Aňa Geislerová je mezi napálenými klienty Bohemia Energy. Stěžuje si na zálohy, které má teď platit a žádá vysvětlení

Mezi klienty zkrachovalé Bohemia Energy byla také herečka Aňa Geislerová, jak se teď přiznala na sociálních sítích. Jako statisíce dalších tak teď musí řešit velké trable se sháněním nového dodavatele a především také obrovskými zálohami, které ji dodavatel poslední instance předepsal.

Herečka chce, aby jí někdo vysvětlil výši záloh

Geislerová se nijak nepozastavuje nad tím, jakým způsobem podnikala Bohemia Energy, která celou tuto situaci zavinila a kterou v reklamách hojně propagoval její herecký kolega Pavel Liška, za což se pak omluvil. Vadí jí především způsob, jakým komunikuje nebo spíše nekomunikuje její dodavatel plynu poslední instance, kterým je společnost Innogy.

Marně se snažím týden dovolat. A volání automaticky přebírá hlas paní co říká, že toho mají moc a že mám jít na web a nebo robot Ondra co mi říká, že mam jít uzavřít smlouvu na web, protože toho mají moc,” píše herečka na Facebook s tím, že takovou záležitost nechce řešit online, ale chce, aby s ní někdo promluvil, což je teď zjevně neřešitelný úkol.

Chci aby mi někdo zvedl telefon! Chci aby mi někdo vysvětlil co ta astronomická čísla mají znamenat a proč je mám dát někomu kdo nemá ani tu slušnost se mnou mluvit? Ano chápu ,že vám volá hodně lidí ale co jste čekali? Je to zoufalá situace a vy investujete čas na nahrání stupidního robota místo proškolení pár operátorů. Nefunguje to,” září Aňa Geislerová, která je zjevně zvyklá na poněkud jiné chování.

Foto: Česká televize

Proč šetřila za každou cenu?

Společnost Innogy přitom Geislerové udělila na Karlovarském filmovém festivalu cenu. To ale nic nemění na tom, že je zklamaná ze způsobu, jakým nejen s ní, ale se všemi svými zákazníky firma komunikuje.

Dobrý den, situace je opravdu složitá a stejně jako Vy, stojí ve frontě několik set tisíc zákazníků, kteří doplatili na nezodpovědné jednání Bohemia Energy. Napište nám do SZ Vaše kontaktní údaje a kolegové ze zákaznického servisu Vás budou kontaktovat,” odepsala Geislerové společnost, která toho teď zjevně má skutečně hodně a je jí evidentně jedno, jak moc renomovaný zákazník si stěžuje.

Někteří diskutující potom Geislerové píšou, že si sama vybrala dodavatele, jakého si vybrala a že mohla tušit, že Bohemia Energy není nejsolidnější firmou na trhu. Další se pak diví, že herečka chtěla šetřit za každou cenu.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
21 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments