Babiš se pochlubil portrétem své ženy. “Ošklivá paní,” znělo od lidí a padala nelichotivá srovnání

Andrej Babiš naplno rozjel předvolební kampaň, se kterou objíždí celou zemi. Když se zastavil v Plzni, darem obdržel portréty sebe a své ženy. Jeho marketingový tým neváhal a umístil je na sociální sítě. To však zřejmě neměl dělat, protože obrazy vyvolaly více negativních než pozitivních emocí.

Zatímco u premiérova portrétu lidé diskutovali především o tom, proč je na něm Babiš zobrazen s pivem, v případě jeho manželky Moniky Babišové už to bylo podstatně horší. Její portrét se totiž malíři příliš nevyvedl a krásná premiérova žena si na něm není příliš podobná. Podle častých ohlasů pod příspěvkem “působí levně” a “jakoby z oka vypadla paní Štikové”.

Monika vypadá jako Štiková, to asi Andy nebude úplně rád,” napsala Petruna Petrunová a sklidila značné ovace v podobě “lajků”.

Ale bylo ještě hůře. “Ta ošklivá paní na obrazu vpravo, v kožichu z ledního medvěda, je prosím kdo?” ptal se ironicky Daniel Ragín.

Ten malíř je koukám talent, jak ty na politiku,” srovnal Zdeněk Slepička politické kvality premiéra s těmi malířskými neznámého autora.

Jiní však měli pro malíře naopak slova chvály. “Však je to stejně ošklivý jak vy. Respekt před malířem, jak to pěkně trefil,” napsal svůj názor Wondra Veselý.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments