23. 6. 2024

15 příspěvků u článku “Hokejové mistrovství příště na TV Nova a bez Záruby. České televize mají diváci plné zuby

 1. Jak se říká když něco funguje pojďme to posrat. Tv Nova a Tv prima by neměli MS v hokeji vůbec vysílat. Jsou to stanice kde během 10 minut odvysílají 50 reklam. A bez Záruby by to nebylo ono. Kdo by to moderoval na Nově? Pouva ? Ten nepřečte pomalu ani zprávy a formule 1 mu taky nešla. A platit za to že se podívám na MS v televizi ?? To je taková blbost že to mohl vymyslet jen někdo kdo na tom chce vydělat. Platíme snad každý měsíc poplatky za tv a rozhlas.

 2. Česká televize vysílá zápasy národního týmu, to je ale překvapení. Právě uvedení expertů Francouze a Voráčka je důkazem, že tam pracují na změnách a nepřešlapují na místě. Pro ČT sport to je jedna z mála možností, aby pak mohla financovat přenosy z dalších malých sportů. Letošní finále extraligy hokeje bylo rozděleno mezi O2 TV a ČT a za mě osobně byly přenosy ČT lepší.

  1. To jsou zase řeči. O zarubovi ani televizi to není. Aby jsem mohl koukat na play of tak jsem musel připlatit nově. Tam také tečou peníze horem dolem.
   Že jsou tam nahoře nenasytni tak aspoň ať nemelou kraviny.

 3. Ani náhodou nějaká nová která Český televizi se Zárubou nesahá ani po kotníky. Zároveň jedinečný žádný takový Nova ani prima na to nemají

 4. Na Novu a Primu se už nedívám kvůli nekonečným reklamám. Zárubu a Voráčka jsem si v komentování MS v hokeji opravdu užil!!!

 5. Že by napřesrok komentoval Poulíček, který si plete Švédy s Finy a ve finále u komentování usne?

 6. Paní Zlamalova.Vy jste tak hloupá,že kdyby blbost nadnasela..
  Jak se Vám žije samotné se sebou.
  To musí být chudoba,co?

 7. Nova vysílá NHL a komentování je hrůza. Pletou si hráče, někdy ani nepoznají, co rozhodčí pískl. Pár jedinců si tam myslí, že čím hlasitěji křičí, že je komentování zajímavější. Výslovnost anglických jmen pokaždé jiná, občas i skloňování, časování – prostě Nova prosím ne!

 8. To by me zajimalo kdo si to vymyslel,ze maji divaci toho plne zuby.Jak uz zaznelo v komentari,hokej uz jedno vysilala TV Nova a bylo to uspavajici a nudny bez atmosfery.Zaruba a ted i Voracek tomu nandavaji pekny grady a vtipky a tom to je aby kazdy cech at je kdekoliv u platna nebo doma u televize kricel snima jak se patri u hokeje

 9. A proč bez pána Záruby? Ti nebude ono. Já se na něho vždycky těším. Pěkné to prožívá a dodává tomu tu atmosféru!!!!!Jen to nechte na Čt sport a s panem Zárubou a panem Voráčkem!!!!!!

 10. Dezinformační a manipulátorská ČT si vysílací práva na špičková světová sportovní klání NEZASLOUŽÍ ! Děkuji za pozornost a uvážení.

 11. Nevidím důvod brát MS tv ČT sport .NOVA a O2 už sežrali fortuna ligu, veškeré poháry,Tipsport extraligu,formuli, moto GP což znamená že skoro všechno.Krom toho,stovky reklama podobných hovadin.Takze jsme i nadále o peníze okradani.

 12. No to snad né. Přece snad nechceme, aby komentoval hokej pan Bouček (sportovec tělem i duší!!!).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *