21. 5. 2024

99 příspěvků u článku “Andrej Babiš má zřejmě plán, jak zůstat premiérem. Vyslal jedovatý vzkaz. “Ještě uvidíme, jak to bude”

  1. Si nemyslete , že by se pan premiér nechal od sprostých jedinců , jako vy vyšachovat….ten to ví na různé politiky co dělali a jak to dělali a i proto šel do politiky…..víte on má nejsilnější stranu u nás a možnosti konekce a peníze…

  1. Kéž by jsme svého Trumpa měli po Zemanovy na Pražském hradě jako hráz proti Euro Bruselistum v čele s uspávačem hadú a tomu kterému nevadí zlodějny lumpárny Ods za dob jejich vlád do roku 2013 !!!

  2. No a o tom ta politika je a Babiš bude prezident a bude dobrý prezident, co bude schvalovat zákony diletantů,,,,pokud ta slepená válada vydrží….

 1. Stbák Bureš je schopen všeho, aby nešel do tepláků. Přitom někteří vězni už se těší, jakou budou mít novou děvku.

   1. Myslím, že si netykáme, to si nechte pro Vaše soudruhy na ÚV. No a tu ženskou tam bude právě dělat stbák Bureš. Udělaj tam z něj uklízecí manažerku pro Agrosprchy a po jednom tam bude v předklonu přijímat spoluvězně.

    1. Lidem obdařeným tvým intelektem zásadně nevykám, to za prvé. Nemám žádné soudruhy ani na ÚV ani nikde jinde.To za druhé. Téma kurvy v teplácích je tvoje, ne moje. To za třetí. Stačíš to sledovat, nebo je to moc rychlé?

  1. Kouknu,včera dopoledne kousek za Prahou na silnici šipka bílej barvy,namalovaná směrem na východ a napsáno.Babiš 195 km Mírov.Vracel jsem se o dvacet minut později a byla smazána.

 2. No tak tady bude díky Babišovi další bordel ,mrtvý z Covidu mu nestačí ,tak destabilizuje poměry v česku at jde dělatnovátora domu na Sovensko,tady o něj nestojíme

 3. Nejhloupější věc, kterou může Babiš udělat je vládnout bez mandátu. To mu neodpustí ani ta část jeho voličů, pro které je demokracie vážnou věcí.

  1. ale di , ty filozofe . Přečti si , co o nás píší v cizině . Jako příklad – Češi si zvolili svoje katy .

   1. Patří mezi ně například deník New York Times. Podle něj zaznamenal premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš překvapivou porážku. Předseda dosavadní vlády, kterého list označuje za „rázného podnikatele“ a „populistu“, teď má prý jen malou šanci na to, aby dokázal sestavit další kabinet.
    V podobných konturách analyzuje dění v Česku také konzervativněji laděný list Wall Street Journal. Podle něj sobota přinesla velký neúspěch pro miliardáře, který „zosobňoval vzestup populistického nacionalismu ve střední Evropě“.
    Teď ale Babiš nedokázal efektivně čelit středopravé koalici a jejímu protikorupčnímu étosu. Ten navíc zesílil jen pár dní před volbami poté, co se Babišovo jméno objevilo v kauze Pandora Papers.

   2. Z Česka konečně přichází naděje i pro střední Evropu, Česká republika se probouzí do nového politického rána, volby vyhrál „Antibabiš“, komentoval v pondělí slovenský tisk výsledky voleb do české Poslanecké sněmovny, ve které budou mít většinu dvě koalice. Povolební vývoj v zemi podle tisku ovlivní hospitalizace prezidenta Zemana.
    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/volby-do-poslanecke-snemovny-slovensky-tisk-andrej-babis-pravice-ano-spolu-evropa.A211011_085056_zahranicni_dtt

 4. Kvůli 1.5mil nemyslících voličů, se opravdu Slovenský udavači v ČR další milony lidí nenechají dále okrádat …

 5. Prosím ty soudce tady na diskuzi . Můžete napsat proč by měl být Babiš ve vězení a nebo dokonce popraven ? Jste takoví idioti nebo vám někdo platí ?

 6. Teprve teď půjde do tuhého a Bureš bude otravovat a své estébácké metody uplatňovat i po volbách. Jde mu o všechno aby neskončil za katrem. Najednou chce zůstat ve sněmovně, to víme proč, a celé další 4 roky bude napadat, rozkládat a štvát lidi proti sobě jenom proto aby se znovu dostal k moci. Buďte ostražití a co nejdříve se toho grázla zbavte a jeho sebranku pošlete do háje. Budou škodit všem a všude.

  1. Nebojte, jste normální to bude aféra o které se vám nezdá…nezapomeňte, že pan Babiš není jen politik ….

 7. Estébáku a masový vrahu, jdi už do hajzlu nebo na Slovensnsko. Tam ses narodil!! Ty se tam bojíš?—DDDDDD—

 8. Stačilo říct před kamerou v sobotu, Pražáci ukradli jste mi volby, ano poslali jsme Tě kam patříš, kam půjdeš dál se už jenom budeš divit!!!

  1. Knoural tam československy že ještě hodinu před koncem voleb , to vypadalo nadějne…Řekl, Praha mna halt nenávidí…A mal pravdu!!!

 9. Nyní již je dostatek nástrojů na to jak zamezit nekonečným obstrukcím dua Zeman – Babiš. Po ustavení nové sněmovny budou mít dostatek hlasů, aby prezidenta zbavili pravomocí ze zdravotních důvodů a ANO může dopadnou tak, že v rámci sněmovny nebudou mít možnost rozhodovat o ničem. Žádný místopředseda parlamentu, žádní předsedové výborů. Před nedávněm chtěl Zeman nechat senát vyhladovět. Co tak nechat Hradu ochutnat tuto medicínu?

  1. Ale , ale to sice můžou udělat, ale nic potom neodsouhlasí co se nebude líbit ANO poslancům….protože budou parlament paralizovat , a prezident se dá odvolat jen 120 poslanců, je vidět, že máte v makoici halušky ….obstrukce 72 poslanců plus Okamura to bude legrace, že???A vy nemáte vůbec přehled o sněmovně….co vypustili někteří troubové s úst to nejsou politici, ale chudáčci….největší strana u nás ta nebude poslouchat, jak mrňouskové pískají….

  2. “Žádný místopředseda parlamentu, žádní předsedové výborů” to opravdu zavání diktaturou, kterou tady po volbách někteří vyhlašovali! Takové uspořádání tady zatím nebylo. Je zajímavé, že do voleb vstoupily DVA subjekty, na funkce už jich je PĚT.

  3. A myslíš že teď bude líp? Toto trapně slabé trio ods,top 09 atd. Ti zloději nám teď ukážou se připravte.

 10. Já asi na rozdíl od jiných mu ten zámek či co přeju. Andy prohráls,máš kam jít, zamkni ,odevzdej klíče a frč směrem slunná Francie.

 11. Spolu a Pirstan je vlastně zajíc v pytli . Až se ten pyrel rozváže , zajíc zdrhne a zůstane prázdný pytel plný vší a parazitů !

  1. Koblihaři-Zmrzlináři..jsou jak vzteklé hyeny…tak jen mínusujou… si vy poblázněnci uvědomte koho že to podporujete..on na vás z vysoka sere… jen potřebuje vaše hlasy..jinak jste pro něj povl… hodí vám na zem par koblih..a vy se o ně servete jak psi…a jste mu vdeční..

 12. Je v pořádku, jak premiér Babiš pokračuje. Tuto bandu prospěchářských darebáků, kteří se dostali k moci obrovským podrazem na lidi, kdy vyšplhali po zádech naprostých volebních nul, které by se samostatně neměli nikdy nátok ve vobách prosadit. Ukáže se časem, jaké svinstvo se podrazem dostalo k moci…Takže přeji Babišovi, aby se mu povedlo s tímto svinstvem zatočit…

 13. Tady je vidět na volbách jak je na tom mentálně celá republika stará generace byla naučena poslouchat jen když měla svůj klid a to jim zůstalo dodnes. Ten zbytek se raduje z výhry o pár hlasů? I kdyby nám vládl sám bůh my zůstaneme jen nenávistnými sráči co šlapou do pedálu se skolopenou hlavou. AMEN.

 14. Andrej Babiš byl zvyklý vyhrávat, válcovat ostatní, slušně řečeno všechny přechytračit. Teď zažívá situaci v obráceném gardu. Zdá se, že to stále ještě nepochopil. Spoléhá na nějaký zázrak, který by jej udržel v pozici vítěze, tedy premiéra. Jiné varianty jej děsí. Je na moci závislý. Je to pro něj droga, která jej nabíjí a udržuje v provozu. Určitě ví, že ke svému přežití potřebuje politické krytí, exekutivní moc a kontrolu nad svým osudem. Ve hře jsou nyní i jeho osobní reálné obavy o osud jeho byznysového impéria, a zejména pak strach ze ztráty beztrestnosti.

 15. Andrej Babiš ještě nepochopil, že v politice slovo vděčnost neplatí. Hystericky vyžaduje po ostatních ohleduplné zacházení a ohání se svými údajnými (de facto velmi spornými) zásluhami. Vyhrožuje, kňučí a chová se jako stárnoucí vyhaslá hvězda, která ztrácí přízeň většinového publika a neumí se s tím vyrovnat. Líp už pro něj bylo, teď už bude jenom hůře. Prohra (respektive nevýhra) ve volbách jej zastihla mentálně zcela nepřipraveného, a je to znát i z mimiky a gest. Z big bosse je najednou ustrašený králíček. A zrovna v této pro něj osudové situaci ztrácí posledního vlivného spojence – Miloše Zemana. Ten už mu nepomůže, i kdyby možná chtěl. Jejich společná cynická hra o čas se obrací proti nim, za aktivní asistence hradní kamarily. Je to smutné, je to nedůstojné, je to trapné, je to ubohé.

 16. Nejstrašidelnější mocipán popřevratových let se nechce vzdát svojí chobotnice, kterou vybudoval na podporu svého Andrejofertu…….

 17. Pane premiére,očekávám,že to zvládnete a zůstanete nad ále prmiérem,tyto volby jsou podvodem díky Vystrčlovi a Richeckému,naše klasy v počtu přibližně 1.5 mili’onu byly hozeny pod stůl ,co na to říkáte,Senát byměl být v referendu ZRUŠEN,není k ničemu,je to domov důchodců,kteří naše hlasy nepřijali.

  1. Ládo , ty jsi princezna. Máte to v hlavě srovnané. Blahopřeji, každý psychiatrický ústav se vás rád ujme. A vaše klasy vám budou k užitku. Netušil jsem že je možné býti hovězím a zároven asi chodit po dvou.

 18. Všichni podporovatelé stbáka a podvodníka Babiše si uvědomte jak jste naivní a hloupí. Nyní mě budete nadávat a minusovat, ale za pár měsíců ta zrůda zkusí kandidovat na presidenta (nyní lže a tvrdí, že kandidovat nebude) a když mu ani to nevyjde, tak těsně před trestním řízením u soudu zdrhne někam, kde ho nevydají zpět – a pak se konečně chytíte za rypák..

 19. Babiš je v poho. Doufejme, že tam bude, co nejdýl. Když vidím, jak chce řídit stát tlučhuba profesůrek, no potěš koště.

  1. Ti podvodníci v pětikoalici jsou banda darebáků. Nás učili rodiče a potom i ve škole vždy se rvát čestně. Jeden na jednoho, ale to tihle podrazáci neumí. Radují sez výhry pěti proti jednomu Babišovi. Jinak by to nedokázali, protože nic neumí. Jen pořád Babiš pryč. To už hraničí s mafiánským způsobem. Za každou cenu musí Babiš pryč. Sami zadlužili tuto zemi, protože po roce 1989 byl nulový státní dluh a v roce 2013 již 1683,3 mld. A to ještě rozprodali státní majetek za další stovky mld Kč, přesto takový dluh. Kdyby neměli tyto zisky, byl by již v roce 2013 dluh větší než nyní. A tito lidé ukazují na současnou vládu, která řeší neočekávanou situaci spojenou s kovidem a před ním dluh jako jediná snižovala. Jsou to darebáci a k tomu jim dopomáhej Rychetský.

 20. Ti podvodníci v pětikoalici jsou banda darebáků. Nás učili rodiče a potom i ve škole vždy se rvát čestně. Jeden na jednoho, ale to tihle podrazáci neumí. Radují sez výhry pěti proti jednomu Babišovi. Jinak by to nedokázali, protože nic neumí. Jen pořád Babiš pryč. To už hraničí s mafiánským způsobem. Za každou cenu musí Babiš pryč. Sami zadlužili tuto zemi, protože po roce 1989 byl nulový státní dluh a v roce 2013 již 1683,3 mld. A to ještě rozprodali státní majetek za další stovky mld Kč, přesto takový dluh. Kdyby neměli tyto zisky, byl by již v roce 2013 dluh větší než nyní. A tito lidé ukazují na současnou vládu, která řeší neočekávanou situaci spojenou s kovidem a před ním dluh jako jediná snižovala. Jsou to darebáci a k tomu jim dopomáhej Rychetský.

  • Andrej Babiš přišel s tvrzením, že jej prezident Miloš Zeman v neděli pověřil jednáním o nové vládě. Ten byl po schůzce převezen do nemocnice. Pověření k jednání nicméně není v Ústavě a jde pouze o zvyklost. Babišovo tvrzení proto nemá žádnou právní váhu.

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *