Brutální bitka školaček v Písku šokovala internet. Ve městě jsou podobné útoky časté, policie s tím nic nedělá, říkají místní

Na sociálních sítích se šíří znepokojivé amatérské video, které zachycuje neobvyklou a nesmírně brutální bitku mladých dívek v parku. Napadené děvče jedna ze sokyň surově tahá za vlasy, následně ji svalí na zem a kromě toho ji ještě kopne do hlavy. Video je přitom pouhým útržkem celé situace, a tak těžko soudit, zda to bylo co do brutálních útoků vše.

Agresivní šikana

Na první pohled jde o zjevnou šikanu, kdy přesila starších dívek verbálně i fyzicky útočí na dívku mladší. Na videu jsou slyšet nechutné nadávky. Dalo by se očekávat, že útoky ustanou přinejmenším tehdy, kdy se dívka svalí bezmocně na zem. Jenže tím to nekončí: dostane ještě nebezpečný kopanec do hlavy.

Nejde přitom o nahranou scénku, ale skutečný surový útok, který šetří policie. Ta už na videu zachycené útočnice vypátrala. “Policisté případ prošetřují, podezřelé dívky ve spolupráci s městskými strážníky ztotožnili a policisté je vyslechli, znají také svědky napadení. Nyní probíhají další úkony trestního řízení. Pokud byl incidentu přítomen někdo, s kým ještě policisté nemluvili, ať se sám ozve vyšetřovatelce cestou linky 158,” uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Podle místních nic nového

Na základě videa se navíc spustila diskuze o tom, že lidé jsou podobných situací svědky stále častěji a že se tu mezi mladými šíří dosud nevídaná agresivita.

Mě samotného už tady přepadli jejich vrstevníci opačného pohlaví čtyřikrát podobným způsobem. Pokaždé minimálně ve třech!! A upozorňuji že jsem jen prošel okolo a neřekl ani slovo!! Dodneška mě mrzí, že to nemám natočené, protože policie s tím absolutně nic neudělala,” uvedl Michal, který video na sociální síti sdílel.

Pardon ale kdyz sem to viděl začala se mi vařit krev 🤬 Tak doufám že se to tady konečně bude nějak řešit !!! Takovéhle chování je tady v Písku u těhle sviní normální a pak že my je diskriminujeme!!!! My na ně vyděláváme na daních a takhle nám to vrací!! Mě samotného už tady přepadli jejich vrstevníci opačného pohlaví 4x podobným způsobem. Pokaždé minimálně ve 3!! A upozorňuji že jsem jen prošel okolo a neřekl ani slovo!! Dodneška mě mrzí že to nemám natočené protože Policie s tím absolutně nic neudělala. Slečny je mi moc líto a věřím že bude brzo v pořádku. Doufám že ty parchanty a nejen tyhle potká to co jim patří!!! Očividně tady se člověk dočká klidu až když vlastní zbrojní průkaz a pistoli u pasu.

Zveřejnil(a) Michal Pilný dne Sobota 29. srpna 2020

Foto: Freepik
Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments