Dramatické okamžiky ve studiu. Slovenský moderátor zkolaboval v přímém přenosu, na vině byl respirátor

Slovenští diváci v přímém přenosu viděli kolaps moderátora televize TA3 Norberta Dolinského, který v tu chvíli vedl politickou diskuzi. Náhle ale nebyl schopen slova a jen se opíral o svůj pultík. Na to zareagovali pozvaní hosté, kteří se mu snažili pomoct. Relace musela být na chvíli přerušena, pak se sice opět rozjela, avšak moderátor ji znovu nedokázal dokončit.

Politická diskuze je mezi slovenskými diváky velmi oblíbená. Tentokrát se jí účastnili Jana Cigániková (SaS), Ľuboš Blaha (Smer-SD), Juraj Krúpa (OĽANO), Matúš Šutaj-Eštok (Hlas-SD), Tomáš Taraba (nezávislý) a politický analytik Eduard Chmelár.

Bystřejším divákům bylo od začátku pořadu jasné, že moderátor Noro Dolinský není tentokrát ve své kůži. Postupem času bylo stále zřetelnější, že se necítí vůbec dobře. Nebyl pohotový a na debatující politiky postupně přestával reagovat.

V jednu chvíli se začal krčit a opírat o pultík. Na nabídku pomoci diskutujících ve studiu nedokázal nijak reagovat, byl zcela zmrazený. Vysílání proto muselo být na chvíli přerušeno, ale následně bez vysvětlení pokračovalo dále. Ve studiu se přitom opět objevil i Dolinský. Jenže po čase se mu znovu udělalo nevolno, musel se posadit, sundat si roušku a omluvit se, že pořad nezvládne dokončit.

Slovenská média uvádějí, že na vině měl být respirátor, kvůli kterému se moderátorovi špatně dýchalo, což nakonec vedlo ke kolapsu.

Norovi Dolinskému udělalo během vysílání nevolno. Proto jsme přerušili debatu živě. Nicméně věříme, že šlo jen o krátkou indispozici, jelikož se rozhodl, že po přestávce se vrátí k moderování relace. Velmi oceňujeme jeho profesionální přístup,” uvedla mluvčí televize TA3 Olga Dúbravská pro server Nový čas.

Na sociálních sítích se k incidentu vyjádřil i jeden z účastníků ve studiu, politický analytik Eduard Chmelár. Ten prý moderátorovi před pořadem říkal, že v respirátoru se nedá dýchat, natož diskutovat.

Foto: TA3

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments