Hrozivá smrt v drůbežárně. Stroj vcucl pracovnici, vše zachytila kamera

Práce u strojních linek není zdaleka tak banální, jak by se někdy mohlo zdát. Navíc může být extrémně nebezpečná. Stačí jedno malé zaváhání a je konec, navíc ve formě strašlivé smrti. Stalo se to i zaměstnankyni drůbežářského závodu v ruském městě Belousovo.

Žena tu pracovala u mlýnku na maso, kdy její práce spočívala v tom, že přemisťovala drůbeží maso z jednoho stroje do druhého. Jde o velmi rutinní činnost, při které je velmi složité být neustále pozorný. To se však ženě stalo osudným. V jednu chvíli se jí ruka zasekla mezi dvěma koly a už se nedalo nic dělat. Stroj ji vcucl dovnitř. To vše zachytily kamery na video.

Další zaměstnanci už kolegyni nedokázali pomoci. Slyšeli pouze křik, vše se seběhlo velmi rychle, jak se můžete sami podívat. Žena se ruku snažila vyprostit, ale marně. Měla na to jen pár okamžiků a nepovedlo se jí to.

Žena zemřela na místě,” uvedla vyšetřovací komise, kterou citoval list Daily Mail. Oficiální příčinou smrti bylo zranění hrudníku, ve skutečnosti však ženu stroj zcela rozmačkal. “Je obtížné si představit, co zažila chvíle předtím, než zemřela,” uvedl místní zdroj.

V průběhu vyšetřování se ukázalo, že nešlo ani tak o chybu ženy, jako o nedostatky v bezpečnostních opatřeních. Na stroji totiž chyběly ochranné štíty a zaměstnanci byli přímo vystaveni rotujícím mechanismům.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments