Britney Spears se zbavila svého otce opatrovníka. Na oslavu se svlékla do naha. Sekne jí to jako “zamlada”

Britney Spears si plnými doušky užívá nově nabyté svobody. Celých třináct let podle svých slov trpěla v područí svého otce a opatrovníka v jedné osobě, Jamieho Spearse. Ten začal spravovat její nemalý majetek poté, co dcera začala mít psychické problémy a musela být hospitalizována v psychiatrické léčebně.

Jenže Britney se v poslední době přestalo líbit, že svého otce musí o svolení žádat pokaždé, když si chce něco koupit. Nakonec to byl právě Jamie Spears, kdo se opatrovnictví vzdal. Teď podle právníků Britney Spears probíhá hledání nového vhodného opatrovníka.

Podle některých lidí stále není Britney zcela v pořádku. Tyto spekulace pak zpěvačka sama potvrdila tím, že na svém Instagramu zveřejnila sérii fotek, ve kterých je téměř celá nahá. Její intimní partie zakrývají pouze malé kalhotky a na prsou má přiložené ruce. Fotky jsou však velmi vyzývavé, nikoliv příliš umělecké. Za jedenáct hodin od zveřejnění získaly fotografie nahé Britney 1,8 milionů lajků.

Britney začala provokativní snímky publikovat v rámci kampaně “Free Britney”, kdy se chtěla zbavit svého někdejšího opatrovníka a v níž ji podporovaly miliony fanoušků po celém světě. Teď však zpěvačka uvedla, že čas podobných fotek pomalu končí. Rozhodně je nechce zveřejňovat do konce života.

Možná by ale ještě chvíli pokračovat mohla, protože se zdá, že Britney Spears je po delší době zase v kondici a vypadá skoro tak dobře jako kdysi.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments