Lucie Vondráčková (41) je znovu šťastná. S novým partnerem je dva měsíce a už přemýšlejí o dítěti

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková má novou lásku. Své fanoušky překvapila tím, že oznámila známost s moderátorem Petrem Vojnarem (45). Ten přitom nepatří k nejznámějším tvářím, byť jeho hlas z rádia možná znáte.

Právě Vojnar teď popsal, jak se s Luckou seznámil a kdy mezi nimi přeskočila jiskra. Oba už seznámili dohromady i své děti z předchozích vztahů. Nemusí přitom zůstat jen u nich. Pár se podle všeho nebrání dalším potomkům, což svědčí o stavu vysoké zamilovanosti.

Lucie se s Petrem potkala před čtyřmi měsíci na jedné akci. Natáčeli spolu videoklip, kde shodou náhod hráli zamilovanou dvojici. Jakoby si to nacvičili a pak už byla cesta volná k tomu, aby ve studiu přeskočila jiskra.

Náš společný známý začal s Luckou natáčet její nové písničky u nás ve studiu. Pohybuji se tam a tím, že jsme spolu trávili moře času, došlo k nějakému vzájemnému souznění a sympatiím. Tam to tak nějak začalo,” popsal pro pořad Showtime moderátor Petr Vojnar.

Vojnara přitom randění s Lucií Vondráčkovou vyneslo do ještě větší záře reflektorů, než na jakou je zvyklý. Bohužel ne všechny reakce jsou pozitivní. Moderátor se setkává s nepřejícností a osočováním, že je zlatokop. Další mu mají za zlé, že Vondráčkovou zneužívá jen proto, aby se zviditelnil a dostal zajímavější pracovní nabídky. “Dalo se to čekat. Kdo se objeví po tak dlouhé době po boku Lucie Vondráčkové, asi prostě dostane céres,” říká smířeně Vojnar.

Lucka s Petrem seznámili už i své děti. Vondráčková má z předchozího manželství s hokejistou Tomášem Plekancem dva kluky, Matyáše (9) a Adama (6). Vojnar si z předchozího vztahu odnesl syna Sebastiana (4). “Včera jsme byli i s dětmi u vody, kluci si naprosto fantasticky hráli. Lucka má starší kluky, takže toho mého přijali jako takového brášku benjamínka, o kterého se starají. Je to moc hezké,” řekl moderátor, podle kterého se on ani jeho nová partnerka dalším dětem nebrání. “Pokud jsme spolu a vydrží nám to, tak ano, asi by to tak mělo dopadnout,” odpovídá na otázku, zda plánují další potomky.

Dlouho se zdálo, že Lucie Vondráčková je zhrzená z předchozího vztahu s Tomášem Plekancem, který skončil poměrně divokým rozvodem a veřejným praním špinavého prádla. Zatímco Plekanec se poměrně brzy dal dohromady s tenistkou Lucií Šafářovou, s níž už má dceru, Vondráčková žádného partnera nepředstavila. Změnil to právě až Vojnar.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments