24. 7. 2024

6 příspěvků u článku “400 miliard pro důchodce v Česku. Schyluje se k mimořádné výplatě, každý dostane balík

    1. Ono už úvod tohoto článku je jak od Jurečky. Tedy tim přehnaně vysokým výdajem ze státní pokladny. Ve skutečnosti možná 19 miliard . Ale článek označením , že to bude 400 miliard- je přímo postavil do pozice parazitů -tedy důchodce

      1. Zdá se že autor článku měl horečku a z ní zvláštní sen.Jeden vynikající právník popsal čtyři scénáře výroku ústavního soudu.Ani v jedné variantě nedojde ke zpětnému vyplácení krácených peněz mimořádné valorizace důchodů.Nejoptimistejši varianta je že by od určeného měsíce byl vyplácen vyšší důchod.Pisatel článku naplňuje představu novináře bulvárního plátku, jde především i někdy i částečně lživým názvem přilákat čtenáře.Pripadne je obsah úplně jiný či zavádějící.Pozoruji že se tak začínají chovat i média považovaná za seriózní periodika, prostě získat sledovanost za každou cenu.Svet chce být klamán, říká jeden citát a peníze nesmrdí to věděl již jeden císař starověkého Říma.

      2. Přesně kde ten inteligentní zemědělec Jurečka vzal že by to stálo 400 miliard. Co stojí výdaje na platy politiků příplatky ,církevní restituce neziskovky na nemakacenka ?. O tom ani zmínka. A to ani se nedozvíme kam další položky mizí.

  1. Důchodce okradli, sami si přidali. Jsem v důchodu a stále si chodím přivydělávat protože bych to neutáhl. Ale co když mě zradí zdraví…….?

  2. Tento článek je zatím předčasný. Ukáže se 24.1.2024, jak rozhodne ÚS. Jsem přesvědčena, že byl porušen zákon a důchodci by to měli dostat zaplaceno zpětně. Za chyby se musí platit. Škoda ale je, že ti, co chybu udělali to nezaplatí ze svých amorálních platů – Stanjura a spol .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *