Diktátor Kaddáfí si liboval ve zvrhlých hrátkách. Nebezpečná, obávaná, ale i zábavná postavička

O existenci, vládě i smrti libyjského vládce Muammara Kaddáfího jste určitě slyšeli i četli nespočet reportáží. Slyšeli jste ale také o jeho libůstkách? Zahrnují lásku k ženám, sexuálním orgiím i přehnanému luxusu.

Kaddáfího osobní garda se skládala pouze z krásných žen

Pokud jste při prohlížení fotografií Kaddáfího dávali pozor, jistě vaší pozornosti neušlo, že jeho osobní stráž byla složena ze samých žen. Tyto ženy byly speciálně vycvičeny k tomu, aby chránily svého vůdce, a americké noviny je nazývaly Amazonkami. Jejich společným znakem přitom bylo, že do ochranné skupinky byly vybrány na základě svého vzhledu. Kaddáfí byl totiž také známým vyznavačem bunga bung.

Kaddáfího a Berlusconiho spojovala láska k bunga bung

Tuto praktiku vyznával také bývalý předseda italské vlády Silvio Berlusconi. V čem spočívá? Jedná se o dá se říci jakési party, kde je v centru dění muž, který je obklopen řadou dívek. Ty jsou jen spoře oděny a připraveny k plnění jakéhokoliv mužova sexuálního přání. Pokud dívky nesouhlasily, Kaddáfí se jich zmocnil proti jejich vůli.

Foto: Public Domain

Luxus, drogy a nákupy akcií fotbalového klubu

Ovšem u obliby vnadných a krásných žen a pořádání zcela nevhodných sexuálních orgií Kaddáfího libůstky ani zdaleka nekončí. Je dobře známo, že holdoval drogám, jeho oblíbenou drogou byl hašiš. Rovněž si potrpěl na luxus, což si se svým jměním mohl dovolit, ale cizí mu nebyly ani pochybné obchody, díky kterým dostal svého syna do proslulého fotbalového klubu. Řeč je konkrétně o klubu Juventus Turín. Nákupem významného akciového podílu totiž Kaddáfí napomohl svému synovi získat místo v týmu.

Tomu, že mohl dát Kaddáfí naplno průchod svým vášním a úchylkám, rozhodně napomohlo jeho obrovské finanční jmění a fakt, že byl hlavou Libye.

Foto: Shutterstock, zdroj: HistoryHit, BBC

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments