Feri změnil vizáž, lidé se obávají, že uprchne. Vazba by měla být samozřejmostí

Pod tíhou nových svědectví od dívek, které měl zneužít bývalý poslanec Dominik Feri, se začínají mnozí ptát, proč ještě dotyčný nebyl obviněn a případně vzat do vazby. Podle všeho jde totiž přinejmenším o desítky dívek, které Ferimu nedaly souhlas k sexu a některé ho vysloveně odmítly. Politik si přesto pohlavní styk vynutil a v některých případech měl použít i prvky násilí, možná i omamné látky. Objevilo se také podezření, že Feri přinutil přinejmenším jednu dívku k hromadnému sexu na seznamovacím kurzu organizace Kappa Omega, v jehož vedení zasedal.

Případy už se zabývá policie, která však nesděluje podrobnosti. Jisté je, že Dominik Feri je v současné chvíli stále na svobodě. Médii proběhly zprávy o tom, že změnil svou vizáž přinejmenším tím, že si nechal ostříhat svůj ikonický účes nakrátko. Dále se potom na sociálních sítích objevila fotografie, na které je Feri zachycen v letadle. Zřejmě tak opustil zemi. Někteří lidé se domnívají, že to nemuselo být na dovolenou, ale z preventivních důvodů, kdyby náhodou došlo k tomu, že by ho policie chtěla zadržet.

Pod článkem serveru Mix24.cz Feri měl donutit dívku k hromadnému sexu. Z incidentu existuje video se rozproudila diskuze o tom, že dané činy jsou přeci natolik závažné, aby poskytly policii dostatek důvodů ke konání. Měla mu přinejmenším zamezit v tom, aby opustil zemi.

Ukázka z diskuze. / Foto: Mix24.cz

Stále mi uniká, proč ten člověk už není ve vazbě. Schválně už změnil vizáž a kdo ví, kde se teď právě nachází? Když kolují Internetem zprávy, že si cestuje snad i do zahraničí,” napsal do diskuze Roman Kudlička. Další diskutující s ním ponejvíce souhlasí. “A už je ve vazbě, nebo mu dávají čas, aby mohl utéct a vyhnout se trestu?” ptá se Johny Novák.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments