16. 7. 2024

4 příspěvky u článku “Do Česka přišla nová televize zdarma pro všechny. Češi jsou nadšení. Na Novu a Primu už nikdo koukat nebude

  1. Přátelé, teorie velkého třesku, takový hovadiny. Ještě profesionálové a muž na radnici. K tomu přidejte ty déčkový filmy jako na Prima cool. 100x dokola stejný hovadiny. Hlavně reklamu. Na tohle se už nedá koukat. Jediná ČT zpravodajství a sem tam nějaký film. 50 programů a nedá se z toho nic vybrat. Nebo je bezva když dnes dávají to co předevčírem a ještě to bude znova pozítří.

  2. Nevím, jestli “zkušený zprávař” by vygeneroval v titulku větu: “Na Novu a Primu už nikdo koukat nebude”. V populaci je stále významné procento diváků nekonečných českých seriálů právě z produkce jmenovaných stanic. Ale přiznávám, že NOVA i Prima už jsou pro nás doma zejména kvůli velmi dlouhým reklamním blokům a senzacechtivým zprávám nekoukatelné, takže je nesledujeme. Vlastně jedinou výjimkou je současná miniserie Sedm schodů k moci (Pan Klíma je prostě značka kvality). Ovšem ČT i přes své značně nevyvážené zpravodajství občas zaujme a ještě bych ji úplně nezatracoval, zejména pro její velmi bohatý archiv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *