Těhotná moderátorka Katka Říhová v přímém přenosu odhalila pohlaví svého miminka

Páteční Ranní show byla celá ve znamení speciálu COVIDFREE. Celé vysílání nepadlo ani slovo o epidemii. „V této době vás totiž chceme především bavit“, uvedli moderátoři. Navíc dnešní vysílání bylo celé o oznámení velkého tajemství, prozradiila těhotná Katka Říhová. Fanoušci byli celé vysílání ranní show drženi v napětí o pohlaví miminka Katky.

Oblíbená moderátorka Evropy 2, kde působí po boku Leoše Mareše a Patrika Hezuckého, a rosnička TV Nova Kateřina Říhová (32) očekává narození potomka 6. března 2021. Radostnou novinu oznámila svým fanouškům prostřednictvím Instagramu začátkem září. „Budeme rodiče. Jsme z toho ještě trochu vykulený, ale moc se těšíme.

S manželem se dali znovu dohromady

Tatínkem potomka je Michael Říha, mezi fanoušky přezdívaný český Johny Depp kvůli své podobě se slavným hercem. S Michaelem se Katka před několika lety rozvedla. Kdo by to byl řekl, že se opět dají dohromady a ještě to bude mít takový šťastný konec. Dohromady se pár znovu dal pravděpodobně v době, kdy Michael Katce pomáhal s přípravou jejího pěveckého debutu a klipu k písni Napořád. „Všichni se pořád rozcházejí a scházejí, protože málokdo ví, co v dnešním světě plném možností vlastně chce,“ řekla pro Evropu 2 k námětu své písně, která jak teď víme, byla hodně osobním příběhem. Třeba Katka rozjede svoji pěveckou kariéru v budoucnu i více. Již v dětství zpívala v muzikálech a v roce 2018 zpívala českou státní hymnu na fotbalovém stadionu v Olomouci při mezinárodním utkání se Španělskem. Letos vystupovala po boku Leoše Mareše na koncertech pro jeho fanoušky Staré pecky.

Katka Říhová se o pohlaví svého miminka rozhodla podělit s posluchači Ranní show. Dámy a pánové Katka Říhová bude mít v březnu, když vše dobře dopadne chlapce a nebo dceru. Katko tenhle okamžik je jenom tvůj“ uvedl vstup Leoš Mareš. „Chtěla bych říct, že jsme si to přáli, staneme se rodiči holčičky, odhalila šťastná nastávající maminka.

Foto: Instagram K. Říhové

Odebírat
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments