Bazoš v mobilních aplikacích přichází s tmavým režimem

Bazoš je jedním z nejoblíbenějších inzertních serverů v ČR a na Slovensku. Existuje v české mutaci Bazoš.cz, ve slovenské jako Bazoš.sk a málokdo ví že také v polské jako Bazos.pl či rakouské Bazos.at. Denně se na něj přidá kolem 50 000 nových inzerátů a seženete zde opravdu cokoliv. Vývojáři Bazoše nezahálí, neustále přichází s novinkami a tou aktuální je tmavý režim.

Bazoš.cz má za sebou opravdu dlouhou historii. Doména byla zaregistrována v lednu 2003, už po půl roce na něm visely více než dva tisíce inzerátů. Návštěvnost tehdy byla kolem 300 lidí denně. Postupně se upravoval engine, přibývaly nové sekce (např. auto, zvířata, reality, sport), návštěvnost rostla.

Čím dál více uživatelů začalo na Bazoš chodit z telefonu

Vznikl jako webová aplikace, čím dál více uživatelů ho však začalo navštěvovat z telefonu. V roce 2014 byl podíl návštěv z mobilu 20 %, což připadalo autorovi Bazoše dost na to, aby se jimi zabýval. V listopadu 2014 byla tedy spuštěna mobilní verze Bazoše. O tři roky později byla ve spolupráci s firmou Ackee vytvořena přímo mobilní aplikace. Nejdříve pro Android, pak pro iOS. A tato aplikace funguje dodnes. Nedávno v ní přibyla další novinka.

Na telefonu si Bazoš prohlédnete v tmavém režimu

Jak na Androidu, tak v iOS začal být velmi populární tmavý režim. Vznikl zejména kvůli hledění do obrazovky v nočních hodinách. Když je tma kolem vás a vám před očima svítí bílý displej telefonu, příliš příjemné to není. Spousta lidí však tmavý režim používá celodenně – třeba kvůli tomu, že šetří baterku.

Nyní si tmavý režim (dark mode) užijete i v mobilní aplikaci Bazoš pro iOS a Android. Novinka platí jak pro český Bazos.cz, tak pro slovenský Bazos.sk. Ujistěte se, že máte staženou nejnovější verzi, a pak už vám nic nebude bránit prohlížet si inzeráty dlouho do noci.

Stáhněte si aplikaci Bazoš.cz

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments