Farářka Kopecká to ve StarDance přehnala a odhalila příliš. Vzbudila rozpaky

Poslední díl StarDance byl skutečně v mnohém výjimečný. Například poprvé po patnácti letech večer nemoderovala s Markem Ebenem stálice Tereza Kostková, nýbrž Aleš Háma. Ten se své úlohy ale zhostil fantasticky a sklidil od diváků pouze slova chvály. Někteří si dokonce zaspekulovali, zda by pořadu náhodou neslušela trvalá výměna na moderátorském postu.

Čtěte také: Pozice Terezy Kostkové ve StarDance je v ohrožení. Aleš Háma zaválel a diváci ho chtějí nastálo

Farářka to na parketu rozpálila

O rozruch se nicméně postarali také sami tanečníci na parketu. Večer se nesl ve znamení kouzel a tajemna, a tak byly jejich kreace skutečně divoké. V tomto kole se více než kdy jindy potvrdilo, že StarDance je stále méně o tanci jako takovém, ale přibývá prvků velkolepé show. Tomu se potom přizpůsobují i samotná vystoupení. Tentokrát to možná ze všech nejvíce rozbalila překvapivě soutěžící, od které by se dala očekávat jistá zdrženlivost, a to farářka Martina Viktorie Kopecká.

Ta nejenže neváhala ztělesnit postavu Morticie z obskurní Addamsovy rodiny. Ostatně, na titulní píseň z tohoto filmu zatancovala žhavé tango se svým partnerem Markem Dědíkem.

Foto: Česká televize

Genzer si liboval

Nutno říct, že její tanec nemohl nechat nikoho klidným. V jednu chvíli totiž vyšvihla svou nohu tak vysoko, že celé její šaty sklouzly a diváci tak mohli sledovat odhalené stehno farářky. To ostatně s povděkem v hodnocení kvitoval i porotce Richard Genzer s dovětkem, že něco podobného u žádného jiného faráře neviděl. Tím, byť pochopitelně vtipně, uhodil hřebíček na hlavičku.

Pokud by šlo o herečku či zpěvačku, zřejmě by toto vystoupení sklidilo pouze pozitivní reakce. Ostatně, část diváků byla navýsost spokojena i tak. “Trochu se stydím vám to jako farářce napsat, ale třetí foto je úžasně sexy,” napsal na instagramovém profilu Kopecké jeden z fanoušků.

Pro jiné už to ale ve spojení s povoláním Martiny Viktorie Kopecké bylo přeci jen příliš. “Nevím, nějak se mi tato paní nezdá. Nepůsobí na mě jako farářka, ale exhibicionistka. Vkusné to v jejím podání opravdu není,” napsala zase Miroslava Lukešová na oficiální facebookový profil pořadu StarDance.

Bude zajímavé sledovat, který z pohledů nakonec převáží a zda farářka bude soutěží postupovat dále, nebo ji diváci raději vystaví stopku.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
39 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments