18. 5. 2024

31 příspěvků u článku “Babišovi jde o kejhák, odhalil Kalousek motivaci premiéra vyhrát volby. A Topolánek doplnil, proč to Pirátům letos vůbec nejde

 1. to je tragedi když zloděj zlodějsá kradousek a největší kmotr,křivák který zneužil Dalíka ke tunelování a pak ho nechal na holičkách soudcum, on pro něj krad,tuneloval a tento politický skřet kvičí na Babiše vládu stéjná pakáž skorumpovaných novinářu jim dává prostor neskutečná špína

  1. Ty kobliho, jestli máš nějaké důkazy, tak je tvojí povinností podat trestní oznámení. Ale kdyby takové důkazy byly, tak by je už dávno použil váš vůdce.

    1. A mohl by jste mi pane ne retarde , ale určitě určitě pane vrcholový maanagere z agrofertu – jak může opozice zametat stopy,když má celou justici pod palcem váš fürer

 2. Na ty dva zloděje, Kalouska a energošmejda Topolánka by platil jedině Taliban. Demokracie je bohužel na ně krátká

  1. Topolánek má náhodou pravdu, když upozorňuje že lidé by chtěli volit STAN, ale ne ve spojení s piráty, kteří většině připadají jako neseriózní tlučhubové a prolhaní křiváci. V iz jejich donedávna vítání imigrantů k nám, ale nyní to před volbami náhle změnili, že se jejich problém má řešit u nich doma a ne je umisťovat k nám.

 3. Kalousek a Topolánek jsou ti praví. Oba nadělali škody víc než dost ,to oni dva v podstatě provařili celou pravici. Měli by někam zalézt a držet huby.

 4. Politické mrtvoly se zase chtějí házením špíny zviditelnit. Kalousek se hrabe na prezidentské křeslo…. no a Topol, bezvýznamný tvor.

 5. Kalousek a Topolánek jsou fčil nejchytřejší , ale nejvíc je sere jak to tomu Babišovi vychází…

 6. Pane Kalousek,nechcete se s námi podělit jaký je váš majetek zašitý u vaší bývalé manželky nebo v některých daňových rájích?

 7. Piráti + Stan a Top09 absolutně ten největši hnus mezi politickými stranami !!! Doufejme že pro 90% občanu ty to3 zkur.. strany zcela nevolitelné !!

 8. To je ale přehlídka Babišovych análních speleologů v této diskusi !! Už chybí jen založit Agfoferttapo !!!!

  1. Do análu lezeš možná ty, máš krátkou paměť, co ti dva v politice předvedli, všichni jsou stejní, tak co řešíš.

 9. Kalousek by mel vratit dotace co nastrkal knizeti a odskodnit cely narod tou zlodejskou dani co zavedl.

 10. většína tady komentuje komentující a ne merito věci, které je bohužel trefné a ti dva mají pravdu

 11. Přesně jak říká pan Kalousek. Ničemný Čobol Babiš bojuje o to aby neskončil v lochu z miliardovými dluhy pro své dědicer. Hloupý náš národ, který volí cizince, uchvatitele z Horních Uher (komunistu) premiérem a polovičního extrémistu – Japonce cca 10%. Navíc tito dva cizinci křičí proti migraci. Zkrátka si to naši voliči zaslouží, když jsou blbí. Ale nezaslouží si to naše děti a vnoučata. Bohužel si to ale odskáčou.

 12. Jestli jde někomu o kejhák tak rozhodně ne Babišovi. Voliči si konečně uvědomují co by je čekalo za vlády Pirátů a STAN.A to je velmi dobře.Spadli by jsme do velkého chaosu destabylity a zvyšování cen,v sociální sféře propad a oni by si rozdělili místečka a smáli by se nám jak jsme jim naletěli.Jako tomu bylo za Kalouska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *