“Vy mi říkáte, že jsem hloupá?” Geislerová zuří kvůli 24 tisícům, které má platit za plyn

Herečka Aňa Geislerová na svém profilu na Facebooku rozpoutala divokou debatu o cenách energií. Vše začalo poté, co coby klientka zkrachovalé Bohemia Energy zjistila, že bude u dodavatele poslední instance platit horentní sumu za plyn. V jejím případě jde o skutečně vysokých 24 tisíc korun měsíčně na zálohách.

Nejlevnější není nejlepší

Když se však Geislerová s dodavatelem Innogy pokusila spojit, nepochodila, protože všechny linky jsou obsazené. To herečku natolik namíchlo, že vše ventilovala na sociálních sítích, jak jsme informovali v původním článku. Čtěte více: Aňa Geislerová je mezi napálenými klienty Bohemia Energy. Stěžuje si na zálohy, které má teď platit a žádá vysvětlení

Pod příspěvkem se rozjela diskuze, ve které se část diskutujících herečky zastává, zatímco druhá část se podivuje nad tím, proč vůbec volila takového dodavatele jako Bohemia Energy. Šlo jí snad pouze o co nejnižší cenu?

Na její rozhořčení zareagovala také Soňa Netuková, která sice nepracuje u Innogy, nýbrž u PRE, ale aktuálně řeší podobné situace, pouze s elektřinou. “Naše zákazníky zvládáme obsluhovat, ale když přijde takováto skutečnost, ve všech společnostech začnou pracovat od recepční až po ředitele všichni do noci. Popravdě, zlobit se na ty, co zachraňují, je v tomto případě nespravedlivé,” uvedla Netuková na vysvětlenou.

Foto: Shutterstock

Účet na 24 tisíc už přišel

Pracovnice PRE také dodala to, co řada dalších diskutujících. A sice, že v případě dodavatele energií se nevyplatí šetřit. “Je to jen ukázka toho, že levnější není vždy to nejlepší. Bohemka jela roky nečistou hru, okrádala pod falešnými identitami starší občany o podpisy smluv apod.,” uvedla Netuková.

Aňu Geislerovou však toto vysvětlení neuspokojilo a dokonce se do Netukové, která chtěla vnést do situace pouze světlo, tvrdě pustila. “Vy mi vlastně říkáte, že jsem hloupá, že jsem chtěla levný plyn a teď si mám počkat až vy mi z milosti nabídnete smlouvu. Ale mě už od vás přišel účet za říjen. Na 24 000 Kč. Můžete mi teda vyčkat vy?” napsala Geislerová.

Soňa Netuková se ještě pokusila argumentovat, že za stávající situaci skutečně nemohou dodavatelé poslední instance, protože nemají pro nové klienty nakoupeno dost energie, a tak ji musí shánět na poslední chvíli za vysoké ceny.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
88 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments