Manžel se mnou byl z důvodu obohacení se, řekla Gabriela Soukalová. Dva její nejbližší jsou těžce nemocní, přiznala

Bývalá úspěšná biatlonistka Gabriela Soukalová provedla nebývale otevřenou zpověď, ve které přiznává, že zřejmě naletěla svému bývalému manželovi Petru Koukalovi a zároveň popisuje obtížné období, které teď v životě prožívá.

Vykutálený bývalý manžel

Přestože manželství s Koukalem vypadalo jako jedna velká idylka, opak byl zřejmě pravdou. “Byla to z jeho strany manipulace. Nabývám postupně pocit, že za účelem obohacení se. Hlavně z hlediska financí. Dnes to cítím tak, jako by toho člověka ve mně někdo vypnul,” uvedla Soukalová v televizním pořadu Povídej.

Sportovkyně také přiznala, že ji okolí před Petrem Koukalem opakovaně varovalo. Ona však byla zamilovaná, a tak neslyšela nic kolem a už vůbec ne varovné hlasy. Dokonce prý měla určitou intuici v počátku vztahu, že to není úplně dobré, ovšem rozhodla se ji neuposlechnout.

Přestože se Soukalové narodilo první miminko, neprožívá zrovna nejšťastnější období v životě. Sotva se vzpamatovala z emocionálně náročně rozvodu, přišly další rány. “Je to bohužel tak, že maminka i sestra mají vážnou nemoc. Krátce po mém rozvodu onemocněla sestra, s vážnou nemocí se pere doteď. Poté onemocněla i maminka. A nemocný byl i táta,” uvedla Soukalová, které do očí vyhrkly slzy.

Foto: Shutterstock

Chtěla být perfektní a doplatila na to

Znovu se vrátila také ke své anorexii, která ji v mládí trápila. Už dříve z toho obvinila své trenéry, protože jí měli neustále předhazovat, že nemá dokonalou sportovní postavu. Tyto řeči se na ní psychicky podepsaly a s anorexií se tak musela brát mnoho let. Zdůraznila tak, že není zdravé snažit se neustále být ve všem perfektní.

Gabriela Soukalová ukončila svou sportovní kariéru na vrcholu, a to již před třemi lety. Přestože se spekulovalo o jejím návratu na okruhy, ten už je teď v podstatě vyloučen. Po krátkém koketování s moderováním se teď Gábina naplno věnuje své dvouměsíční dceři Izabele a snaží se starat o nemocnou rodinu.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktorka deníku Mix24.cz. Zkušenosti sbírala ve společenských časopisech, aby je následně každý den zúročovala svou prací na webu. Nepřestává ji fascinovat svět celebrit, ale i šikovných tipů.

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments