Tajné choutky vládce Kremlu Leonida Brežněva. Ale choval se prý mile

Leonid Brežněv, iniciátor vpádu ruských vojsk v roce 1968 na naše území, milovník komunistického režimu, diplomatických polibků, věrný Leninovi, byl muž mnoha tváří. Navenek z něj šel strach, své ženy si však považoval. Jaký byl však jeho kostlivec ve skříni?

Leonid Brežněv se chopil moci v tehdejším SSSR se vší parádou. Jako vyznavač Lenina si došlápl na každého, kdo se rozhodl nějakým způsobem komunistický režim napadat. I když byl po Leninovi druhý nejdéle vládnoucí politik, kombinace stáří, alkoholu a množství léků způsobila jeho smrt v roce 1982.

Viktoria Brežněvová svého muže hájila i po jeho smrti

Když došlo k pádu komunismu a Rusko se pomalu začalo probírat z velké hospodářské krize, odvážila se novinářka Larisa Vasiljevová navštívit Brežněvovu pozůstalou manželku Viktorii. Ta byla v rozhovoru docela otevřená, dokonce svého zesnulého chotě vylíčila v tom nejsvětlejším světle.

„Vždycky se ke mně choval mile. Nikdy nepil víc než dva panáky vodky denně,“ začala vyprávět Viktorie Brežněvová. Prozradila také, že její muž miloval její kuchyni, konkrétně ukrajinský boršč, angreštový džem nebo plněná rajčata. Ovšem stinné stránky Leonida Brežněva si ponechala pro sebe.

Foto: Shutterstock

Tajemství Břežněvových choutek bylo prozrazeno

Viktorie Brežněvová byla manželka jak se patří, nikdy se nepletla do jeho pracovních záležitostí, o domácnost bylo řádně postaráno. Viktorie dokonce trpěla i zálety svého manžela jen proto, aby nedošlo ke skandálu. Brežněv si podle všeho také začal s dcerou Todora Živkova, bulharského politika. Ta prý z nenaplněné lásky spáchala sebevraždu (dodnes se spekuluje, že za její smrtí byl románek s Brežněvem).

Informace o tom, že Brežněv si své sexuální choutky plnil s mnohem mladšími blonďatými ženami za zády své manželky, potvrdila až jeho vnučka.

Foto: Shutterstock, zdroj: Wikipedia, Britannica

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments