21. 6. 2024

39 příspěvků u článku “Farářka Kopecká to ve StarDance přehnala a odhalila příliš. Vzbudila rozpaky

  1. Hlavně je to věc slečny Kopecke, Já jí moc fandím. Je skvělá. Líbí se mi, že není tak zkostnatela jak jiní představitelé církve. Prostě je blíž lidem, 🙂

 1. bylo jí vidět stehno, jo? šmankote!! to je ale hnus! jenže u tebe, adélo, by byl hnus i vidět kotník.

  1. To těžko, tady se žádné zpovědi (stejně dosti pokrytecký proces nemající oporu v písmu) nepraktikuje……navíc se nemá z čeho zpovídat, nijak se proti Bohu neprovinila.

 2. Nekteří mají chuť na chlapečky, jiní tančí.Co je na tom divného??? Svět není černobílý, nýbrž barevný.:)))Nic teple lidského nám není církvím cizí.

 3. Ano, rozebírá se to, jaký oblek měla. Rozebírá někdo oblek judistky, které vyleze celý vršek v jednodílných plavkách? Pokud se nepletu, tak tanec patří pod sport. A pokud ona dobře reprezentuje a to reprezentuje církev, tak by ji měli ty nahoře chválit. Naši písálkové už nemají co psát, tak vytahují trapnosti. Verbež jedna…..-)

 4. Je to krásná ženská. Na farářku je ji škoda.
  A že bylo vidět stehno 🤔🤷🏼‍♀️. V každém filmu běžícím klidně dopoledne v tv mohou i děti vidět mnohem více 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️.
  Takže se , puritáni z 21 století , zase uklidníme, ano 🙏 .

 5. Á puritáni se ozvali, a teď si představte, že má dokonce sex! Ta hrůza.
  Vážení hlupáci je to farářka protestantské církve, kde nějaké stupidní celibáty a podobné kraviny vedoucí k prznění dětí a homosexualitě, kterou vy katolíci pokrytecky napadáte neexistují…. a teď do mně.

  1. Ale di,jsem katolík ale v mnohém máš pravdu……Je to krásna paní,fandim jí..My máme také moderního faráře poláka, ten je taky fajn.

 6. Nevim proč si někdo myslí, že může hodnotit odhalené stehno při tanci. A je úplně jedno, jestli se jedná o farářku, nebo o profesionální tanečnici. Tohle je soutěž v tanci!!! A kdo to nechápe, tak ať se na to nedívá. Já osobně paní farářce fandím.

 7. To je hodně trapné, někoho fotit při tanci a pak to vydávat za způsob chování. jasně to ukazuje na duševní slabost autora. Toho inteligenta bych si úplně vychutnal na jeho dovolené, nafotil bych ho tak, že by se od něj vlastní děti odvrátili. Ale koho by to u takové bezvýznamné nuly zajímalo ?
  Paní farářce, ačkoliv ji vůbec neznám, držím palce a přeji jí, aby se k ní takové kraviny vůbec nedostaly.

 8. Nebuďme prudérní. Jestli se církev chce přiblížit více společnosti-běžným lidem, neměla by bazírovat na podobných maličkostech. Jsou církve, úmyslně je nejmenuji, kde chodí jejich hodnostáři zahaleni po zem a pod oblečením nenajdete špetku charakteru a morálky. Žijí léta v jistě zaslouženém blahobytu a starají se o svůj kariérní růst. Farářka je pěkná ženská a už její účast v soutěži je určitou formou pokroku. Její církev evidentně prahne po jiných hodnotách.
  Info : nejsem věřící.

 9. Taky v tom nevidím problém. Ale jak vidno, ostatní v tom problém hledají. Fandím jí a přeji, aby se dostala co nejdál. Sympatická ženská a vůbec mi nevadí, že je farářka

 10. Internetoví fanatičtí ateisti znají asi jen z doslechu církev katolickou, ona je evangelická farářka. Mimochodem, víte , že Jan Hus byl fanatický katolík?—-DDDDD—- Proto jel na smrt, chtěl být , jako Ježíš Kristus, Amen.

  1. Martine, to jsi mi ale nesdělil nic nového. Je velice úzká hrana mezi “věřit něčemu” a fanatizmem. Obojí lze zneužít, což se historicky stávalo a dodnes děje.

 11. Takže paní Kopecká, za to ( krásné) a hříšné stehýnko. Aspoň pětkrát otčenáš a pětkrát zdrávas.-:)

 12. Martina je pohledná žena a moc jí to slušelo. Vy, přehnaní puritáni, vadilo by vám, kdybyste ji viděli třeba na plovárně? Nebo by tam, podle vašeho názoru duchovní nesměli?

 13. Poboureni verejnosti je jen zboznym pranim sutorky, ktera ma asi omezeny pozorovaci talent, tak vymysli blbosti.

  1. Ludmila
   Farářkou Kopeckou znám osobně.Je to velice příjemná a vzdělaná dáma.Moc jí přeji aby to vyhrála.Je to vůle Boží.

 14. Martina je nádherná ženská a sluší jí to, fandím jim hlavně ,aby vydrželi co nejdéle v soutěži a ostatní pitomci ať jen závidí !!!

 15. No to je toho. Tak paní farářka ukázala stehno. A proč ne, je to hezká emancipovaná ženská byť s neobvyklým povoláním. Já jsem ateista ale řekl bych, že pokud existuje Pán Bůh, tak ji to schvaluje. Žijeme ve svobodné zemi, ne někde v Sýrii…. Doufám, že se paní Kopecká nenechá těmito závistivými kritiky odradit a bude nadále předvádět podobné tance. Její Morticie byla opravdu skvělá! Držíme s manželkou pěsti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *