Pozice Terezy Kostkové ve StarDance je v ohrožení. Aleš Háma zaválel a diváci ho chtějí nastálo

Obavy z toho, zda nebude účast moderátora Aleše Hámy v prestižní taneční soutěži StarDance fraškou, se rozplynuly hned po prvních minutách živého vysílání. Háma se své role coby záskok za nemocnou Terezu Kostkovou zhostil s velkou grácií a od začátku do konce působil, jakoby tento pořad moderoval odjakživa. Česká televize si mohla gratulovat, protože nepříjemnou situaci zvládla s přehledem a navíc z již poněkud okoukané StarDance učinila znovu pořad, který může nabídnout i nějaké to překvapení.

Již poněkud okoukaná dvojice

Pravdou totiž je, že Marek Eben a Tereza Kostková představují snad nejdéle sloužící moderátorskou dvojici v historii České republiky. To je dáno ale pochopitelně i tím, že Česká televize StarDance neopustila po několika řadách, jak se jiným pořadům často stává, ale táhne ho dlouhodobě. Teď už se tak vysílá 11. řada a od prvního vysílání Kostkové a Ebena uplynulo už dlouhých patnáct let.

Oba moderátoři jakoby dobře věděli, že se svých rolí musí držet zuby nehty, protože pouze tak představují jedinou alternativu, která připadá v úvahu. Při první příležitosti za celou dobu, kdy se Tereza Kostková nemohla zúčastnit, se totiž hned ukázalo, že StarDance by se bez svých hlavních tváří vlastně docela dobře obešlo, pokud je náhrada kvalitně vybraná.

Foto: Česká televize

Nastane střídání?

Diváci na sociálních sítích až překvapivě svorně chválí výkon Aleše Hámy. Někteří potom jdou dokonce tak daleko, že by v tomto experimentu pokračovali. “Terezu mám moc ráda, je pro mne vzorem kultivovanosti a ženskosti, ale nemohu si pomoci. Aleš Háma tisíckrát lepší, než Tereza z předchozích letošních dílů. Mám v poslední době pocit, že jí to nějak “drhne”, reakce pomalé, nenápadité. Stejně jako pan Eben. Myslím, že by to již chtělo celkově obměnu,” napsala na oficiální facebookové stránce fanynka pořadu Věra Havelková.

Prostě, co si budeme povídat, Kostková nechyběla, je strašně nudná, měli by ji vyměnit. Háma byl super, uměl pobavit, byl vtipný, což se o Kostkové říct nedá,” doplnila potom další divačka Madlenka Nováková.

Přestože Teraza Kostková přála svému náhradníkovi úspěch, teď ji zřejmě velmi mrzí, že se vysílání nemohla účastnit. Není totiž vyloučeno, že u dramaturgů pořadu začne hlodat červíček pochybnosti, zda by StarDance skutečně neprospěla větší rekonstrukce.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments