21. 6. 2024

115 příspěvků u článku “Schillerová sama sebe usvědčila ze lži, když tvrdila, že růst cen se brzy zastaví

  1. Myslím si bobánku ,že takovou radost Ti neudělá…zatím jsem neslyšel ,že by odcházela z politiky?

   1. My ano, ty nevíš jak dopadly volby? Pokusí se kandidovat , asi marně na primátorku Brna, aby se pokusila zachránit zloničenckého zetě… Ty asi budeš tupá kopbliha a hovadojd, co?

    1. Honza ,Martin už se mi z vás točí hlava ,tak už se konečně dohodněte….no hlavně ,že pan Fiala se tak hezky postará o Barmské ženy na které bere dotace pro svoji neziskovku…docela by mně zajímalo jestli ty holky vůbec vědí kde leží Česko …

     1. Nikde, hovadojde, Česko totiž neexistuje. čím nás překvapíš nyní?

     2. Díval jsi se správně slepenče? asi moc né viď ?to jsi asi koukal zrovna Martinovi do pr….

     1. Pro takové ubohé hovádko je každé slovo cizí.
      Ty točený saláme (to je to co máš k nedělnímu obědu), zelený, kriploidní.

   1. Šebesto, na hutích jste to asi nebrali, takže pro vás inflace jako imitace. Že autor článku mele nesmyly je jedna věc, že mu to na takové experty jako jste vy stačí, je věc druhá.
    “…Češi se dozvěděli, že v září rostly ceny tempem 4,9 %” – je holý nesmysl, protože za září rostly ceny jenom o 0,17%. Těch 4,9% je meziroční nárůst září 20 – září 21, a jsou výsledkem nárůstu za celé období. Vás ale pravda nebolí, že točený saláme.

    1. Jasně čili všichni jsou tupci včetně Rusnoka,který Schillerovou kritizoval ale vy a Schillerka jste jediní moudři. Palec ale dolu pro vás oba.

     1. Šebesto, líbí se mi, že jako správný lidový mudrc komentujete všechno, i když tomu prd rozumíte. (Babička říkala lautr hovno, ale to vás pobuřuje.) Reagujete na moji poznámku k autorovi článku, který jako vy rozumí málo čemu, ale komentuje všechno. O paní Schillerové jsem přece nepsal, ale nemohl jsem přehlédnout poznámku vašeho guru: “Naplno se ukázalo, že byla odborně zcela mimo”. Přitom mimo je tradičně pan Mrkvička a spolu s ním i vy, Šebesto.

     2. Jasně za to vy jste mudrc NON PLUS ULTRA. ANO je podle mne banda patolízalu nic víc a na jejich kompetence můžeme mít různý názor,že Schillerová neovládá angličtinu je fakt a zda rozumí či nerozumí financím má mnoho expertu svůj názor,ale Rusnoka budu vždy uznávat více než jí. Chapišto Taliano ?

     3. Si, io capisco un poco di italiano. Ale vy evidentně ani česky. Začali jsme s expertem Mrkvičkou, který prokázal, že mimo je především on. A vy samozřejmě s tím svým patolízalstvím také. Pravda někdy bolí, že levná uzenino?

     4. Však se těš ,až se vesla chopí Stanjura ,ten má máslo na hlavě a ještě ani nezačal…

     5. Co tu pořád meleš o Stanjurovi ? Já jsem ODS nevolil !

     6. Asi si stojíš na vedení, to nic ,…Schillerová Ti nedá spát a Stanjura je přece její nástupce….,ale možná se to k tobě ještě nedostalo….

   1. Nemůžeš spát, nebo jsi už byl běhat? Nezapomeň pustit psa. Jinak, když nemáš nic k věci, radši drž hubu. Páchne ti z ní tupá nenávist a ubohá závist.

     1. Ani nechci domýšlet, koho jsi volil ty. Mimochodem, u mě ses nestrefil 🙂 . Ty tvoje omleté frky s koblihama mi napovídají, že ty budeš nejspíš točený salám.

     2. Zrovna slovník ,bych v Tvém případě nevzpomínal.. dlaždič je proti tobě slušňák…

 1. Příběh leydy Schillerky dokazuje dvě již známe věci,že totiž ona byla nekompetentní na postu ministryně financi a to nejen po stránce odborné jak se nyní ukazuje více než názorně,ale i svou neznalosti angličtiny za což byla taky kritizovaná a navíc tím dělala ostudu nejen sobě,ale celé republice. Druhý aspekt dokazuje opět známý fakt v Burešově ANO,že není důležité být znalý a kompetentní pro výkon svého postu,ale být loajální k Burešovi a doslova mu leštit kliky a vždy stát při něm.Bude zajímavé kdo bude po Burešovi šéfem ANO zda bude používat stejné burešoviny ?

  1. Pro vás, Šebesto, není důležité být znalý. Jinak byste věděl, že zdražení u vás v Kauflandu není totéž co inflace. Když zalovíte v paměti, jistě najdete i bývalé premiéry, kteří si v cizím jazyce ani neškrtli a ti dělali opravdovou ostudu, protože byli konfrontováni se svými protějšky, zatímco paní Schillerovou kádrovala reportérka ze CNN Prima .

  2. Já teda nevím , na co ,že potřebuje ministryně financí angličtinu?
   Apropó , zajímavé ,že nevadí rychlokvaška Benda se svou Plzeňskou právnickou….

   1. To má být špatný pokus o vtip, koblížku? Na co si myslíš, že ministryně financí země EU potřebuje angličtinu, na sledování filmů?

   2. Takový dotaz může položit buď imbecil nebo člověk,který nyní spadl z Marsu. Proč třeba za Rakouska-Uherska musel každý úředník v rámci celého císařství ovládat němčinu ? Asi proto,že Rakušane mluví španělsky,ne ? Apropos Benda je něco jiného pokud vím není ministr a já se ho rozhodně nezastávám. Ale článek je o Schillerce

     1. Na vyšších postech každý. Jinak tě ani nepozvou na výběrové řízení!!

     2. Reagoval jsem na to, že k a ž d ý úředník musel ovládat němčinu. Pokud nerozumíš psanému textu, nech si to pomalu přečíst. A to, že tebe nepozvou na výběrové řízení, bude asi něčím jiným, než slabou znalostí cizího jazyka.

     3. Ano, váš dotaz je je opravdu debilní a je vás hodný. To ostatně dokazujete svými příspěvky dnes a denně. Šebesto .

    1. Já sem tahám Bendu jako ty Rakousko Uhersko ,joudo…
     Někdo holt umí anglicky hůř ,někdo líp, ale určitě bych z toho hned nedělal nějaké závěry….

     1. Ty jsi fakt Debil ! Když to chceš polopatě tak jo. Když už jsme členy EU tak asi protože zde je mnoho národů musí se zvolit,řeč jež budou všichni mluvit (ministři,presidenti,premiéři) a vzájemně si rozumět. Podle tebe by to měla být třeba maďarština ne ? Nebo čeština ? Už asi 20 let angličtina nahrazuje pomalu esperanto,pokud víš co to je na západní polokouli určitě. Samozřejmě mohou to řešit tlumočníci,ale ty budeš první kdo si bude stěžovat na zbytečnou byrokracii a přitom by stačilo mít vzdělané ministry,kteří se umí spolu domluvit ! Chápeš to Jouzo ? Platilo to vždy i v tom zmíněnem R-U,kde taky žilo mnoho národů i oni se potřebovali domluvit. Podle tebe to asi měli dělat rukama a nohama že ? Jdi trochu do sebe pokud jsi toho schopen.

     2. No nevím ,spíš si myslím ,že je debil ten ,kdo se snaží mluvit v EU anglicky ,když tam Anglie není .,to jaksi nemá logiku.. asi jako celá EU.
      Kdo si myslel ,že pro velmoci bude naše zemička rovnoceným partnerem se asi zbláznil.
      Pro mně je angličtina stejně takový jazyk jako všechny ostatní
      Esperanto je mrtvý jazyk ,proto se moc neujalo…,ale nápad to byl dobrý…slepenče

     3. Šebesto, polopatě pro hutníka. Všechny zásadní dokumenty, které vydává EU Parlament jsou ve 24 jazycích. Angličtina není povinnost, jsou dokonce státy, které by úřední agendu jenom v angličtině nepřijaly. Rukama nohama mluví mudrcové tvého tipu někde na Hurgádě a s esperantem uspěješ leda tak v blázinci. Tam brzo skončíš.

     4. Druhý imbecil Provo bravo,blbý jsi jak vagon tupých brusli. Mně nezajímají dokumenty ale ministři a premiéři a presidenti stejně i europoslanci ti by měli ovládat jednu nebo dvě řeči v rámci EU. Pokud nevíš proč tak si odsedni sedíš si na vedení. Za prvé odpadli by tlumočníci a za druhé severské státy (Finsko,Švédsko,Norsko,Dánsko) i další berou anglinu jako skoro rodnou řeč. Samozřejmě můžeme mít tupé ministry jako Schillerová,která neumí dát dohromady pomalu jedinou větu v angličtině ale ostatní národy v EU se na nás budou dívat jako na hloupé a neschopné. To co píšeš se možná tyká Španělu,Francouzů a snad Němců. Jejich řečí jsou trochu více rozšířené než čeština pokud ti to neuniklo. My jsme malý národ a s těmi 3 národy co jsem uvedl se nemůžeme rovnat. Řekni mi kde se domluvíš česky krom naší země ? PROVO a YBADU. Končím debatu s imbecilama už ne.

     5. Jak je vidět, česky se nedomluvím ani s přemoudřelým hutníkem a lidovým mudrcem. Leydy Šebesto.

     6. Tý jóó tebe to nějak vzalo,….proč ? tobě tlumočníci vadí .?…každý se musí nějak živit,…to je stejný jako ,kdyby Ti vadil kdejaký jouda ,co má svého osobního řidiče i ,když má sám řidičák…
      ..víš co by se ušetřilo peněz?

 2. Lež je vědomé uvádění nepravdivých údajů. A paní Alenka nelhala, ona opravdu věřila, že se to díky nejlepší vládě v dějinách ČR zastaví. Prostě se spletla, jako vždycky.

    1. Raději si pohlídej Šebestovou, Šebesto, Mach má na ní chutě,
     …apropó ,máte doma ještě to utržené sluchátko? ,nebo ho před tebou Tvá žena tají?

     1. Ty jsi trapný jako saně v létě ! Nevěřil jsem že dospělý člověk může být takový imbecil ! Vidno,že jsem se spletl.

     2. 😀 😀 😀 jsem rád ,že to zabralo. ,ale už se nerozčiluj ,těší mně ,že ty jsi dokonalost sama…
      teď před Vánoci bude po takovém zboží poptávka ,třeba si Tě někdo koupí..:-D hlavně se prosím Tě proboha neprodej pod cenou ,to bych měl potom špatný spaní…:-D

 3. Tak když máš na krku manžela s průserem za 13 mega a zeťáka který se musel vykoupit z trestního stíhání tak holt musíš skákat jak slovenský bača píská, jinak by na ně mohl zakleknout a to on umí dost dobře.

 4. Jaká lež , pouze prognóza . Všechno v politice jsou prognózy budoucího vývoje , které buď vyjdou , a nebo take ne .

  1. jo jo každému ležela a leží v žaludku protože jí nikdo nikdy nedokázal vytočit….jako jediná se chovala jako politik…

   1. Hlavně , když se pokoušela mluvit anglicky a mít každý den jiný přeliv, ačkoliv všude mělo být zavříno!!

     1. So write something in a foreign language, you red bastard. You can never have enough fun, you anonymous, pathetic, red, stinking donut! Thank you!

   2. Jasně nejlepší bylo,když se jí jeden novinář (cizinec) na něco ptal anglicky. Leydy dala horko těžko do kupy jednu větu a pak poděkovala za ROZHOVOR,nebo když jí naši žurnalisté naháněli no chtěli se jí na to zeptat jak to je s její angličtinou. Vyřešila to tím,že trapně utekla.Ale nikdo jí neumí vytočit jasně !

     1. Když on si ten prosťáček tak krásně nabíhá … “jeden novinář (cizinec) se na něco ptal anglicky”. Kdyby byl schopen zachytit jméno a národnost toho “cizince” a rozuměl by jeho otázce, mohl by mít alespoň pocit, že je na angličtinu lepší než ona, zatímco on tady dokazuje že je ve všem, do čeho se tady hrabe, blbější než ten nejblbější.

  1. Nakupujete jenom stavebniny? Všechno třikrát dražší? Počty vám asi moc nešly. A příjmy zůstaly na úrovni Kalouskovy éry?

   1. Mzdy se zvedly o 10-25% . Zboží, služby a energie o 50-80%. Za Miroslava Kalouska jsme byly výkladní skříní bývalých sovětských satelitů, dnes jsme na chvostu EU.

    1. Pokud připustíš, že rozdíl mezi 20 957 ( průměrná mzda 2007) a 35 662 ( průměrná mzda 2020) není 10-25%, zároveň potvrzuješ, že jsi primitivní živočich, komentující všechno bez náznaku vědomostí alespoň na úrovni základní školy. Jsi dokonalý indikátor úrovně státního zaměstnance. Ti, kteří tady s tebou souhlasí by se měli ptát, jaký materiál si platíme z daní.

     1. Pokud nemáš nic k věci, i blbost je ti dobrá. A pokud jde o ty volby, poznáš to brzy jako státní zaměstnanec na dlažbě.

     2. To těžko. Jak může státní zaměstnanec skončit na dlažbě, když má smlouvu s MO ČR?

     3. Pro MO nepracují pouze vojáci. Také odborníci na vojenskou techniku.

     4. Ty odborníku, to bylo jasné, když jsi sem na začátku října nalepil návod na výměnu těsnících kroužků na vačkách. Mimochodem také nedokonalý překlad z tvého oblíbeného překladače. Když jsi tak chytrý, dokážeš si spočítat jak daleko doletí nula jako ty, která v žoldu MO uráží a přeje smrt prezidentovi republiky, vyzývá ke stavění šibenic, vyhrožuje předsedovi vlády oběšením atd, atd. To že fandíš SPOLU a MCHPD tě nezachrání…

     5. Už nás zachránili! Před masovým vrahem a zlodějem Babišem!!

     6. Mimochodem, to nebyl překlad, kobliho tupá. Bylo to z našich technických listů v ČEŠTINĚ, BOŽE TY JSI ALE HOVADOJD…

     7. Pokud jsi to četl a neviděl ty chyby, znamená to, že neumíš česky. Ty technické listy překládal asi Rumun. Ty točeňáku ostrej.

     8. Tak jestli jsi tam viděl chyby , tak tě to usvědčuje, že Česky neumíš ty. Tady není nikdo bez VŠ. Krásně jsi se přiznal, tatare!!

     9. Ty vysokoškolsky vzdělaný odborníku, to co jsi sem nalepil, nebyl váš technický list, ale dopis s radou jak těsnění vyměnit. Technický list nezačíná nikdy oslovením, pokud jsi vůbec nějaký četl. 
      Pokud by to chtěl zkusit, doporučuji mít jeden až dva těsnící kroužky navíc…”  nebo “Osobně v tom vidím menší nebezpečí/riziko, než kdyby on, nebo někdo jiný tam, sundával a rozebíral vačku.” Tohle nejsou formulace z žádného technického návodu ale trapný překlad nějakého postupu, který vám přišel dopisem v cizím jazyce. Bylo to ale pro vysokoškoláky vašeho oddělení nepochopitelné a proto to nějaký prvok přeložil tak, jak to přeložil. A pokud ani v těchto dvou citacích nevidíš chyby, je možné, že jsi ten prvok ty.Je to prosté. 

     10. Je to hezký ,…jen tak si tady čtu i to je zajímavý a jak vidím pan Martin někde zamrzl…,že by hledal další argumenty?…:-)

     11. On zásadně argumenty nehledá. Nemá na to kapacitu. To co v hlavě má stačí jenom na trapné nadávky, kopírování textů, kterým nerozumí, a k bájeni o životě v USA nebo pod nickem Honza v Kanadě.

 5. ZPRÁVY DNE: 
  Včera začala ustavující schůze nové Sněmovny

  • Poslanecká sněmovna se v pondělí sešla poprvé v novém kabátě. Poslanci složili slib a ve středu budou v jednání pokračovat. Čeká je volba předsedy a místopředsedy Sněmovny i členů Mandátového a imunitního výboru.

   
  Předsedové demokratických stran podepsali koaliční smlouvu

  • Součástí koaliční smlouvy jsou i programové priority vznikající vlády. Patří mezi ně konsolidace veřejných financí, důchodová reforma, školství či obrana. Zahrnuty jsou i body jako zastavení unášení státu a posílení nezávislosti veřejnoprávníc

   
  Opravy škod po plastové pietě se vyšplhaly přes půl milionu korun

  • Svíčky v plastových kelímcích jako připomínka třiceti tisíc obětí covidu-19 byly nevkusné a neekologické. Zároveň poničily dlažbu nádvoří Pražského hradu, jejíž oprava stála přes půl milionu korun.

   
  Úspěšný den Vám přeje,

  tým Milionu chvilek

  1. Kopíruješ přesně pokynů z ústředí. Tvoje výhoda je, že tomu vůbec nerozumíš, zato bezmezně věříš.

     1. Přidej, kobliho rudá. A poradím ti zdarma, nepoužívej cizích slov!! Nemáš zač za radu. My jsme SPOLOU chytřejší , než rudé koblihy!!

     2. Jen počkej až se ten Váš slavný slepenec začne rozlepovat….pak si můžeme o té chytrosti popovídat….lepenko….

     1. Ááááá ty budeš ten googleman, co bez něj nedá ani ránu ,když už Ti mozek neslouží…

     2. Bobánku ,víš co je to nadsázka.? asi ne ,ale to nevadí…já to na tebe nepovím..

     3. Dovolím si opravit – “ ti mozek neslouží …” není přesně. Jemu nikdy nesloužil.

     4. Zůstaly tam také mozky asi 750 000 Čechů, mezi jinými oba Svěráci, Bára Basiková, Marta Issová, Dominik Hašek, Pavel Nedvěd, Jan Přeučil, Jan Kačer, Jan Hrušínský, Rudolf Hrušínský ml, stovky dalších známých osobností…____DDDDD—-

     5. Ty revolucionáři zastydlej, na Letné bylo 750 tisíc komparsistů? 
      A jestli tam zůstaly jejich mozky, dokazuje to že ty mozky byly v plynném skupenství a opouštěly je konečníkem. Tu třetiligovou sestavou jsi to moc nevylepšil, “stovkami dalších známých osobností” jsi ten svůj blábol zazdil. Jestli po Miliónu chvilek něco zůstalo, pak je to pachuť po sedmi milionech korun, které jim nezištně naposílali dárci. Odměnou pro ně byla havárie toho projektu, který sliboval vstup do politiky. A skutek utek stejně jako Maxipes Minář. 

     6. Hezky mi je tady jmenujete,…a to mně má jako přesvědčit?…některých mi líto není ,některých ,ale ano ,že se nechali zblbnout…pořád to ,ale byla menšina…

  2. Ryšavý panovník jen se smál ,sruby prý se dobře boří.
   Palcem k zemi ukázal ,ať další hranice hoří.
   ll: ta malá země už nemá co získat, teď bude tancovat jak budu pískat :ll.
   …jo Minář ,kde je mu konec? ..on už Hitler moc dobře věděl co je to davová psychóza,…a tak dokázal zblbnout celý národ a o život kvůli tomu přišlo milióny lidí …..chceš se snad k němu přidat?

 6. Státní zástupce Jaroslav Šaroch v úterý odeslal do Sněmovny žádost o vydání končícího premiéra a znovu zvoleného poslance Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. Uvedl to ve středu mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. Babišovo stíhání bylo přerušeno, protože ve sněmovních volbách na začátku října znovu získal poslanecký mandát, a tím i imunitu. O jeho vydání nyní bude muset znovu rozhodnout Sněmovna v novém složení.

   1. A nic,jen že jsme asi jediná země na západní polokouli,která má už 5 let trestně stíhaného (premiéra,předtím byl ministr financi a co bude nyní se neví,ale podle mne byl měl zmizet s politiky) A to.

    1. Pane Šebesta, vždyť jste snad tady taky byl celou tu dobu, né.. Opozice 8 let nedělala nic jiného jen jak by mohla Babiše odstranit z politiky….První bylo anonymní udání v Bruselu a kdopak za tím stál ? ,Pirátský europoslanec…takže pan Babiš tuto stranu nazývá právem udavačskou protože se tak bohužel celou dobu chovala…
     Pokud znáte trochu práva měl by jste vědět ,že pokud nebyl ještě odsouzený ,nemá o něm nikdo právo říkat ,že je zločinec….to už je totiž na žalobu
     Jestli si tedy chcete hrát na právní stát ,mělo by se to dodržovat a né ,že nějaký jouda z Dolní Lomné, bude někoho neustále urážet.
     Pakliže bude odsouzený, má být spravedlivě potrestán ,ale zatím se to nestalo, tak nepředjímejte stav věci…

    1. On už snad byl odsouzený,? zatím jen vím o Pirátech udavačích. ,ty Vám nevadí?……ono naházet na někoho bláto je hrozně jednoduchý,…to může udělat kdekdo i s vámi, teprve potom by jste poznal jaké je to těžké dokazovat nevinu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *