Herečka zkolabovala přímo při natáčení. Televizní show Tvoje tvář má známý hlas zastavil Covid

Nejnovější řada oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas, která aktuálně běží na obrazovkách, tvrdě narazila do covidové reality. Televize Nova přestala s natáčením dalších dílů, přičemž oficiálně to prodávala jako preventivní opatření. Podle zákulisních informací však došlo k dramatickým momentům přímo při natáčení posledního dílu. Měla zde zkolabovat herečka Erika Stárková, kdy se následně potvrdilo, že je pozitivní na Covid-19.

Dosud byl za nejpravděpodobnější důvod zastavení natáčení považován pozitivní test jedné z účastnic, zpěvačky Báry Basikové. “Podle testu jsem covid už prodělala, ale nevím o tom, nic mi není. Přesto jsem zůstala deset dní v povinné karanténě,” řekla pro Super.cz před pár dny zpěvačka, která jinak ostře vystupuje proti vládním opatřením a sdílí nejrůznější konspirační teorie.

Zkolabovala zničehonic

Ve skutečnosti se ale Tvoje tvář má známý hlas stopla právě kvůli dramatickým okamžikům herečky Eriky Stárkové přímo na jevišti. “Nikdo neměl ponětí, že je nakažená. Neměla žádné příznaky ani zvýšenou teplotu. Pak ale zničehonic zkolabovala přímo během natáčení. Začala panika a následně se zjistilo, že má covid, a celé natáčení se raději pozastavilo. Všichni účinkující a členové štábu museli do karantény a podrobit se testům,” uvedl pro Expres.cz zdroj ze zákulisí pořadu.

Není přitom jasné, kde se měla Erika Stárková nakazit, tedy zda to bylo od někoho ve štábu nebo jinde. Vzhledem k potvrzenému výskytu koronaviru mezi soutěžícími se však natáčení zkrátka muselo zastavit. Aktuálně by se všichni účastníci i členové štábu měli podrobit testům. Je však otázkou, zda natáčení nebude odloženo až na trochu lepší časy. Produkci totiž omezují i karanténní opatření a například zákaz zpěvu.

Foto: Instagram E. Stárkové

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments