Zdeněk Godla favoritem StarDance? Válí na parketu a oslňuje vtipem, rozesmál i Marka Ebena

Angažmá herce Zdeňka Godly ve StarDance bylo mnohými vnímáno kriticky. Na místě byly obavy, zda nejde o další přešlap této vznešené taneční show směrem k větší zábavnosti. Na druhé straně, právě proto Godlovu účast další kvitovali. Obvykle to byli ti, kdo v této soutěži milují outsidery a to, jakým způsobem se ke své pravděpodobné taneční nemohoucnosti postaví.

Z outsidera velkým překvapením

Navíc je třeba upozornit, že navzdory zažité představě se ve StarDance nehodnotí pouze tanec. Pravda, porota vysloví své známky, které mají podíl na tom, zda dotyčný pár postoupí či nikoliv. Hlavní slovo ale mají svými hlasy ve výsledku diváci. Ti před lety takto vyslali až do předposledního kola zřejmě nejhoršího tanečníka historie StarDance, Lukáše Pavláska.

Zvědavost na to, co předvede Zdeněk Godla, tak byla obrovská. A nutno říct, že tento hrdina Mostu rozhodně není dalším Pavláskem a jeho taneční vlohy jsou mnohem větší. Od prvního kola nepřestává překvapovat.

Zatímco úvodní večer ještě víceméně Godla naplnil roli outsidera, když sklidil relativně nízké známky, bylo však vidět, že pro tanec má nadání a především dokáže uchvátit svým šarmem a zaujetím. To ostatně kvitovala i porota. Ve druhém kole se jeho výkon rapidně zlepšil a herec v hodnocení poroty přeskočil řadu svých kolegů.

Čtěte také: Farářka Kopecká to ve StarDance přehnala a odhalila příliš. Vzbudila rozpaky

Foto: Česká televize

Samá slova chvály

Dosavadní vrchol Zdeňka Godly pak přišel ve třetím kole, kdy se svou partnerkou Terezou Pruckovou zatančil waltz. V sále při jeho představení doslova nikdo nedutal a porota pro něj měla pouze slova chvály.

Váš rám byl fantastický. Kdyby tam nebyly tuhé nohy, tak by to bylo v podstatě dokonalé číslo. Mě to až trochu dojalo,” uvedl na hercův taneční výkon porotce Jan Tománek.

Musím říct, že celá atmosféra toho anglického waltzu byla dokonalá a musím říct Zdeňku, že vy jste ji skvěle vyjádřil. Jak jsem vás poznal, tak vy jste prokázal přesně to, co ve vás je. Vy jste velmi citlivý muž a gentlemen a toho si velmi vážím,” prohlásil jindy přísný Zdeněk Chlopčík, který kritizoval jen drobnosti. Godla následně sklidil vysoké hodnocení v podobě tří sedmiček a jedné osmičky od Tatiany Drexler.

Tím to ale nekončilo. Zdeněk Godla potvrzuje také předpoklad velmi vtipného soutěžícího. Když se ho tak Marek Eben ptal, zda má psa, odpověděl pohotově: “Měl jsem, ale už jsme ho snědli,” vypálil a doslova odboural všechny přítomné. Pochopitelně potom přiznal, že šlo o humor.

Zdeněk Godla má rozhodně šanci jít v soutěži mnohem dál, obzvlášť, když se zdá, že další dva páry to mají kvůli pravidlům StarDance hodně nahnuté. Čtěte více: Dva páry to mají ve StarDance už dopředu spočítané. Diváci to považují za podvod

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít

Redaktorka deníku Mix24.cz. Zkušenosti sbírala ve společenských časopisech, aby je následně každý den zúročovala svou prací na webu. Nepřestává ji fascinovat svět celebrit, ale i šikovných tipů.

Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments