18. 5. 2024

7 příspěvků u článku “Babiš připustil, že desítky tisíc obětí covidu byly zbytečné. “Na ministerstvu byl člověk, kterému jsem říkal doktor Smrt.”

 1. TY ANI NEVÍŠ KOLIK LIDÍ UMŘELO NA COVIDOVOU LEČBU .NEVHODNOU APOD::: TY SEŠ VRAH S PRYMULOU APOD.VERBEŽÍ!!! TY TADY KURVÍŠ ZDRAVYM LIDEM ŽIVOT .NEMUŽU DO BAZENU APOD!!! HLAVNE TVOJE DCERA TI NA VAKCÍNU JEBE CO???? URČITE MÁ STEJNOU BUZERACI S PÍCHANÍM A TESTAMA CO?????

 2. Pane předsedo vlády, rád bych se komerčně připojistil proti nežádoucím účinkům vakcín proti Covidu-19. Můžete takovou možnost, prosím, prosadit?

  Jestli je pravda to, co experti, na něž se spoléháte, o vakcínách tvrdí, mělo by to být snadné a pro pojišťovny přímo zlatý důl. Utnete tím všechny spekulace o tom, jestli jsou vakcíny proti Covidu-19 bezpečné.

  1. § 2 zákona č. 569/2020 Sb., o distribuci léčivých přípravků obsahujících očkovací látku pro očkování proti onemocnění COVID-19, o náhradě újmy způsobené očkovaným osobám těmito léčivými přípravky a o změně zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů:
   Stát nahradí osobě, která se nechala očkovat léčivým přípravkem podle § 1 odst. 1, újmu způsobenou očkováním léčivým přípravkem podle § 1 odst. 1, došlo-li následkem tohoto očkování k zvlášť závažnému ublížení na zdraví očkovaného, vytrpění bolesti, ztrátě na výdělku nebo ztížení společenského uplatnění. Pro posouzení této újmy a rozsah náhrady se použije zákon č. 116/2020 Sb., o náhradě újmy způsobené povinným očkováním, obdobně.

 3. Jen výmluvy v rámci předvolební kampaně. Dolních 40 procent má nulovou paměť a vnímaj jen to, co se jim z toho co nedávno slyšeli líbí nejvíc.

 4. Podivně ubohý ,,člověk” je tento agent StB Bureš. Dokáže ,,lokdaunovat” celý stát, ale není schopný vyhodit jednoho úředníka. Tak tuto povídačku si Bureši nacpi za ,,klobouk”. Tak ubohou povídačku, bych neuvěřil ani vnoučatům a i ty by si byla schopna vymyslet ,,něco onačejšího”.

 5. Tak jsem pátral po bezpečné hladině protilátek, aby se člověk mohl nechat očkovat. A prý na tom nezáleží, to, co lékaři poradili Vivien Babišové, je prý hoax, podle těchto stránek:

  https://ockovani.praha.eu/hoax-pozor-na-vysokou-hladinu-protilatek-igg-v-krvi-pred-registraci-na-ockovani-proti-covidu/

  Pane předsedo vlády, jak dlouho necháte vakcinační lobby, aby dělala blbce ze všech lidí této země? Přeji hodně zdraví Vaší dceři a celé Vaší rodině, ale aspoň nyní vidíte, jací lidé rozhodují o zdraví lidí této země a jak jim lze věřit, když něco tvrdí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *