19. 7. 2024

23 příspěvků u článku “Co teď se Zemanem? Prezidentem tak nějak napůl

 1. No popravdě kam by taky jezdil ? Na západ ho nezvou už léta a na východě už z něj taky nejsou nadšeni. Tak se snažil a výsledek ? Jedna zdecimovaná rezidentura a jeden předseda senátu, který donutil velkou říši odhodit masku a přiznat, že tan klacek v ruce používají moc rádi. Takže úplně postačí, když si bude dál užívat pyžámkové dny, tentokrát v ÚVN, podepisovat papíry a bavit se svou nejmilejší činností, naštvávat lidi. Tentokrát byl na řadě Andrej, nechtěl přijmout vládní pověření, tak je najednou Zemanovi sympatický program ODS. Ještě bude veselo.

 2. Jistě Zemanovci budou dělat možné i nemožné aby zůstal v úřadě. Oni prostě nepřiznají stejně jako jejich gurů,že by měl být zbaven funkce pro nemoc. Přitom to není nic proti němu je nemocný tudíž není schopen zcela zastávat svůj úřad a měl by všechnu svou energii věnovat léčbě. Člověku to nedá,ale kdo si trochu pamatuje rudé feudály u nás nebo v SSSR viz.Brežňev,Černěnko u nás třeba Gottwald tak ví,že ti se drželi křesla zuby nehty i když byli opravdu nemocní a nebyli schopni zcela vykonávat úřad.To samé je nyní Miloš Zeman chová se jako rudý monarcha ! K výkonu tak odpovědné funkce patří i osobní odpovědnost mimo jiné,kterou Zeman nemá,kdyby jí měl už by v roce 2018 nekandidoval,vědom si svého zdravotního problému.

 3. Do další volby prezidenta je zhruba 14 měsíce,jediné co jde udělat Zemana ignorovat,nekomentovat ho,prostě ho smazat,ostatně i v učebnicich dějepisu bude doba jeho prezidentování určitě začerněna jako temná doba naši země

 4. Snad definitivně končí to nešťastné desetiletí, kdy ta primitivní část národa si prosadila zástupce, který byl obrazem jejího životního stylu a jednání. Zeman nechápal svou roli jako služebníka zemi, ale jen k upokojení svého ega a konání pomsty. To se mu podařilo. Socdem tak dokonale zničil a asi i nechtěně pohřbil celou levici. Nic pozitivního tento nemocný stařec ale po sobě nezanechává, zůstal sám a opuštěný.

  1. Asi jste zástupcem té neprimitivní části? Podle příspěvku si myslím, že jste na tom dost mizerně.

 5. Nevím, co se s ním pořád serou. Buď je schopný vykonávat funkci, tak ať zvedne prdel ze špitálu a jde něco dělat, nebo není a v tom případě je třeba ho nahradit. Jako každého jiného.

 6. No co, čas ukáže. Zatím nikdo nic neví určitě. Jasně ti co podporovali jiného kandidáta jsou teď tzv. na koni. To že svými hloupými útoky znevážili funkci presidenta je nezajímá. Už tak to dotáhli do nemorality – sundávání obrazů ve školách, státních úřadech a pod. Nejsmutnější na tom je to, že se v tom angažovala tzv. dnešní politická elita, která se v tom celkem oprávněně vykoupe.

 7. Tak tady se vytváří pěkný precedens. Půlka zaměstnanců chodí na pracovní prohlídky a někde stačí zhorseny zrak, vysoký tlak, cukrovka… A dotyčný jde na jinou pozici, nebo do jiného zaměstnání. A nejvyšší ústavní činitel s cirhozou jater bude úřadovat z postele a doklepe to v Lánech na kapačkách do důchodu???

  1. Ústavní činitel není pracovní poměr. Pokud byste chtěl trestat “áčka” poslanců a senátoprů tak, jak se to dělá běžně v zaměstnání, tak by do několika měsíců po volbách byly tyto instituce neschopné usnášení.

 8. No myslím si ,že by pan Fiala to házení klacků pod nohy od prezidenta přežil ,když to sám se svými koaličními partnery vymyslel……

 9. ZPRÁVY DNE: 
  Včera začala ustavující schůze nové Sněmovny

  • Poslanecká sněmovna se v pondělí sešla poprvé v novém kabátě. Poslanci složili slib a ve středu budou v jednání pokračovat. Čeká je volba předsedy a místopředsedy Sněmovny i členů Mandátového a imunitního výboru.

   
  Předsedové demokratických stran podepsali koaliční smlouvu

  • Součástí koaliční smlouvy jsou i programové priority vznikající vlády. Patří mezi ně konsolidace veřejných financí, důchodová reforma, školství či obrana. Zahrnuty jsou i body jako zastavení unášení státu a posílení nezávislosti veřejnoprávníc

   
  Opravy škod po plastové pietě se vyšplhaly přes půl milionu korun

  • Svíčky v plastových kelímcích jako připomínka třiceti tisíc obětí covidu-19 byly nevkusné a neekologické. Zároveň poničily dlažbu nádvoří Pražského hradu, jejíž oprava stála přes půl milionu korun.

   
  Úspěšný den Vám přeje,
  tým Milionu chvilek

 10. Jedno je jisté i když prezident vládne na půl stále je chytřejší než skorumpovany jelito Mrkvicka a verbez,stoka,žumpa zdejších pisalku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *