Eva Burešová ze Slunečné pod palbou kritiky. Její fanoušci nechápou, jak se stíhá starat o syna

Není pochyb o tom, že je Eva Burešová pracovně hodně vytížená a navíc se pyšní tím, že pracuje na vlastních projektech a nemusí tak být závislá jen na tom, kdo jí napíše roli. Kromě toho, že ztvárňuje hlavní roli Týny v seriálu Slunečná, tak je součástí poroty v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, účinkovala v nové soutěži Zlatá maska a spolupracuje na projektu Roztančené divadlo.

Když to dělá táta, je frajer

Kritika ji hodně mrzí a svoje pracovní vytížení se snaží ospravedlnit na svém instagramovém profilu. Otevírá otázku rovnoprávnosti pohlaví a nelehkou úlohu matek samoživitelek, které ve společnosti nemají většinou ani zastání.

Když vidíme tátu, který má dvě/tři práce říkáme si…”To je frajer, dělá vše pro to, aby se jejich rodina měla dobře“. Když vidíme ženu, která má dvě a více prací něco v nás říká “Hele, ona se vůbec nevěnuje dětem. “Jaký je mezi nimi rozdíl? Jen v pohlaví. Oba chtějí a dělají maximum pro děti a když jsou na to sami, měli bychom jim být podporou a oporou. Neznám ve své blízkosti žádného rodiče, který by se hnal za penězi a slávou,” uvedla hvězda seriálu Slunečná na svém instagramovém profilu. Odpovídala tak částečně na častou kritiku svých fanoušků a sledujících, jak se při svém vytážení stíhá starat o svého syna Nathaniela a zda ho náhodou nezanedbává. Jak totiž Burešová sama přiznává, je hrdá na to, že je samoživitelkou.

Můj syn mě má celou

Všichni jsme na světe sami a děláme pro sebe a své nejbližší to nejlepší. Jsem matka samoživitelka a nikdy jsem si na to nestěžovala. Jsem herečka a jsem neskutečně vděčná za to, že práci mám a že mám i své nápady, které realizuji bokem a nemusím tak být 100% závislá jen na tom kdo mi napíše roli, nebo píseň,” uvedla Burešová. “Můj syn mě má. Každý den a každy kousek ze mne. Celou. Naprosto celou. Navždy“.

Eva Burešová je podle svých slov neskonale vděčná že může dělat to co ji baví a na čem dřela od malička, aby se ji dětské sny splnily. Zároveň se ale snaží synovi v svém volném čase věnovat na maximum.

Foto: Facebook E. Burešové

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments