19. 7. 2024

7 příspěvků u článku “Důchodci v Česku na své peníze nárok nemají. Přijdou o tisíce korun, už je nikdy neuvidí

  1. Chytrý Kulhánek. Průměrný důchod 21000 Kč. Kolik procent chytráku na ten průměr dosáhne? Provládní pisálku když už chtěl bych vidět jak by si žil s tím průměrem měsíčně? Z vás se mě chce blinkat 🚽🚽🚽🚽🚽.

  2. Důchodci jsou okrádáni vždy, když je u moci ODS. Vždy přejdou s mantrou, že jim jde o děti a vnuky. Je to lež, stejně peníze jen prošustrují a rozkradou. Kalousek s Drábkem taky šetřili na důchodcich a nakonec z toho byla ostudná valorizace 40 Kč. Na Casy a Pandury se vydaly miliardy. Prosadili podvodem Církevní restituce, včetně valorizací, které budou platit ještě náši vnuci do roku 2042. Tato vlada se chová stejně. Na záruky ČEZ a Ukrajinu penize jsou? Na podporu Ukrajiny a 1/2 milionu Ukrajinců se miliardy našli. Evropská unie nám nedala nic. Platíme na nepotřebné F35, které jsme ještě nevideli a dlouho neuvidíme. Budeme mít stovky miliard na provoz a vybudování infrastruktury? Rakušan podepsal závazek buď brát migranty nebo platit. Za jednoho odmítnutého migranta budene platit každoročně 1/2 milionu. Nevadí, že jsou to dva průměrné důchody? Této vládě se nedá věřit. Lhali před volbama a i ve volebním programu. Mají vinu na vysoké inflaci a nejvyšších cenách energií v Evropě. Škodí občanům, průmyslu a zemědělství. Jako jediní jsme se nedostali na předcovidovou úroveň. Ukrajince Fialu víc zajímá Ukrajina než náš stát. Vlády ODS za nic nestály a nikdy nedokončily ani celé funkční období. Každý člověk se může jednou splést. Jen člověk mdlého rozumu nebo s totální ztrátou paměti se splete počtvrté.

  3. Z rozhodnutí Ústavního soudu o valorizaci důchodů jsem zklamaná. Vláda musela předpokládat, že inflace bude vysoká. ÚS ale zamítnutí žaloby odůvodnil tím, že by se značně zhoršila ekonomická situace státu. Za to ale důchodci nemohou. Vláda a politici sobě si stačili přidat tisíce, ale důchodcům sebrali tisícovku, na kterou měli ze zákona nárok.

  4. Zajímavé je,že určiti lidé v cele s presidentem a ministryni pro válku a jejich generalskymi nochsledy je penez dost .Proč kupovat útočné stihacky,místo toho aby koupily zbraně protivzdusne obrany..Meli by jste pro mladé také vyhlásit bránou povinnost alespoň na 5 let,aby si to užili a vyhnal mladé Ukrajince zašité v Česku bojovat za svou zemi když si přejete válku.

  5. Vláda prach sprostě okradla důchodce. Ústavní soud prošlapal zákon a vládě to posvětil. Na zvýšení svých platů mají. Na F35 které jsme nevideli a dlouho neuvidíme se penize našly. Na střeliva pro Ukranjinu Pavel miliardy najde, i když EU na to nedá ani €. Tato vláda je nejhorší za posledních 40 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *