Dvojice přišla o 5,5 miliardy z loterie. O jackpot je připravila hloupá chyba

Dvojice mladých lidí z Velké Británie se svěřili s tím, co by někdo mohl považovat za osudovou chybu. Přišli tak o jednu z nejvyšších výher v loterii v historii. Mohla za to přitom jen malá nepozornost. Teď už jim však zbyli jen oči pro pláč, protože tento incident je bude mrzet do konce života, i když, jak se říká: peníze nejsou všechno.

Přesto. Zkuste se sami sebe zeptat, co byste udělali, kdybyste vyhráli 182 milionů liber, tedy přibližně 5,5 miliardy korun, a o tuto výhru vlastní chybou přišli? Pravděpodobně byste aspoň na okamžik nebyli daleko od nervového zhroucení. Takové stavy teď prožívají jednadvacetiletý Liam McCrohan a jeho devatenáctiletá přítelkyně Rachel Kennedyová.

Liam se o obrovské zklamání podělil na svém Twitteru. Prozradil, že štěstěnu pokoušeli opakovaně, vždy s těmi samými čísly. Jenže v ten den, kdy tato čísla konečně padla, nezaplatila Rachel tiket v loterii Euromiliony. “Když se vaše partnerka rozhodne, že se zrovna nezapojí do Euromilionů a právě tehdy padne všech vašich sedm čísel,” napsal Liam na sociální síť.

Stejnou kombinaci čísel (6, 12, 22, 29, 33, 6 a 11) podávala dvojice předchozích pět týdnů. Rachel měla účet nastavený na opakovanou sázku, která by proběhla i v tento klíčový den. Jenže v tu chvíli neměla zrovna na účtu nahráno dost peněz, a tak se sázka nezrealizovala.

Dvojice si to ale nejprve neuvědomila. Dívka totiž dostala notifikaci o tom, že její čísla jsou výherní, a tak už se začali radovat z astronomické výhry. “Zavolala jsem Liama a mojí mámě a řekla jim, že jsme vyhráli. Nechtěli tomu věřit, byl to šok,” vypráví Rachel. Pak kontaktovala loterijní společnost, která jí však oznámila, že čísla sice trefila, ale nezaplatila za tiket.

Oba partneři jsou zdrdcení. Liam to nese ještě hůře než Rachel. Už totiž začali podrobně plánovat, co s výhrou udělají. Uživatelé s nimi přitom v komentářích soucítí a většina z nich tvrdí, že pokud by se jim stalo to samé, asi by je kleplo.

Jeden z diskutujících potom ostatním poradil, aby nikdy, když se do loterie nezapojí, nekontrolovali výherní čísla. Jinak by si totiž mohli trhat vlasy na hlavě podobným způsobem. Zde to však bylo přeci jen umocněno nešťastnými okolnostmi.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments