Ivan Bartoš vzpomínal, jak se pral s Krpálkem. Rychle se ukázalo, že si to vymyslel

Šéf Pirátské strany se ve žhavé části předvolební kampaně dopustil pořádného přešlapu. Byl totiž usvědčen ze lži. Poté, co Lukáš Krpálek získal na olympiádě zlatou medaili, rozhodl se Ivan Bartoš, že si přihřeje svou polívčičku. Veřejně tak zavzpomínal na to, jak se v mladších žácích s Krpálkem sám na žíněnce potýkal. To se však nezdálo lidem, kteří si jsou vědomi věkového rozdílu mezi Bartošem a Krpálkem.

Politici aktuálně nevynechají příležitost, aby nepochválili české sportovce za jejich úspěchy. Mnohdy je to velmi bizarní, když se třeba Andrej Babiš nebo Alena Schillerová najednou orientují ve sportu a upozorňují na různé detaily. Je z toho jednoznačně cítit vliv marketingových týmů. V tomto případě tomu ale bylo přeci jen trochu jinak. Ivan Bartoš na své sociální sítě umístil video, na kterém gratuluje olympijským vítězům, kterých se v posledních dnech sešlo hned několik. “Konkrétně Lukáš Krpálek, kterého si pamatuju ještě z mládí, když jsme se spolu prali v mladších žácích,” sdílel Bartoš i zajímavou osobní vzpomínku, která se objevila na sociálních sítích jeho samého i Pirátské strany.

Má to ale háček. Ivan Bartoš už má 41 let, zatímco Lukášovi Krpálkovi je teprve třicet. Pokud by se měli střetnout v kategorii mladších žáků, tedy do 12 let, znamenalo by to, že tehdy Bartoš pohazoval s ročním batoletem Krpálkem.

Když se na adresu šéfa Pirátů spustila nemalá kritika, nakonec couvl. Podle svých slov se spletl a byl pouze přesvědčen o tom, že se kdysi utkával právě s Lukášem Krpálkem, i když tomu tak ve skutečnosti nebylo. Za svá slova se Krpálkovi omluvil.

Foto: Pirátská strana

Články
Odebírat
Upozornit na
guest
40 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments