20. 6. 2024

11 příspěvků u článku “Česká televize udělala mezinárodní ostudu. Co si to ten redaktor dovolil?

 1. To je slabý odvar toho, co propagandistům Fialova zločineckému režimu provedla novinářka Kutilová. Tato válečná zpravodajka využila možnosti Českých drah se přímým spojem podívat na Ukrajinu. Už ve vlaku zjistila, že něco není v pořádku a pochlubila se s tím na svém facebooku. Vlak byl plný ukrajinských žen a dětí, které jakoby nic se jely podívat za svými příbuznými do válečných oblastí. Na místě zjistla, že v Kyjevě i okolí panuje naproto normální život, což je v rozporu, co nám tvrdí Fialova vláda i média, že je tam válka. Kutilová napsala jak to viděla na vlastní oči. Zajímavé je, že režimní prokurátor chtěl jednu pražskou učitelku za to, že řekla to samé co Kutilová, že na celé Ukrajině válka není, zavřít za popírání genocidia. Perličkou je, že tu nešťastnou učitelku udala úřadům povedená rodina Kroupů, která má vlastní rodinnou neziskovku Post Bellum, pobírající štědré dotace od státu a zaměřenou na přepisování historie. Jeden z vnuků agenta STB Daniela Kroupy s krycím jménem “Redaktor” si ve třídě učitelku nahrál na mobil. No jablko daleko od stromu nespadlo. Teď už facebookový profil Kutilové neexistuje. Režimní cenzura se postarala o jeho smazání. Naštěstí lidé, sledující na facebooku novinářku Kutilovou si ty její postřehy z Ukrajiny okopírovali a šíří je dál.

  1. Ubožáku, vy snad těm chudákům, ženám a dětem, jejichž synové a manželé jsou vražděni ruskými okupanty, závidíte, že musí chránit své životy v emigraci v cizích zemích, kde přežívají nejen mezi slušnými lidmi, ale i takovými Lubajsi. Stydím se za vás, jste- li vůbec Čech a ne jen člen ruské dezinformační úderky😠

 2. ČT je už dlouho na zrušení. To jenom Šarapatka si myslí, že jeho kamarádi tam jsou dobře zapsaní. Z veřejno-právní televize se již dlouho stala protekční stánek, který neekonomicky nakládá s poplatky, které ji platíme. Nebudu se plést do politiky a věnuji se sportu, kterému rozumím. Největší částku peněz stojí ta studia při MS v hokeji a kvalifikacích fotbalu. Studia, ale nejen to, kde se na celé přestěhuje celá redakce hokejová nebo fotbalová do místa šampionátu. Nebo teď Tour de France. Na co máme ještě redaktora v místě, když tam nikdo z Čechů nejede. Jak smutné je, že se rozhovory nepřekládají, když tam jsou všichni jazykově vybavení. Že by byli špatně ohodnoceni? Stačí se podívat na program ČT Sport, většina pořadů, které jsou mimo cyklistiku jsou na placeném kanálu ČT Sport plus. Záruba už je vyhořelý a bylo by potřeba z venku to omladit o fotbale nemluvě. Kozohorský? Jak může dělat vedoucího redakce fotbalu, když neumí položit otázku. Nebo lépe řečeno umí, ale v kostrbatosti si na ní odpoví. A odborníci z řad sportovců, ty přeplatily Nova a O2 sport. Tak nám zbylo kromě Kocůmové jen torzo těch, kteří nejsou tak populární pro diváka. Problémem je pozůstatek Otíka Černého a to je přechylování. Tak se také stává že do jmen sportovkyň se dostanou dvě “ová”. A další přeřeky v atletice, komolení jmen, protože tam není žádný komentátor a v poslední době aspoň Peřinová dělá rozhovory na místě. A kdyby měla stihnout zjišťováním výslovnosti by zabral celý pořad. Rozprašte ČT a obsaďte je ve výběrových řízeních novou mladou krví. Vždyť máme mladé nadějné redaktory nebo školství už vycjovává jenom pitomce a pisálky, kteří jenom plní úkoly “politruků?”…..-)

 3. Já si naopak myslím,že ta otázka byla velice příhodná.To riziko,že by tam nastaly etnické čistky je velmi vysoké.To se ale nestane,vypadá to že ty území jsou pro Ukrajinu ztracené

 4. Novinář který položí otázku která se vám nelíbí je Vrhel? Je úkol novináře lézt politikům do zadku aby byl dobrý?

 5. Protože na počátku konfliktu byly nově přijaté protiruské zákony, zaměřené proti ukrajinským občanům ruské národnosti, byla otázka na místě.

  Jde o jednoho z válečných reportérů, který zná tamní poměry a problémy, nikoli naše místní, stále to samé papouškující pisálky.

  My nějak zapomínáme, že za dlouhá léta nežilo na Ukrajině jen těch téměř 20% etnických Rusů, ale že hodně manželství je smíšených a tak většina obyvatel měla či má v rodině i “ukrajince” ruského původu. Je to také jeden z neuváděných důvodů, proč řada lidí s ukrajinským pasem nechce bojovat v “bratrovražedné ” válce- proti vlastním příbuzným…
  Nejvíce válečných uprchlíků právě proto přijalo Rusko, i u nás řada ukrajinských občanů je ruské národnosti či “smíšených” a nechtějí být odvedeni. Jsou to ti, kteří nechtějí do Ruska a prchají na západ – do Evropy.
  Nacionalismus je stejné svinstvo, jako rasismus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *