Tajné choutky vládce Kremlu Leonida Brežněva. Ale choval se prý mile

Leonid Brežněv, iniciátor vpádu ruských vojsk v roce 1968 na naše území, milovník komunistického režimu, diplomatických polibků, věrný Leninovi, byl muž mnoha tváří. Navenek z něj šel strach, své ženy si však považoval. Jaký byl však jeho kostlivec ve skříni?

Leonid Brežněv se chopil moci v tehdejším SSSR se vší parádou. Jako vyznavač Lenina si došlápl na každého, kdo se rozhodl nějakým způsobem komunistický režim napadat. I když byl po Leninovi druhý nejdéle vládnoucí politik, kombinace stáří, alkoholu a množství léků způsobila jeho smrt v roce 1982.

Viktoria Brežněvová svého muže hájila i po jeho smrti

Když došlo k pádu komunismu a Rusko se pomalu začalo probírat z velké hospodářské krize, odvážila se novinářka Larisa Vasiljevová navštívit Brežněvovu pozůstalou manželku Viktorii. Ta byla v rozhovoru docela otevřená, dokonce svého zesnulého chotě vylíčila v tom nejsvětlejším světle.

„Vždycky se ke mně choval mile. Nikdy nepil víc než dva panáky vodky denně,“ začala vyprávět Viktorie Brežněvová. Prozradila také, že její muž miloval její kuchyni, konkrétně ukrajinský boršč, angreštový džem nebo plněná rajčata. Ovšem stinné stránky Leonida Brežněva si ponechala pro sebe.

Foto: Shutterstock

Tajemství Břežněvových choutek bylo prozrazeno

Viktorie Brežněvová byla manželka jak se patří, nikdy se nepletla do jeho pracovních záležitostí, o domácnost bylo řádně postaráno. Viktorie dokonce trpěla i zálety svého manžela jen proto, aby nedošlo ke skandálu. Brežněv si podle všeho také začal s dcerou Todora Živkova, bulharského politika. Ta prý z nenaplněné lásky spáchala sebevraždu (dodnes se spekuluje, že za její smrtí byl románek s Brežněvem).

Informace o tom, že Brežněv si své sexuální choutky plnil s mnohem mladšími blonďatými ženami za zády své manželky, potvrdila až jeho vnučka.

Foto: Shutterstock, zdroj: Wikipedia, Britannica

Nenechte si ujít
Česká televize je molochem, který má tu výsadu hospodařit s rozpočtem ve výši sedmi miliard korun. Žádné jiné médium v České republice tolik peněz k dispozici nemá. A přesto si veřejnoprávní stanice stěžuje na to, že jí peníze nestačí a potřebuje více. Lidé přijdou o pořady Celkem by ráda získala dvě miliardy korun navíc, což by se mělo stát tak, že dojde k navýšení koncesionářských poplatků na 160 Kč a navíc se rozroste okruh těch, kdo poplatek musí hradit. A to tak, že ho budou muset platit prakticky všichni. Dosud to totiž bylo tak, že za ČT musel platit pouze ten, kdo měl doma televizní přijímač. Nově by to měli být i ti, kdo mají třeba jen mobilní telefon nebo notebook. Protože i na těchto zařízeních mohou vysílání veřejnoprávní televize teoreticky sledovat, byť tak třeba nečiní. Generální ředitel Jan Souček teď postavil věc tak, že pokud nedojde ke schválení těchto změn a televize nedostane více peněz, bude to pro diváky znamenat skutečně nepěkné věci. Od ledna roku 2025 by v takovém případě došlo k dramatickému propadu tvorby České televize. Nevznikalo by takové množství pořadů, což by znamenalo neustálé opakování repríz. “Další možností je, že některé pořady nahradíme levnější výrobou. Namísto toho, abychom vyráběli Boženu nebo Devadesátky, tak bychom mohli vyrábět denní seriály tak, jako je vyrábí komerční televize,” uvedl Souček pro server Seznam Zprávy. Bude se propouštět Ředitel České televize to dokonce kvantifikoval, a to tak, že pokud by se poplatky nenavýšily, způsobilo by to výpadek přibližně třetiny celkové tvorby. Dojít by mohlo také na propouštění zaměstnanců, kdy by o práci mohlo přijít přibližně 350 z nich. Čtěte také: Česká televize chce od lidí další miliardy. Nova a Prima se staví na odpor, už to přehánějí Kritici však poukazují na skutečnost, že Česká televize má peněz dost. Jen se je musí naučit vynakládat efektivně a také nedělat všechno možné, čímž zbytečně tříští síly a dostupné finanční prostředky. Je velkou otázkou, proč by například měla provozovat streamovací platformu iVysílání.cz, kterou lze do zelí komerčním stanicím. Ty si na to také pochopitelně stěžují. Foto: Česká televize 0SdíleníSdíletTweet [...]
Příliš se o tom nemluví, ovšem je třeba mít na paměti, že důchody, které lidé v současné době dostávají, nemusí být konečné. V určitých případech se k nim totiž připočtou speciální příspěvky, které jsou poměrně velkou novinkou celého důchodového systému. Vrátí se zdražování? Byly schváleny teprve v loňském roce a k jejich aplikaci ještě nikdy nedošlo. To se však může poměrně záhy změnit. Jde totiž o náhradu takzvané mimořádné valorizace důchodů, která byla po neblahých zkušenostech z minulých let zrušena. V důsledku vysoké inflace totiž velmi rychle vyletěly také důchody, a to natrvalo. To způsobilo celému systému obrovské problémy, a tak se tento problém musel hasit dosti zvláštním způsobem, kdy se loni důchodcům zkrouhlo i to, na co měli nárok. Respektive jim byly penze navýšeny o tisíc korun méně, než jak by to mělo být. Aby už k něčemu takovému nedocházelo, byla tato automatická mimořádná valorizace pro jistotu zrušena. Jenže nebylo možné nechat věci jen tak. Je totiž docela dobře možné, že se v dohledné době do České republiky vysoká inflace vrátí. A důchodci by na ní potom významně doplatili. Někteří by neměli ani na základní potřeby. Proto jsou tu ony speciální příspěvky. Na ně máte nárok tehdy, když inflace po určité období překoná hranici 5 %. Jen pro srovnání: v loňském roce se blížila 20 %, tudíž nejde o žádné nedosažitelné číslo. Co stojí více peněz? Pokud k takové situaci dojde, navýší se váš důchod o částku, která bude tvořena fixní a zásluhovou částí. Rozdíl oproti mimořádné valorizaci bude ten, že se bude vyplácet pouze do konce daného roku a důchod tak o ní nebude automaticky navýšen. Na začátku dalšího roku potom stát sám rozhodne o tom, jakým způsobem se důchody navýší. Čtěte také: Důchodci v Česku na své peníze nárok nemají. Přijdou o tisíce korun, už je nikdy neuvidí Jak upozorňují odborníci, pravděpodobně nevyjde předpoklad toho, že tento systém bude levnější než mimořádné valorizace. Podle některých propočtů by mohl být dokonce dražší, jelikož příspěvky mohou dosáhnout poměrně značné výše. Na druhé straně to ale bude systém pružnější, který státní rozpočet zatíží jen po určitou dobu a nikoliv natrvalo. Foto: Shutterstock 0SdíleníSdíletTweet [...]
Největší banka v České republice to podle všeho přehnala se svými marketingovými výmysly. Podruhé v krátké době totiž mění způsob úročení na svém spořicím účtů, a to poté, co se jí příliš nepodařilo odkomunikovat ani první změnu. Zase všechno jinak Pakliže by ale někdo očekával, že v druhém případě už to bude přehlednější a jasnější a že se banka vrátí ke srozumitelnému produktu, který je pro její klienty velmi důležitý a využívaný, byl by na omylu. “Mé 86leté mamince, která je klientkou České spořitelny přišel dopis oznamující změny úročení. Jaké bude, se v něm však nepíše. Sděluje jí pouze to, že vše se dozví v aplikaci George nebo pod otištěným QR kódem. Co by si s tím asi tak počala, kdybych za ní nepřijel,” ptá se řečnicky ředitel pražské ZOO Miroslav Bobek, který potom banku počastoval skutečně nevybíravými slovy. Toho potom rozzuřila do běla ještě robotická odpověď ze strany České spořitelny, která zněla následujícím způsobem: “Rádi prověříme relevantnost komunikace. Neváhejte nás kontaktovat pomocí soukromé zprávy, doplněné o kontaktní údaje Vaší maminky pro správnou identifikaci.“ Manažer potom dále poukázal na skutečnost, jakým způsobem banka se svými klienty komunikuje a že je stále častěji odkazuje na internetové bankovnictví George. Například papírové výpisy či služby na pobočce jsou přitom stále dražší. Jak se to chovají? “V ČR žije přes 400 tisíc lidí nad 80 let. A tihle se chovají, jako by nebyli,” upozornil na důležitou věc. Přitom spousta seniorů má svůj bankovní účet právě v České spořitelně. Tato tradiční banka se přitom pro seniory začíná stávat nepoužitelnou. Mé 86-leté mamince, která je klientkou @Ceskasporitelna, přišel dopis oznamující změny úročení. Jaké bude, se v něm však nepíše. Sděluje jí pouze to, že vše se dozví v apliaci George nebo pod otištěným QR kódem. Co by si s tím asi tak počala, kdybych za ní nepřijel?Filipe…— Miroslav Bobek (@MiroslavBobek) April 4, 2024 Čtěte také: Česká spořitelna vám strhne nehorázný poplatek. Její bývalý bankéř už se neudržel a vše prozradil Namísto standardního spořicího účtu teď totiž vymyslela složitý konstrukt, který má hned několik složek a který vám bude vaše prostředky úročit například podle toho, jak moc investujete nebo jaké je vaše finanční zdraví. Základní úroková sazba je potom nula a reálně se řeší přes sazbu v rámci marketingové akce. Foto: Shutterstock 37SdíleníSdíletTweet [...]

7 názorů k článku “Tajné choutky vládce Kremlu Leonida Brežněva. Ale choval se prý mile

 1. Brežněv byl prostě normální chlap, který měl rád ženy. Pamatujete ale na pedofilní aféru Pizzagate, kde figurovalo velké množství angloamerických politických a korporátních elit i královské šlechty? A jak bleskově byly informace o doupěti prominentních úchylů ututlány? Mocní angloameričtí úchyláci se postarali i o likvidaci svého dohazovače mladého masíčka Epsteina z Lolita express, dokonce ve věznici, kde jakoby náhodou v době údajné “sebevraždy” Epsteina nefungovala kamera v jeho cele.

  1. Jen taková připomínka tady se diskutuje o Brežněvovi a nikoli o angloamerických politických elitách pokud vám to náhodou uniklo Až se bude diskutovat třeba o afeře Watergate která stala Nixona místo tak budete psát o Brežněvovi nebo Stalinovi ? A jen tak mimochodem na konkurenčním webu ARMYWEB by vás za tento příspěvek co jste napsal, smazali. Oni totiž nesnáší příspěvky které nejsou k tématu !

   1. Od úmrtí Brežněva uplynulo již 40 let a bylo o něm toho napsáno a prodiskutováno již dost. I o aféře Watergate toho bylo napsáno a prodiskutováno dost. Je však třeba všemi možnými kanály poukazovat na svinstva současných mocných tohoto světa, o nichž mainstreamoví novináři nechtějí nebo spíš nesmějí ani pípnout, jinak by letěli na hodinu. Proto taky jedou jednostrannou protiruskou propagandu, metající špínu na historické postavy Ruska až po ty dnešní aby se zaselo semínko nenávisti vůči všemu ruskému a zároveň odvrátila pozornost naši veřejnosti od lumpáren mocných západního světa i vnitřních problémů ČR a lumpáren našich mocných.

    1. Děkuji za odpověď. Souhlasím s tím že se o lumpárnách naších mocných nenapsalo moc. O soudruzích ” ze spřátelených zemí ” ale taky málo. Třeba zrovna o tom proč zemřela dcera od Živkova a zda je za to Brežněv zodpovědný ? Za minulého režimu se o tom nesmělo psát. Ale jinak, vyvedu vás z omylu o minulosti před listopadem 89 toho víme stále málo.Např. kolik měl plat krajský či okresní soudruh nebo sám Husák či Jakeš nebo platy vlády. Mně by taky zajímalo kolik stály sochy oněch komunistických potentátů, v cele republice jich byly stovky,kolik peněz vyhodili soudruzi na pomoc ” spřáteleným zemím (Kuba,KLDR a další země v Africe a Asii). Dodnes se to neví.Podle mne to musely být miliardy korun což na tehdejší dobu byly gigantické sumy.

 2. Brežněv byl stalinista do morku kosti a taky to bylo komunistické úchylné prase ! A samozřejmě komunistický zločinec psát o jeho zločinech tak jsem tu do rána. Pomýlený Chruščov si ho vybral jako schopného aparátníka a zřejmě doufal že to bude jeho nástupce a bude pokračovat v mírné destalinizaci kterou on začal.Nástupce to byl ale jinak než si to Chruščov představoval. Vyhodili ho z funkce a to Brežněv uvažoval že Chruščova nechá pěkně po stalinsku zlikvidovat . Nakonec se to nestalo možná proto že se Chruščov moc nestavěl na odpor. Brežněv vůbec neměl v plánu nic měnit na stalinismu a jak už jsem psal byl to stalinista do morku kosti což dokazuje (přepadení Československa i Afganistánu) vydíraní svých satelitů i jiných zemí viz.Kuba a další.Pokud jde o jeho osobní choutky a jeho úchylky tak má autorka pravdu byl milencem dcery Teodora Živkova mimochodem bylo by velmi zajímavé co na to sám Živkov ? Samozřjmě že těch žen bylo mnohem více s nimiž podváděl svou ženu. Poslední věc autorka se plete nejdéle vládnoucím soudruhem byl Stalin nikoli Lenin. Stalin vládl dlouhých 29 let Lenin pouze 6.

 3. Brežněv byl normální chlap jako každý jiný!!!!!!!!§Ano přepadení Československa byla velká chyba,ale je to třeba chápat v historickém kontextu věcí!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *