane. Matt (32) a Ashleigh (29) Conwallovi se ještě začátkem tohoto roku těšili na to, co je čeká. Lékaři jim totiž sdělili šťastnou novinu, že čekají trojčata. Jenže štěstí se rozplynulo až příliš rychle.

Matt pracoval jako oblíbený kriketový trenér. Když však udeřila koronavirová krize, přišel za čas o práci. To je v nejisté době a navíc v očekávání tak početného přírůstku do rodiny zpráva, která dokáže jedním zamávat. Když se mu stále nedařilo najít novou práci, začal mít Matt psychické problémy.

Někdy už se tlak nedá zvládnout

Sen o pětičlenné rodině se definitivně rozplynul, když se Matt zničehonic rozhodl vzít si život. “Tento rok je opravdu těžký pro všechny, a to i ty, o kterých jste si mysleli, že patří k nejsilnějším a že zvládnou vše,” řekla k tomu sestra Ashleigh, Emily Fallonová. Narážela tím na skutečnost, že nejen Matt, ale i řada dalších lidí se dostala do takových problémů, kdy už nevěděla, jak je řešit. Připustila však, že v případě Matta šlo pravděpodobně o chvilkové rozhodnutí či zatemnění úsudku, které však skončilo fatálně.

Ashleigh se nyní dostala do ještě větších finančních potíží, a tak její přátelé uspořádali sbírku, která by jí měla pomoct. Mladá žena si je prý dobře vědoma, že tu pro své děti musí být. Chce je vychovat tak, aby věděly, kdo byl jejich otcem. Rád by jim vštípila jeho jasné morální hodnoty.

Foto: Freepik

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments