Krásná moderátorka Daniela Písařovicová konečně odhalila, proč nemá chlapa. “Takoví nejsou.”

Moderátorka Daniela Písařovicová (42) buduje hvězdnou moderátorskou kariéru, když se v České televizi vypracovala na naprostou špičku a dnes své bohaté zkušenosti zúročuje v DVTV, kde vystřídala neoblíbenou Emmu Smetanu a kde se naopak rychle stala miláčkem diváků.

O poznání méně už se ale Písařovicové daří v osobním životě, jak několikrát přiznala v rozhovorech. Mnozí se přitom podivují nad tím, že krásnou moderátorku nevídají po boku nějakého muže.

Už dříve moderátorka naznačovala, že na muže zkrátka nemá štěstí, což je i důvodem toho, proč dosud nezaložila rodinu. V uvolněné atmosféře filmového festivalu v Karlových Varech se o této věci rozpovídala přeci jen trochu více. “Co se mužů týče, jsem vybíravá. Nemám moc kritérií, ale jsem celoživotně přísná sama na sebe, tím pádem i na svého partnera. Nemám vyhraněný typ, blonďák, nebo černovlasý, ale chtěla bych, aby byl vtipný, chytrý, stejně jako já rád cestoval, prostě pohodář. Ale takový asi nejsou, nebo já je nepotkávám,” řekla pro deník Blesk Daniela Písařovicová.

O svých pocitech ohledně partnerství mluví Písařovicová v poslední době poměrně otevřeně a nutno říct, že kromě samotného faktu, že má problém s nalezením protějšku, ji nepřidávají ani názory okolí. “Lidé vás hrozně rychle odsoudí za to, že nemáte ve svém věku partnera. Ale partner není  houska na krámu, kdy si za ní třeba připlatíš a potom je vypečenější. Nebo v ní máš nějaké ingredience navíc. Je to někdo, kdo tě osloví a ty ho chceš mít ve svém životě. A to není automatické,“ svěřila se před měsícem moderátorce Tereze Kostkové v pořadu Blízká setkání na vlnách Českého rozhlasu.

Možná se to ale přeci jen v dohledné době změní. Její náročná práce v České televizi totiž kdovíjaké volnočasové vyžití neumožňovala a soukromý život musel jít zkrátka stranou. V DVTV má mnohem volnější režim, a tak si užívá i času pro sebe. Přiznává však, že jsou chvíle, kdy se jí po České televizi zasteskne.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
18 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments