20. 5. 2024

11 příspěvků u článku “ČNB má v boji proti inflaci nenápadného, ale velmi silného protivníka. Enormní úspory Čechů

 1. Takže umělci během pandemie neměli za co jíst, ale obyčejní lide ušetřili 600 miliard , není to jen o tom vytahat peníze z lidí i to málo co mají , je tady částka , ale kdo ji ušetřil a mezi kolika lidmi těch 600 milierd je.

 2. Rozbil jsem prasátko a máte pravdu, za 30 let jsem uspořil 57 korun československých a 2 východoněmecké marky.
  Omlouvám se české národní bance za to, že zadržuji takový objem peněz.
  Hned zítra si koupím dvoje mentolové orbitky aby se znovu nastartovala ekonomika.

  1. Rozesmál jste mě. V tom dobrém slova smyslu. Moc děkuji, protože jinak příležitostí k pobavení od srdce a spontáně je bídně málo. Super příspěvek.

 3. A slyšel, už někdo výraz,, BANKSTEŘI,,? A lze si představit, proč takové slovo vzniklo? Hovoří za vše.

 4. Je to zvláštní situace. Před 32 lety jsme vyšli za svobodou. Nevěděl jsem, že svoboda je stav, kdy nám bankovnictví organizuje život. Není pro takovou situaci výstižnější slovo SAMOÚČELNOST?

 5. vexláci,kmotři ČNB lidé šetřili pro své rodiny,děti,vnoučata a ne pro mafii bank,bankéřu,a Rusnoka přeci není možné trestat občany za to že šetřili copak rusnoku jsi rumun!!

 6. Vše co se teď děje je prostě válka. Ať si kontruje kdo chce a jak chce. Je to válka proti světu. Proti nám lidem. Neužitečným darmožroutům, jak nás označují elity. Bohužel někteří ví o čem mluvím a jiní se budou vysmívat. Dočasně však. Každý dostane tvrdý úder. Každý. Je škoda, že si to mnozí prostě nedokážou zanalyzovat takové informace. Zamyslet se před vysmíváním. No prostě jsou takoví, kteří si musí elektrický plot pochcat sami, protože neveří, že to je blbý nápad. Jako je blbý nápad kolaborovat nyní se státem, který je již neskrytě a otevřeně proti občanům tím co dělá- ne pro ně. Ústava a zákony jsou cár nahrazovaný vyhláškami a vynucovány i silou pomocí policie, kdy to pomalu vypadá, že to nejsou naši spoluobčané co ctí a měli by zákony, ale najatí žoldáci k vynucování poslušnosti k nařízením, která nejsou ale nadřazena zákonnosti a ústavě.A vůbec se za to nestydí. Ani lidsky, ani profesně. Nepřátele lidu za prachy a sloužíci politické moci. Každý kdo vládě tleská, udává, obhajuje experimentální roztoky, posluhuje jakkoliv systému je člověk, který si stahuje spodní prádlo a jde zkusit si pochcat ten elektrický plot. Dostane ránu do rozkroku. Protože užiteční idioti nebudou nikdy nikým jiným, než idioty v jejich očích a, až nastane čas jejich nepotřebnosti, tak se zahodí, jako podělaný toaleťák. Kdo by si uchovával rozmáznuté hovno. A nestačí se jen zamyslet? Nad tím co vám říkají poslové zpráv z jiných zdrojů, než těch zmanipulovaných tím, kdo je vlastní a zadává tak co se bude a co nebude šířit? Jaké informace? Pro mnohé bez jakékoliv vypovídající hodnoty. A jiní slepí mezi zrakově nepoškozenými. A tak je to se vším. S politiky, médii, bankami. Co jsou banky? Kdo je vlastní? Tak sakra přemýšlejte.

 7. lidé si spoří na stáří, v dnešní době je všechno drahé ať nájmy , elektřina, plyn, jídlo….

 8. Peněz je habaděj,…v době krize se kňučelo jak kdekdo strádá a když se pak zase otevřela hranice, přes 3 000 000 Čechů si vyjelo na dovolenou ,do zahraničí…a někteří i vícekrát po sobě , Jak to ,když na tom byli v době krize tak blbě?. Teď se zase kupují domy ,chaty ,chalupy ve velkém….i ta největší rujna má cenu miliónu… na to všechno lidi mají…jak to ,když na tom byli během krize tak blbě?
  Však ono bude brzo po úsporách ,až ještě povyskočí inflace a ceny energií domácnosti pěkně vysají…
  To by nakonec mohl být pan Rusnok radost z cizího neštěstí….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *