“Chci si to rozdat na Petřínské věži.” Zdeněk Pohlreich začíná moderovat velmi peprnou seznamku

Formáty kuchařských show se Zdeňkem Pohlreichem v hlavní roli už se poněkud vyčerpaly, a tak známý šéf zabrousí do dalších tajů televizní zábavy. Rozhodl se přijmout roli moderátora v nové seznamovací show První večeře, kterou od 30. srpna začíná vysílat televize Prima.

Přestože se tato show částečně řídí heslem “láska prochází žaludkem” a seznamované páry se budou setkávat v restauraci provozované právě Zdeňkem Pohlreichem, kdy mu budou vtipnými hláškami sekundovat i jeho dobře vycvičení zaměstnanci, přeci jen půjde v první řadě o něco jiného.

První večeře bude velmi netradiční show, v níž bude moderátor Pohlreich zároveň plnit i jakousi roli hostitele. “Mojí úlohou je, aby se lidé v naší restauraci cítili dobře a atmosféra u stolu byla co nejuvolněnější. Za běžného provozu vidíme setkávání lidí nad dobrým jídlem dnes a denně,“ uvádí moderátor dle tiskové zprávy pořadu.

Přestože Pohlreich pochopitelně nemá zkušenosti se seznamováním lidí, výše zmíněnou úlohu prostřednictvím svých podniků plní dlouhodobě. Nejedno rande už v šéfových restauracích proběhlo a Zdeněk toho viděl více než dost.

Reality show První večeře. / Foto: FTV Prima

Přesto ho však šokovalo, co se dělo před televizními kamerami při natáčení. “S otevřenou pusou jsem koukal, když se u stolu začaly probírat sexuální zážitky nebo preference. Za mých mladých let se tyto řeči nevedly,” vypověděl šéfkuchař, který se rozhodně nenudil.

Diváci se v celkem osmi dílech nové seznamovací show seznámí se 32 páry. Své štěstí v lásce budou hledat lidé napříč regiony i věkovými skupinami. Nechybí ani sedmadvacetiletá kosmetička Diana z Prahy, která se považuje za komunikativní a veselou. Hledá vážný vztah, zároveň však přiznává, že je velmi náruživá a ráda se předvádí. “Nechci žádného impotenta ani stydlína. Mám teď cíl, že bych si to chtěla rozdat na Petřínské věži s výhledem na Prahu,” zaznělo v upoutávce pořadu a jindy sebevědomému šéfovi nezbylo než klopit zrak.

Foto: FTV Prima

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments