Hana Lipovská smekla před svým rytířem Volným. “S Okamurou si to ještě vyříkám,” pohrozil známý rváč, přezdívaný Flákanec

Lubomír Volný nelení a pokračuje v poněkud bizarní předvolební kampani svého uskupení Volný blok. Včera tato kampaň dostala jeden ze svých vrcholů, když se Volný doslova všemi svými silami snažil zabránit odvolání kandidátky Volného bloku ve volbách Hany Lipovské z Rady České televize. Volný argumentoval mafiánskými praktikami, přitom šlo jen o to, že Lipovská vstoupila do politiky, ztratila svou nestrannost a nemůže tak v Radě ČT již zasedat. Čtěte více: Lipovskou sestřelili z Rady ČT. “Tomio, ty nejsi krysa,” volal Volný. Pak se porval a zdemoloval nejdůležitější místo ve Sněmovně

Lubomír Volný z toho ale udělal velkolepou show, obsadil a následně zdemoloval pult předsedy Poslanecké sněmovny a nechal se násilním vyvést. Nedlouho poté už svým autobusem razil do Jihlavy, kde měl připraven další ze svých předvolebních mítinků.

Pochopitelně nesměla chybět ani Hana Lipovská. O ní se začalo spekulovat, že má s Volným možná více než jen profesionální vztah poté, co se na sociálních sítích objevily fotografie, kterak ji robustní politik nese jako svou princeznu. “Dneska byl frajer, má u mě plus,” prohlásila Lipovská na předvolebním mítinku.

Lidé se na náměstí Volného ptali na to, jak vidí chování svého někdejšího parťáka Tomia Okamury. Toho Volný žádal, aby spolu s ním obstruoval ve Sněmovně, ale Okamura mu nepomohl. “Okamura se choval jako vždycky, tedy jako pokrytec, zbabělec a lhář,” prohlásil Volný. “Chci si to s ním vyříkat.

Foto: Volný blok

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments