Další blamáž Novy. Moderátorka v přímém přenosu propálila, že Simona s Radkem ze Svatby už spolu nejsou

Sympatická blondýnka Simona se okamžitě stala oblíbenkyní diváků reality show Svatba na první pohled. Kromě toho, že skvěle vypadá, to podle všeho má v hlavě velmi dobře srovnané. Na rozdíl od ostatních účastnic tohoto sociálního experimentu, chtělo by se říct. Diváci jsou proto velmi zvědaví na to, jak dopadne uměle vytvořený svazek s ženichem Radkem, který má sice údajně extrémně vysoké IQ, ale který zároveň pracuje jako kurýr a nepatří mezi ty, kdo kterých by se ženy zamilovávaly na první pohled.

Simona Radkovu kouzlu nepropadla

Řada diváků na sociálních sítích nicméně vyjadřovala názor, že Simona je inteligentní, a pokud někdo může vzít Radkovu složitou povahu na milost, pak je to ona. Krátce po svatbě se skutečně zdálo, že Simona v Radkovi objevila dobrotivou bytost a mluvila o něm velmi hezky. Brzy se ale ukázalo, že s ním spíše soucítí, než že by z její strany přeskočila jiskra. Naopak Radek do toho šel podle všeho po hlavě a před svou novou manželkou otevřel stavidla emocí a v prvních dnech se několikrát rozbrečel.

Simona už v samotném pořadu Svatba na první pohled ostatně naznačila: “Radek vypadá jako hodný člověk. Když jsem mu koukla do očí, viděla jsem v nich dobrotu. Je sice pravda, že bych si ho na ulici na první pohled nevybrala. Jsem ale otevřená tomu, poznat ho zevnitř.” Na svatební cestě ho potom sice pochválila za skvělou paměť a lidský charakter, pak mu ale vpálila, že se jí na něm nelíbí jeho zuby, což je poměrně diskvalifikační kritérium.

Jak už je na Nově standardem, na obrazovce čerstvě sezdaná dvojice zavítala do pořadu Snídaně s novou. Pro jistotu dodejme, že odvysílaný díl pořadu se točil v létě, takže nyní už je jasné, jak vše dopadlo, ale soutěžící to stále nemohou prozradit. Je třeba počkat na odvysílání celé show.

Trapné chvilky ve Snídani

Radek i Simona se ve Snídani s Novou překvapivě drželi a sami o sobě nic neprozradili, byť se k sobě nechovali zrovna jako životní partneři, což bylo patrné i z jejich gest. O propálení celé věci se ale postarala moderátorka Gábina Partyšová, která se v jedné chvíli nepochopitelně zeptala: “A co bude dál? Vídáte se občas?” Simona s Radkem byli otázkou zaskočeni, protože podobnou otázku zjevně zaskočeni. Ve smlouvách mají jasně napsáno, že pokud by něco prozradili, platili by tučnou pokutu. Nakonec dotaz poněkud trapně zamluvili: “Budou Vánoce, Velikonoce, a tak…

Televize Nova nemá zjevně komunikaci kolem svého největšího podzimního taháku dobře zvládnutou. Tématem minulých se totiž stala skutečnost, že právě Radek už coby komparzista účinkoval v Nebezpečných vztazích v konkurenční televizi. Diváci se následně začali ptát, zda celý projekt není jen na oko a nehrají v něm herci namísto skutečných osob.

Foto: oficiální materiál / TV Nova

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments